vysledky.pdf

OŽ Libotenice ROU 22.3.2014so 22.3.2014 17:42
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (7)2,3 km 20 m8 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaTAP045216:500:00
2Jirkovská MagdalénaSLA SKOB SlanýSLA055020:00+3:10
3Pračková EmaRIC OB ŘíčanyRIC045120:11+3:21
4Karpíšková KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP045022:23+5:33
5De Heij LauraRIC OB ŘíčanyRIC045026:54+10:04
6Beníšková Klára BarboraLME SK Los MělníkLME045030:24+13:34
7Kubecová MagdalenaSTB TJ Stadion Nový BorSTB055040:58+24:08
 
 
 
D10L (21)3,6 km 20 m6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Zemková PavlínaSLA SKOB SlanýSLA055119:000:00
2Melicharová MarieNNN NeregistrovaníNNN060121:52+2:52
3Škáchová ViktorieKAM SK KameniceKAM065024:21+5:21
4Izáková EvaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP065125:29+6:29
5Lebrová Elia MarieNNN NeregistrovaníNNN050026:36+7:36
6Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP065027:36+8:36
7Marjanková ŠtěpánkaNNN NeregistrovaníNNN28:10+9:10
8Baldriánová EvaVSP USK PrahaVSP075129:27+10:27
9Čechová KláraSLA SKOB SlanýSLA055230:00+11:00
10Jedličková JosefínaVSP USK PrahaVSP065130:46+11:46
11Dobiášová AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU055030:55+11:55
12Eliášová MagdalenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP33:26+14:26
13Kubcová AnnaDOB KOB DobruškaDOB055033:35+14:35
14Sedláčková EliškaNNN NeregistrovaníNNN040134:01+15:01
15Fialková SandraNNN NeregistrovaníNNN050137:10+18:10
16Bambousková JulieDOR OK DobříšDOR065041:28+22:28
17Buková HanaROU SKOB Roudnice nad LabemROU075042:03+23:03
18Šupová AdélaNNN NeregistrovaníNNN055144:30+25:30
19Mirčeva TerezaDOR OK DobříšDOR075077:00+58:00
 
Kodejšová MarkétaVSP USK PrahaVSP0458disk
Pastuszková LauraVSP USK PrahaVSP0654disk
 
 
 
D12 (16)3,3 km 30 m8 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Semíková LucieKAM SK KameniceKAM025021:380:00
2Chaloupková HanaKAM SK KameniceKAM025226:36+4:58
3Bejvlová KarolínaLME SK Los MělníkLME025027:44+6:06
4Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP025027:54+6:16
5Jirkovská KateřinaSLA SKOB SlanýSLA035030:07+8:29
6Kastnerová JessicaDOR OK DobříšDOR025031:04+9:26
7Hankovcová HelenaKAM SK KameniceKAM035031:49+10:11
8Žejdlíková EliškaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP035038:56+17:18
9Nentvichová JulieDOR OK DobříšDOR035138:59+17:21
10Elliášová MagdalenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP39:54+18:16
11Jirasová AnežkaDOR OK DobříšDOR035042:57+21:19
12Vrtišková KateřinaZVO OB SK ZvoleZVO035164:33+42:55
13Buková AnežkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU035166:43+45:05
14Kasalová AnetaNNN NeregistrovaníNNN035174:48+53:10
15Dobiášová JitkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU035083:28+61:50
 
Votavová ŽofieKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC0250disk
 
 
 
D14 (21)3,8 km 60 m11 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Kováříková MarieKAM SK KameniceKAM005030:540:00
2Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceKAM015132:22+1:28
3Šrámková HanaRIC OB ŘíčanyRIC005134:47+3:53
4Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015136:59+6:05
5Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP005137:36+6:42
6Pavlová MartinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP015139:15+8:21
7Machová MarieLME SK Los MělníkLME005040:35+9:41
8Rusá VendulaDCE KOB DobřichoviceDCE015041:38+10:44
9Rosendorfová LenkaTAP KOB TRETRA PrahaTAP015343:24+12:30
10Geislerová AnetaDKL KOB KladnoDKL015146:54+16:00
11Pelikánová MášaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP005048:04+17:10
12Straková VeronikaSLA SKOB SlanýSLA005148:50+17:56
13Jirkovská MichaelaSLA SKOB SlanýSLA015051:16+20:22
14Horychová ZuzanaDKL KOB KladnoDKL015058:25+27:31
15Sedláčková LindaROZ OK RoztokyROZ005063:03+32:09
16Zlesáková AdélaCHT OOB SK ChrastCHT015164:41+33:47
17Novotná ŠárkaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC015071:14+40:20
18Blahová PavlaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP015380:31+49:37
19Halamová BarboraTAP KOB TRETRA PrahaTAP01129:05+98:11
 
Lebrová Thea BerenikaNNN NeregistrovaníNNN0100disk
Macková ŠtěpánkaNNN NeregistrovaníNNNdisk
 
 
 
D16 (17)5,0 km 90 m12 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985345:220:00
2Kubecová KateřinaBOR OK Jiskra Nový BorBOR995945:39+0:17
3Hájková EliškaZVO OB SK ZvoleZVO985146:45+1:23
4Žejdlíková KarolínaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP995047:30+2:08
5Poláková KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaTAP985449:31+4:09
6Rohlíčková FrantiškaRIC OB ŘíčanyRIC995252:46+7:24
7Kolářová JohanaPGP SK PragaPGP995253:09+7:47
8Voltrová AlenaROZ OK RoztokyROZ995154:36+9:14
9Zimmerová KateřinaZVO OB SK ZvoleZVO985255:27+10:05
10Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemROU995158:10+12:48
11Repiská AmálieRIC OB ŘíčanyRIC985158:41+13:19
12Zábranská KristýnaSLA SKOB SlanýSLA985260:13+14:51
13Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU995460:33+15:11
14Kovalčíková TaťánaDOR OK DobříšDOR985071:41+26:19
15Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýSLA985172:30+27:08
16Lišková HanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY995174:26+29:04
17Formánková AnnaRIC OB ŘíčanyRIC995098:13+52:51
 
 
 
D18 (9)6,6 km 100 m15 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Janovská KateřinaPGP SK PragaPGP985048:310:00
2Sieglová EliškaPGP SK PragaPGP995450:25+1:54
3Kožinová ZuzanaPGP SK PragaPGP965054:07+5:36
4Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaTAP975557:41+9:10
5Voltrová HanaROZ OK RoztokyROZ975268:00+19:29
6Šedivá MarcelaNNN NeregistrovaníNNN74:23+25:52
7Stehlíková AnnaRIC OB ŘíčanyRIC975081:04+32:33
8Bednářová ŠtěpánkaPGP SK PragaPGP975085:11+36:40
9Nováková AdélaOKP SK OK 24 PrahaOKP975093:39+45:08
 
 
 
D21K (22)6,0 km 115 m18 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Staňová KarolínaBOR OK Jiskra Nový BorBOR985346:150:00
2Kameníková AndreaBOR OK Jiskra Nový BorBOR975155:57+9:42
3Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaSCP815058:01+11:46
4Alblová LucieLME SK Los MělníkLME755560:15+14:00
5Zajícová MarkétaTAP KOB TRETRA PrahaTAP905462:05+15:50
6Chumová JanaSLP OOB Slavia PrahaSLP745163:16+17:01
7Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825963:44+17:29
8Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorSTB829763:47+17:32
9Blahutová HankaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP795364:07+17:52
10Sládková HelenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP915166:58+20:43
11Horová KláraPGP SK PragaPGP845569:28+23:13
12Trčková HelenaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP875669:55+23:40
13Kudrnáčová LucieKAM SK KameniceKAM885072:58+26:43
14Freyová MichaelaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY605073:41+27:26
15Svatošová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP846174:29+28:14
16Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895176:53+30:38
17Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP815177:03+30:48
18Hausmannová KláraEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP865182:13+35:58
19Nestereva NatalliaMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP925087:11+40:56
20Vejrostová LenkaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY885393:53+47:38
21Šebková JanaSCP OK Sparta PrahaSCP925098:10+51:55
22Klímová LucieEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP9350110:42+64:27
 
 
 
D21L (31)8,0 km 150 m19 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Tichovská MartinaPGP SK PragaPGP865849:580:00
2Doležalová MonikaKAM SK KameniceKAM885150:32+0:34
3Baldrianová BarboraVSP USK PrahaVSP785051:27+1:29
4Vyhnálková BarboraRIC OB ŘíčanyRIC985054:16+4:18
5Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceKAM955158:46+8:48
6Svobodová JitkaVSP USK PrahaVSP745059:58+10:00
7Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE945061:04+11:06
8Valášková ŠárkaKAM SK KameniceKAM695161:54+11:56
9Horová MagdaVSP USK PrahaVSP545063:01+13:03
10Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP945064:18+14:20
11Kožinová JanaPGP SK PragaPGP665164:46+14:48
12Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP795966:01+16:03
13Mikulášová HelenaPGP SK PragaPGP935366:56+16:58
14Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP805067:03+17:05
15Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP785068:29+18:31
16Matějková HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP895468:59+19:01
17Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinVLI805569:14+19:16
18Škáchová PetraKAM SK KameniceKAM705470:06+20:08
19Zurynková JanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP705370:07+20:09
20Albrechtová EvaKAM SK KameniceKAM785071:33+21:35
21Kettnerová DanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK895072:03+22:05
22Hojná SilvieSCP OK Sparta PrahaSCP795074:14+24:16
23Marková AnnaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE925075:13+25:15
24Zelená MarkétaPGP SK PragaPGP585077:27+27:29
25Jarošová KláraDCE KOB DobřichoviceDCE795082:56+32:58
26Izáková IvanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP745383:40+33:42
27Zoubková JanaZBP OOB SK ZbraslavZBP805083:43+33:45
28Karasová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP615395:09+45:11
29Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaSCP695096:11+46:13
30Procházková ZuzanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY865098:12+48:14
 
Rusá ŠárkaKAM SK KameniceKAM9157disk
 
 
 
D45L (26)6,6 km 100 m15 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyROZ615057:230:00
2Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaSCP615061:24+4:01
3Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceDCE555061:26+4:03
4Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP665161:46+4:23
5Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC655063:01+5:38
6Němečková JarmilaVSP USK PrahaVSP665064:26+7:03
7Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP665164:38+7:15
8Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceDCE545066:42+9:19
9Kettnerová LenkaHCE TJ Sokol HostiviceHCE645069:30+12:07
10Ježková ReginaPGP SK PragaPGP635270:46+13:23
11Hasalová JanaPGP SK PragaPGP675172:52+15:29
12Svitáková IvanaOLP PSK Olymp PrahaOLP685175:03+17:40
13Doležalová VlastaPGP SK PragaPGP555075:17+17:54
14Malačková JanaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP615176:41+19:18
15Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615077:32+20:09
16Brázdilová RadkaODV TJ Aero Odolena VodaODV695077:52+20:29
17Wolkerová DagmarTJP TJ Sokol TrojaTJP525079:15+21:52
18Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaTJP645179:25+22:02
19Hartlová BlankaODV TJ Aero Odolena VodaODV635081:09+23:46
20Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP695088:20+30:57
21Kohoutová PavlaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625193:31+36:08
22Šebková HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP675093:35+36:12
23Čechmánková HelenaOKP SK OK 24 PrahaOKP645095:14+37:51
24Šámalová HanaPGP SK PragaPGP6150101:51+44:28
25Vlková RadkaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC6551104:20+46:57
26Matoušková MartinaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6959121:30+64:07
 
 
 
D55 (9)5,0 km 90 m12 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP555054:480:00
2Haňkovská JanaPGP SK PragaPGP405058:24+3:36
3Cabrnochová HanaDKL KOB KladnoDKL555058:50+4:02
4Šilerová ZdenaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC575070:08+15:20
5Nováková JiřinaUVP Slovan PrahaUVP495071:33+16:45
6Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaSCP465074:40+19:52
7Beranová VlastaUVP Slovan PrahaUVP545086:49+32:01
8Ryšavá LubomíraTJP TJ Sokol TrojaTJP4750117:58+63:10
 
Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaSCP5450disk
 
 
 
D65 (2)3,9 km 60 m10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455163:350:00
2Provazníková SvatavaTJP TJ Sokol TrojaTJP425085:49+22:14
 
 
 
D75 (2)3,2 km 50 m9 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Bláhová BlankaSJP KČT Slavoj PrahaSJP365157:290:00
2Dolečková MílaTJP TJ Sokol TrojaTJP365095:05+37:36
 
 
 
H10 (22)2,5 km 20 m8 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Tůma ŠimonTAP KOB TRETRA PrahaTAP040017:490:00
2Bolehovský DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP050818:02+0:13
3Janda JakubDOR OK DobříšDOR040318:21+0:32
4Blaha JiříEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP040120:18+2:29
5Blaha MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP040221:06+3:17
6Rožek VojtěchRIC OB ŘíčanyRIC050121:30+3:41
7Král AdamMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP050722:23+4:34
8Baldrián TomášVSP USK PrahaVSP040522:59+5:10
9Hudos VáclavRIC OB ŘíčanyRIC050325:01+7:12
10Kuc RadimSCP OK Sparta PrahaSCP040025:10+7:21
11Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME040127:07+9:18
12Hampl JakubLME SK Los MělníkLME050027:38+9:49
13Jiras JendaDOR OK DobříšDOR050527:58+10:09
14Janas AdamPGP SK PragaPGP040428:16+10:27
15Duchoslav RadekLME SK Los MělníkLME040228:25+10:36
16Bejvl MarekLME SK Los MělníkLME040030:38+12:49
17Dudla TeodorDOR OK DobříšDOR040135:01+17:12
18Heller JiříNNN NeregistrovaníNNN050537:28+19:39
19Pavlík MatějLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT040137:58+20:09
20Falta ŠimonNNN NeregistrovaníNNN39:24+21:35
21Marjanko JanNNN NeregistrovaníNNN43:23+25:34
 
Nový JáchymDOR OK DobříšDOR0502disk
 
 
 
H10L (25)3,6 km 20 m6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Jirkovský JanSLA SKOB SlanýSLA050020:270:00
2Marhold VáclavZVO OB SK ZvoleZVO050120:53+0:26
3Kabát MartinTAP KOB TRETRA PrahaTAP040322:36+2:09
4Bulíř JáchymTAP KOB TRETRA PrahaTAP060223:32+3:05
5Jíra FilipROZ OK RoztokyROZ050024:52+4:25
6Šubrt VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP050225:25+4:58
7Městka VáclavVSP USK PrahaVSP060025:46+5:19
8Černý AntonínTAP KOB TRETRA PrahaTAP040226:20+5:53
9Izák DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP040026:24+5:57
10Reichl MartinMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP040027:11+6:44
11Meier DavidVSP USK PrahaVSP060630:59+10:32
12Černý MatoušTAP KOB TRETRA PrahaTAP050134:08+13:41
13Chadima VítekNNN NeregistrovaníNNN050435:02+14:35
14Marada Vojtěch81C Cirkus Čakovice81C050337:26+16:59
15Zlesák MatyášCHT OOB SK ChrastCHT060144:45+24:18
16Bohatý JanUVP Slovan PrahaUVP040046:13+25:46
17Kuc DavidSCP OK Sparta PrahaSCP060048:44+28:17
18Šťastný TomášTAP KOB TRETRA PrahaTAP040161:45+41:18
19Jiras AntonínDOR OK DobříšDOR070191:17+70:50
20Pilný TomášNNN NeregistrovaníNNN040298:53+78:26
 
Dvořák VojtěchNNN NeregistrovaníNNN0404disk
Nemšovký FilipUVP Slovan PrahaUSK0500disk
Ryšavá MagdalenaPGP SK PragaPGP7650disk
Polívka OndřejNNN NeregistrovaníNNN0403disk
Geisler RichardDKL KOB KladnoDKL0700disk
 
 
 
H12 (36)3,4 km 35 m10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Škvor AdamKAM SK KameniceKAM020222:270:00
2Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM030023:22+0:55
3Malačka MilanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP021023:38+1:11
4Hankovec HugoKAM SK KameniceKAM020126:02+3:35
5Chaloupka ViktorKAM SK KameniceKAM030126:26+3:59
5Janas PetrPGP SK PragaPGP020026:26+3:59
7Kožina ŠtěpánPGP SK PragaPGP030026:48+4:21
8Šubrt MatějDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020526:55+4:28
9Kučera JáchymDOR OK DobříšDOR030127:36+5:09
10Lustig AdamDKP Oddíl OB KotlářkaDKP020228:28+6:01
11Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ030029:05+6:38
12Renda MichalKAM SK KameniceKAM020730:10+7:43
13Rožek VilémRIC OB ŘíčanyRIC030130:16+7:49
14Martínek JaroslavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY030030:50+8:23
15Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030131:45+9:18
16Kodejš OndřejVSP USK PrahaVSP020033:13+10:46
17Šrámek JaromírRIC OB ŘíčanyRIC030333:18+10:51
18Hejsek FilipKAM SK KameniceKAM020433:20+10:53
19Svoboda JáchymROZ OK RoztokyROZ020033:59+11:32
20Kolář MatyášSLA SKOB SlanýSLA030034:22+11:55
21Průša JanOLP PSK Olymp PrahaOLP020134:47+12:20
22Janeček OndřejSOB SOBSASOB020135:17+12:50
23Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP020235:37+13:10
24Husák ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA020136:33+14:06
25Kroc KryštofDOR OK DobříšDOR020136:55+14:28
26Votruba JanRIC OB ŘíčanyRIC020137:07+14:40
27Bolehovský MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP020038:20+15:53
28Šmíd SamuelRIC OB ŘíčanyRIC030040:17+17:50
29Javůrek TomášVSP USK PrahaVSP030245:44+23:17
30Marhold PřemyslZVO OB SK ZvoleZVO030145:50+23:23
31Svoboda LuděkDKL KOB KladnoDKL020046:14+23:47
32Havran DanNNN NeregistrovaníNNN47:51+25:24
33Dudla MaxmiliánDOR OK DobříšDOR020053:50+31:23
34Falta PavelNNN NeregistrovaníNNN62:30+40:03
35Šroubek Kryštof81C Cirkus Čakovice81C030076:31+54:04
 
Čech MatějNNN NeregistrovaníNNNdisk
 
 
 
H14 (24)5,3 km 90 m13 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Gajda JanKAM SK KameniceKAM010535:460:00
2Valášek VáclavKAM SK KameniceKAM010042:16+6:30
3Čech RichardSLA SKOB SlanýSLA000144:17+8:31
4Longin JanTAP KOB TRETRA PrahaTAP010346:28+10:42
5Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010348:20+12:34
6Janeček JiříTAP KOB TRETRA PrahaTAP000051:19+15:33
7Víšek MartinKAM SK KameniceKAM010253:22+17:36
8Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemROU010355:32+19:46
9Bartoň MichalKAM SK KameniceKAM010758:50+23:04
10Havelka OndřejTAP KOB TRETRA PrahaTAP010859:56+24:10
11Marhold OndřejZVO OB SK ZvoleZVO010160:30+24:44
12Janda OndřejDOR OK DobříšDOR010061:26+25:40
13Blaha PetrKAM SK KameniceKAM010466:47+31:01
14Pethö AlexRIC OB ŘíčanyRIC010071:59+36:13
15Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010172:03+36:17
16Melichna MatějDKL KOB KladnoDKL010274:07+38:21
17Převrátil PetrKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY010076:59+41:13
18Šťastný PetrTAP KOB TRETRA PrahaTAP010683:02+47:16
19Buk OndřejROU SKOB Roudnice nad LabemROU010287:32+51:46
20Pavlík OndřejLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT0101100:07+64:21
21Kohout VáclavDKL KOB KladnoDKL0101102:30+66:44
22Reichl TomášMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP0100119:10+83:24
 
Tachezy JanDCE KOB DobřichoviceDCE0100disk
Pecháček VítRIC OB ŘíčanyRIC0101disk
 
 
 
H16 (20)7,0 km 130 m17 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP980140:360:00
2Novák AlešODV TJ Aero Odolena VodaODV980550:23+9:47
3Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990354:40+14:04
4Hasal MartinPGP SK PragaPGP980458:32+17:56
5Gregor TomášTAP KOB TRETRA PrahaTAP990764:43+24:07
6Ondřejček JiříODV TJ Aero Odolena VodaODV980065:34+24:58
7Bambousek JanDOR OK DobříšDOR980072:14+31:38
8Bartoň PavelKAM SK KameniceKAM980075:34+34:58
9Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP990277:18+36:42
10Varga OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC990078:17+37:41
11Kašpar FrantišekSLA SKOB SlanýSLA980078:22+37:46
12Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP980178:43+38:07
13Pelikán LukášMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP980082:45+42:09
14Beneš JanDKL KOB KladnoDKL980085:07+44:31
15Jiroušek MatyášRIC OB ŘíčanyRIC990185:45+45:09
16Reiterman AdamLBE TJ Lokomotiva BerounLBE990086:52+46:16
17Lafek JanODV TJ Aero Odolena VodaODV990494:16+53:40
18Zemko ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA990094:43+54:07
19Krejbich DanielNNN NeregistrovaníNNN9951102:18+61:42
20Prkno JonášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC9903122:56+82:20
 
 
 
H18 (7)8,3 km 170 m18 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Valášek JiříKAM SK KameniceKAM970051:420:00
2Aster TomášPGP SK PragaPGP960452:11+0:29
3Ježek OndřejPGP SK PragaPGP970654:46+3:04
4Brázdil PetrODV TJ Aero Odolena VodaODV970060:17+8:35
5Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaTAP960268:31+16:49
6Šíma VladislavDKL KOB KladnoDKL9700105:37+53:55
 
Čermák AdamPGP SK PragaPGP9701disk
 
 
 
H21L (57)11,6 km 205 m24 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Kettner VojtěchKAM SK KameniceKAM960160:580:00
2Krejčík JiříTZL SKOB ZlínTZL830162:53+1:55
3Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP741463:13+2:15
4Rusý TomášKAM SK KameniceKAM930166:03+5:05
5Hora VojtěchPGP SK PragaPGP830166:32+5:34
6Janovský TomášPGP SK PragaPGP640167:16+6:18
7Fibír TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP790167:42+6:44
8Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounLBE640069:51+8:53
9Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMXBM710374:03+13:05
10Blahuta MarekMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP730174:14+13:16
11Škvor MartinKAM SK KameniceKAM670074:26+13:28
12Kondrát MartinPGP SK PragaPGP650175:45+14:47
13Macek JiříLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840176:00+15:02
14Rožek DavidRIC OB ŘíčanyRIC740376:03+15:05
15Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaOKP620076:17+15:19
16Blaha OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP700276:32+15:34
17Bolehovský PavelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP710376:37+15:39
18Němeček JanVSP USK PrahaVSP620177:26+16:28
19Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821177:52+16:54
20Hodek MichalTAP KOB TRETRA PrahaTAP880879:12+18:14
21Koldinský JanKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY850679:50+18:52
22Vlach MartinPGP SK PragaPGP860580:10+19:12
23Dvořák MiroslavZBP OOB SK ZbraslavZBP760180:33+19:35
24Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP980580:40+19:42
25Pidrman MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP831081:01+20:03
26Hlaváč JaroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP920581:27+20:29
27Forejt MichalNNN NeregistrovaníNNN880182:07+21:09
28Kapal TomášKAM SK KameniceKAM940282:30+21:32
29Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP970282:32+21:34
30Šimon JakubLBE TJ Lokomotiva BerounLBE880183:08+22:10
31Pračka TomášRIC OB ŘíčanyRIC730284:34+23:36
32Havlíček TomášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870084:53+23:55
33Klomínský VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY870085:05+24:07
34Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760585:51+24:53
35Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaDKP660186:09+25:11
36Mikan AlbertEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP860686:54+25:56
37Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900189:16+28:18
38Řada JakubDKP Oddíl OB KotlářkaDKP940190:04+29:06
39Beneš FilipTAP KOB TRETRA PrahaTAP870191:58+31:00
40Gregoriades ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP540094:23+33:25
41Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaSCP680194:56+33:58
42Uhlíř MarekPGP SK PragaPGP940595:27+34:29
43Žáček MartinFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP680396:20+35:22
44Bitter AlešKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880399:53+38:55
45Kučerka DavidLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT820299:57+38:59
46Kolář JakubLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9501102:02+41:04
47Domín NikolasEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP8800102:32+41:34
48Hora VladimírVSP USK PrahaVSP5100103:09+42:11
49Severýn Otto4ZC HO Komorní výtah4ZC7400103:53+42:55
50Buk JindřichROU SKOB Roudnice nad LabemROU9303105:38+44:40
51Hromádka MiroslavSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL6000109:35+48:37
52Procházka VítKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY8000111:05+50:07
53Vaněk PetrZBP OOB SK ZbraslavZBP7302112:13+51:15
54Pinkner AdamDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9101115:07+54:09
55Píchal JanVSP USK PrahaVSP5202119:50+58:52
 
Koč ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP4700disk
Zeman TomášDCE KOB DobřichoviceDCE7500vzdal
 
 
 
H21K (30)8,2 km 160 m22 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Fišer JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP850351:470:00
2Arnošt KamilVSP USK PrahaVSP730153:28+1:41
3Albl MiloslavLME SK Los MělníkLME760054:37+2:50
4Jíra TomášKAM SK KameniceKAM980254:47+3:00
5Anděl RobertVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800156:57+5:10
6Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710059:48+8:01
7Pastuszek JakubVSP USK PrahaVSP750059:55+8:08
8Škvor OtaKAM SK KameniceKAM990066:13+14:26
9Karmazín PavelLBE TJ Lokomotiva BerounLBE680066:16+14:29
10Chum JaroslavSLP OOB Slavia PrahaSLP660166:52+15:05
11Uher PetrVSP USK PrahaVSP500168:15+16:28
12Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinVLI810068:18+16:31
13Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový BorSTB810168:55+17:08
14Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaSCP800369:26+17:39
15Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT800269:32+17:45
16Doležal MartinPGP SK PragaPGP810070:32+18:45
17Škrabálek JanNNN NeregistrovaníNNN70:39+18:52
18Pesničák JanSMR SK SNS SmržovkaSMR790271:19+19:32
19Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaTJP940172:21+20:34
20Hopanyuk AnatoliyDKP Oddíl OB KotlářkaDKP790074:15+22:28
21Rozkošný KarelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP790078:15+26:28
22Melcher OtaPLU TJ Sokol PlumlovPLU800179:30+27:43
23Šedivý OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC910380:21+28:34
24Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorSTB660180:56+29:09
25Ryjáček JanLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM800482:07+30:20
26Červinka JaroslavOKP SK OK 24 PrahaOKP9000105:54+54:07
27Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP6104106:34+54:47
28Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT8301111:02+59:15
29Izák PavelLME SK Los MělníkLME7102125:18+73:31
 
Přeček ZdeněkSCP OK Sparta PrahaSCP5200disk
 
 
 
H55 (16)7,0 km 135 m17 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Šámal VáclavPGP SK PragaPGP560159:400:00
2Cabrnoch JiříDKL KOB KladnoDKL540066:15+6:35
3Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceDCE540066:29+6:49
4Koč LumírMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP540170:10+10:30
5Kudrnáč MartinKAM SK KameniceKAM590170:45+11:05
6Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaOLP570171:52+12:12
7Brumek StanislavDKL KOB KladnoDKL520175:20+15:40
8Paukert MilanTJP TJ Sokol TrojaTJP500075:52+16:12
9Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530076:12+16:32
10Švec ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA470076:38+16:58
11Doležal MiroslavPGP SK PragaPGP550179:46+20:06
12Grivalský MichalPGP SK PragaPGP590085:56+26:16
13Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaSCP550091:25+31:45
14Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE500091:54+32:14
15Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaSCP520198:19+38:39
16Nechyba JiříNNN NeregistrovaníNNN5501122:38+62:58
 
 
 
H65 (15)5,5 km 85 m15 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP430050:190:00
2Novák MilošSCP OK Sparta PrahaSCP460055:13+4:54
3Paul JosefDCE KOB DobřichoviceDCE440157:15+6:56
4Novotný JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP460158:39+8:20
5Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL420060:10+9:51
6Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE460060:40+10:21
7Duda FrantišekKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY460064:30+14:11
8Zábranský EmilSLA SKOB SlanýSLA420064:36+14:17
9Zelený VladimírPGP SK PragaPGP480064:57+14:38
10Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460067:10+16:51
11Ryšavý VítTJP TJ Sokol TrojaTJP470069:42+19:23
12Javůrek JaromírNNN NeregistrovaníNNN410170:06+19:47
13Valášek JosefSCP OK Sparta PrahaSCP450170:23+20:04
14Rakovec MilošSCP OK Sparta PrahaSCP450098:59+48:40
15Rejpal PetrSCP OK Sparta PrahaSCP4100108:46+58:27
 
 
 
H75 (6)4,6 km 60 m14 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Attl VladimírPGP SK PragaPGP380050:490:00
2Bláha SvatoplukSJP KČT Slavoj PrahaSJP350151:18+0:29
3Semorád MilošSCP OK Sparta PrahaSCP330076:49+26:00
4Kalivoda ViktorKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC330086:56+36:07
5Kalivoda VladimírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC380091:34+40:45
6Hanák MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP3400108:07+57:18
 
 
 
HDR (73)3,6 km 20 m6 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Husák OndřejNNN NeregistrovaníNNN16:560:00
2Král SamuelMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP080117:18+0:22
3Bartalošová AnežkaNNN NeregistrovaníNNN18:19+1:23
4Bartaloš MatyášNNN NeregistrovaníNNN18:33+1:37
5De Heij RobertRIC OB ŘíčanyRIC080019:03+2:07
6Alblová ZuzanaLME SK Los MělníkLME066019:39+2:43
7Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorBOR075019:46+2:50
8Mička ŠtěpánLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP20:42+3:46
9Škáchová ZuzanaKAM SK KameniceKAM065120:52+3:56
10Bulířová ŽofieNNN NeregistrovaníNNN21:03+4:07
11Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP070221:35+4:39
12Marada Matěj81C Cirkus Čakovice81C050222:36+5:40
13Straková DenisaSLA SKOB SlanýSLA22:57+6:01
14Kučera TeodorDOR OK DobříšDOR080023:12+6:16
15Cimburek DanielNNN NeregistrovaníNNN23:26+6:30
16Cimburek RobinNNN NeregistrovaníNNN23:29+6:33
17Svoboda FrantišekROZ OK RoztokyROZ070024:05+7:09
18Pecháček JiříNNN NeregistrovaníNNN24:26+7:30
19Chabada JanNNN NeregistrovaníNNN070324:34+7:38
20Hudosová KristýnaRIC OB ŘíčanyRIC075024:51+7:55
21Hampl JanLME SK Los MělníkLME090025:14+8:18
22Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP090125:51+8:55
23Mácová Natálie81C Cirkus Čakovice81C075026:00+9:04
24Sládeček MatějRIC OB ŘíčanyRIC050626:14+9:18
25Fousková JúlieROU SKOB Roudnice nad LabemROU26:18+9:22
26Bartalošová AdaNNN NeregistrovaníNNN26:25+9:29
27Šroubková Miriam81C Cirkus Čakovice81C085028:20+11:24
28Mácová Štěpánka81C Cirkus Čakovice81C065028:25+11:29
29Hoblík ZdeněkNNN NeregistrovaníNNN050328:45+11:49
30Pocner VítNNN NeregistrovaníNNN080328:52+11:56
30Pavlíčková HanaNNN NeregistrovaníNNN040628:52+11:56
32Pohořalová RadkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU29:15+12:19
33Kolbeškin VasilijNNN NeregistrovaníNNN30:55+13:59
34Kubů JulieOLP PSK Olymp PrahaOLP065531:22+14:26
35Kubů MatyášOLP PSK Olymp PrahaOLP030131:46+14:50
36Pěkná EvaNNN NeregistrovaníNNN33:22+16:26
37Sedláček PatrikROZ OK RoztokyROZ080033:24+16:28
38Jiras FrantišekDOR OK DobříšDOR090033:59+17:03
39Cincibusová LenkaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP045034:29+17:33
40Kubec Adam81C Cirkus Čakovice81C090034:40+17:44
41Kalinová LisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP115034:53+17:57
42Pokorná MartinaNNN NeregistrovaníNNN085235:24+18:28
42Jedlička AlešVSP USK PrahaVSP080035:24+18:28
44Švihla FilipNNN NeregistrovaníNNN35:57+19:01
45Hřebíková Markéta51C51C095036:21+19:25
46Kučera RadekNNN NeregistrovaníNNN37:20+20:24
47Vaculovičová AlžbětaDCE KOB DobřichoviceDCE095037:47+20:51
48Bohatá MarieUVP Slovan PrahaUVP065037:54+20:58
49Vaculovič MatějDCE KOB DobřichoviceDCE100038:09+21:13
50Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorBOR110039:22+22:26
51Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounLBE095039:28+22:32
52Kurfürstová MarieFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP105042:04+25:08
53Brachtl ŠimonZVO OB SK ZvoleZVO040142:48+25:52
54Ondřejčková TerezaNNN NeregistrovaníNNN44:11+27:15
55Ouhrabka VítEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP101044:20+27:24
56Kalinová EllaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP096144:27+27:31
57Chumová AdélaSLP OOB Slavia PrahaSLP095044:39+27:43
58Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP085046:06+29:10
59Marada Martin81C Cirkus Čakovice81C46:56+30:00
60Pilný FilipNNN NeregistrovaníNNN47:54+30:58
61Šimková AnežkaLME SK Los MělníkLME095049:41+32:45
62Šimková ŠárkaLME SK Los MělníkLME49:48+32:52
63Dobiášová EliškaROU SKOB Roudnice nad LabemROU115052:17+35:21
64Fousková KvětaROU SKOB Roudnice nad LabemROU52:22+35:26
65Dobiáš JaromírROU SKOB Roudnice nad LabemROU110153:12+36:16
66Dudlová NoemiDOR OK DobříšDOR095053:27+36:31
67Ondráček LuborEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP111157:42+40:46
68Gajdová MichaelaVSP USK PrahaVSP075276:25+59:29
69Klementová EmmaNNN NeregistrovaníNNN085176:53+59:57
70Zimmermann RadimNNN NeregistrovaníNNN102:48+85:52
71Fronk Luboš + T a FNNN NeregistrovaníNNN116:32+99:36
 
Fronk a KirchnerNNN NeregistrovaníNNNdisk
Lebr Johan BenediktNNN NeregistrovaníNNN0909vzdal
 
 
 
P3 (60)2,5 km 25 m9 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Vaculovič RadimDCE KOB DobřichoviceDCE750114:420:00
2Zikmund TomášNNN NeregistrovaníNNN17:26+2:44
2Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP691217:26+2:44
4Votava PetrKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC660218:45+4:03
5Votavová RenataKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC645219:08+4:26
6Blaha PetrKAM SK KameniceKAM660520:43+6:01
6Plínička ViktorSOB SOBSASOB000020:43+6:01
8Hejsek JiříKAM SK KameniceKAM690021:43+7:01
9Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT690122:34+7:52
10Mirčeva LenkaDOR OK DobříšDOR735022:55+8:13
11Zábranský LubošSLA SKOB SlanýSLA740023:13+8:31
12Průša OndřejOLP PSK Olymp PrahaOLP040123:23+8:41
13Nentvichová RomanaDOR OK DobříšDOR665123:51+9:09
14Reisingerová MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT725124:35+9:53
15Jírová MonikaNNN NeregistrovaníNNN24:43+10:01
16Kiss FrantišekNNN NeregistrovaníNNN24:59+10:17
17Chadima LukášNNN NeregistrovaníNNN030325:08+10:26
18Cvrček AntonínTAP KOB TRETRA PrahaTAP25:09+10:27
19Pokorná JanaNNN NeregistrovaníNNN005225:11+10:29
20Hřebíková Radka51C51C775025:18+10:36
21Kodejšová AlenaVSP USK PrahaVSP715225:25+10:43
22Bártíková IrenaVSP USK PrahaVSP746125:38+10:56
23Pavlíčková LenkaDOR OK DobříšDOR725125:44+11:02
24Kiss VojteěchNNN NeregistrovaníNNN26:15+11:33
25Buková ZdeňkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU705126:48+12:06
26Basovníková IvaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL27:02+12:20
27Pullmanová DanielaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL27:05+12:23
28Kiss JanNNN NeregistrovaníNNN27:15+12:33
29Pokorný MarekNNN NeregistrovaníNNN28:10+13:28
30Nosek JanVSP USK PrahaVSP691028:44+14:02
31Kasalová EditaNNN NeregistrovaníNNN735130:02+15:20
32Kasal VlastimilNNN NeregistrovaníNNN730130:05+15:23
33Paulová MirkaDCE KOB DobřichoviceDCE525030:13+15:31
34Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965130:41+15:59
35Svátková AnnaNNN NeregistrovaníNNN31:08+16:26
36Čechová RadkaSLA SKOB SlanýSLA755031:34+16:52
37Král Luděk2MC Dedecek a Babicka2MC490032:43+18:01
38Tůmová Tereza37C Bez registrace37C875033:16+18:34
39Lišková HanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY665034:25+19:43
40Sviták PatrNNN NeregistrovaníNNN37:09+22:27
41Hartl ZdeněkODV TJ Aero Odolena VodaODV630038:23+23:41
42Janasová BarboraXBM PELL’S MTBO TEAMXBM715038:33+23:51
43Heller JakubNNN NeregistrovaníNNN070238:50+24:08
44Mička MikolášLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP39:05+24:23
45Kučerová LadaNNN NeregistrovaníNNN39:30+24:48
46Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515144:11+29:29
47Hronová KatarínaVSP USK PrahaVSP45:35+30:53
48Svátková JanaNNN NeregistrovaníNNN45:54+31:12
49Svátek VojtěchNNN NeregistrovaníNNN45:58+31:16
50Karoch PetrNNN NeregistrovaníNNN47:24+32:42
51Weislová EliškaNNN NeregistrovaníNNN49:32+34:50
52Kiss AntonínNNN NeregistrovaníNNN50:59+36:17
53Šindelárová MichaelaNNN NeregistrovaníNNN51:08+36:26
54Samohýl RichardPGP SK PragaPGP280053:26+38:44
55Krocová LudmilaDOR OK DobříšDOR665054:36+39:54
56Haindl JanAOV OOB TJ Baník OstravaAOV56:51+42:09
57Hak RobertNNN NeregistrovaníNNN62:36+47:54
58Cabalka TondaNNN NeregistrovaníNNN65:07+50:25
59Čmejlová LadaNNN NeregistrovaníNNN65:11+50:29
 
Melicharová RadkaNNN NeregistrovaníNNN7901vzdal
 
 
 
T5 (52)4,6 km 65 m12 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Dneboský FrantišekNNN NeregistrovaníNNN33:230:00
2Jelíková ŠárkaNNN NeregistrovaníNNN37:47+4:24
3Husáková PetraSLA SKOB SlanýSLA745239:56+6:33
4Jirous JiříTAP KOB TRETRA PrahaTAP720140:24+7:01
5Kučera PavelDOR OK DobříšDOR710140:31+7:08
6Kodejš ZdeněkVSP USK PrahaVSP720240:52+7:29
7Jelínková ZoraNNN NeregistrovaníNNN42:14+8:51
8Brachtl DanielZVO OB SK ZvoleZVO690242:40+9:17
9Silný OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK790643:20+9:57
10Vykuka LukášNNN NeregistrovaníNNN890043:42+10:19
11Pavlíček LubomírNNN NeregistrovaníNNN780243:51+10:28
12Cabalka AlešNNN NeregistrovaníNNN47:04+13:41
13Cote MichaelaPGP SK PragaPGP888848:16+14:53
14Jelínek MartinPGP SK PragaPGP510348:35+15:12
15Smolková AlenaPGP SK PragaPGP645048:38+15:15
16Plánička JiříSOB SOBSASOB680049:29+16:06
17Bulíř JiříNNN NeregistrovaníNNN50:54+17:31
18Lustig ZdeněkDKP Oddíl OB KotlářkaDKP560152:25+19:02
19Nováková AnežkaAOV OOB TJ Baník OstravaAOV925152:32+19:09
20Hořejší ZbyněkNNN NeregistrovaníNNN54:30+21:07
21Mácova Martina81C Cirkus Čakovice81C005054:33+21:10
22Nentvich LubomírDOR OK DobříšDOR580054:34+21:11
23Bulířová BlankaNNN NeregistrovaníNNN57:20+23:57
24Javůrek JaromírVSP USK PrahaVSP711058:18+24:55
25Šmatla JaromírNNN NeregistrovaníNNN58:32+25:09
26Svoboda OndřejROZ OK RoztokyROZ710060:59+27:36
27Pláničková LibušeSOB SOBSASOB725061:01+27:38
28Glockner MichalKULKUL700061:46+28:23
29Cikánová MichaelaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL62:31+29:08
30Nosková PavlaVSP USK PrahaVSP726163:29+30:06
31Blahová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP695165:00+31:37
32Kott AlanNNN NeregistrovaníNNN65:07+31:44
33Švihla TomášNNN NeregistrovaníNNN65:25+32:02
34Moudrá MartinaHCE TJ Sokol HostiviceHCE645166:07+32:44
35Pokorná LucieNNN NeregistrovaníNNN745167:32+34:09
36Chrz PavelKULKUL670068:34+35:11
37Kysela DavidROU SKOB Roudnice nad LabemROU68:53+35:30
38Machová PetraLME SK Los MělníkLME695269:51+36:28
39Blažková AliceROU SKOB Roudnice nad LabemROU75:14+41:51
40Švihlová KateřinaNNN NeregistrovaníNNN76:17+42:54
41Marholdová MartinaZVO OB SK ZvoleZVO745177:00+43:37
42Cebáková PavlínaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL79:41+46:18
43Hřebík Pavel51C51C740079:50+46:27
44Růžička MichalKULKUL700186:02+52:39
45Rydlová EvaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP898987:44+54:21
46Trojanová PetraNNN NeregistrovaníNNN905187:48+54:25
47Popková Klára4ZC HO Komorní výtah4ZC745092:14+58:51
48Krejbichová JulieNNN NeregistrovaníNNN935194:22+60:59
49Růžičková GabrielaKULKUL9700106:32+73:09
50Manethová JanaNNN NeregistrovaníNNN8201110:59+77:36
51Glocknerová AnnaKULKUL149:15+115:52
 
Kuneš VratislavODV TJ Aero Odolena VodaODV4100disk
 
 
 
D35K (10)5,0 km 90 m12 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Městková KateřinaVSP USK PrahaVSP765042:540:00
2Reichlová JanaMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP755052:23+9:29
2Kameníková KateřinaBOR OK Jiskra Nový BorBOR775852:23+9:29
4Kurfürstová MagdalenaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP785259:31+16:37
5Nová JanaDOR OK DobříšDOR715060:53+17:59
6Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP725261:19+18:25
7Haková MagdaPGP SK PragaPGP765165:24+22:30
8Chaloupková DanaKAM SK KameniceKAM715074:47+31:53
9Geislerová DitaDKL KOB KladnoDKL755075:07+32:13
10Jílková RadkaZBP OOB SK ZbraslavZBP775198:35+55:41
 
 
 
D35L (24)6,9 km 80 m16 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Trnková DanaVSP USK PrahaVSP735151:490:00
2Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceKAM735054:56+3:07
3Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP775855:56+4:07
4Arnoštová KateřinaVSP USK PrahaVSP765257:12+5:23
5Gajdová KristinaVSP USK PrahaVSP775259:16+7:27
6Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP705060:12+8:23
7Čečrdlová MarcelaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP61:57+10:08
8Weislová EvaTJP TJ Sokol TrojaTJP675062:02+10:13
9Klapalová PavlaVSP USK PrahaVSP709962:37+10:48
10Huková PetraTJP TJ Sokol TrojaTJP735062:51+11:02
11Zlesáková StáňaCHT OOB SK ChrastCHT735264:52+13:03
12Šrámková IvaRIC OB ŘíčanyRIC725164:58+13:09
13Longinová LenkaTAP KOB TRETRA PrahaTAP715166:08+14:19
14Janečková VeronikaSOB SOBSASOB715167:38+15:49
15Hankovcová LenkaKAM SK KameniceKAM705367:55+16:06
16Sedláčková PetraROZ OK RoztokyROZ705072:35+20:46
17Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkLME735073:53+22:04
18Asterová JanaSLA SKOB SlanýSLA745176:56+25:07
19Kolářová MichaelaSLA SKOB SlanýSLA735178:44+26:55
20Vyhnálková EvaRIC OB ŘíčanyRIC755281:11+29:22
21Sladkovská HelenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP675181:19+29:30
22Hudosová GabrielaKSU Klub vytrvalostních sportůKSU729984:27+32:38
23Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaOKP735086:01+34:12
24Zemková HelenaSLA SKOB SlanýSLA745086:52+35:03
 
 
 
D45K (11)3,9 km 60 m10 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Semíková EvaKAM SK KameniceKAM695039:010:00
2Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675042:18+3:17
3Hlubučková ŠárkaKAM SK KameniceKAM685144:17+5:16
4Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýSLA695047:54+8:53
5Kašparová IrenaSLA SKOB SlanýSLA685248:37+9:36
6Krejbichová ŠárkaNNN NeregistrovaníNNN685151:00+11:59
7Čápová IrenaSCP OK Sparta PrahaSCP645054:49+15:48
8Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleZVO645161:06+22:05
9Tichá IvanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625071:42+32:41
 
Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT6651disk
Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT6151disk
 
 
 
H35K (2)7,0 km 130 m17 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Meier MilanVLI Slavia Liberec orienteerinVLI730173:540:00
2Zapletal PetrXBM PELL’S MTBO TEAMXBM720176:10+2:16
 
 
 
H35L (29)8,8 km 175 m20 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM690151:480:00
2Král AlešMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP780855:34+3:46
3Baldrian PetrPGP SK PragaPGP720360:04+8:16
4Šemelík PetrDKL KOB KladnoDKL690161:39+9:51
5Datel JiříDKL KOB KladnoDKL710164:07+12:19
6Jonáš RadekZVO OB SK ZvoleZVO690166:08+14:20
7Kubec MartinDOB KOB DobruškaDOB700266:21+14:33
8Bambousek MartinDOR OK DobříšDOR730266:52+15:04
9Kolář TomášSLA SKOB SlanýSLA710368:14+16:26
10Kurfürst PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP740069:58+18:10
11Šubrt AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP710070:47+18:59
12Vinš PavelDKL KOB KladnoDKL690070:50+19:02
13Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceDCE550071:09+19:21
14Bejvl JakubLME SK Los MělníkLME710072:19+20:31
15Zlesák MartinCHT OOB SK ChrastCHT730272:21+20:33
16Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650072:22+20:34
17Sládeček PetrRIC OB ŘíčanyRIC770274:36+22:48
18Geisler MichalDKL KOB KladnoDKL750076:06+24:18
19Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP690177:25+25:37
20Hankovec PetrKAM SK KameniceKAM710177:52+26:04
21Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyRIC760078:43+26:55
22Straka LukášSLA SKOB SlanýSLA700284:52+33:04
23Janeček OndřejSOB SOBSASOB700185:10+33:22
24Liška JindřichKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY670086:23+34:35
25Rohlíček JanRIC OB ŘíčanyRIC710192:04+40:16
26Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounLBE700092:29+40:41
27Kohl JiříKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY620193:45+41:57
28Halíř RadimMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP700096:29+44:41
29Šrámek PetrRIC OB ŘíčanyRIC690598:41+46:53
 
 
 
H45K (9)5,5 km 85 m15 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Ročejdl MarekNNN NeregistrovaníNNN36:170:00
2Pavel PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680646:54+10:37
3Šváb JanVSP USK PrahaVSP580151:45+15:28
4Kubů JaroslavOLP PSK Olymp PrahaOLP670156:09+19:52
5Hlubuček TomášKAM SK KameniceKAM660356:32+20:15
6Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME630169:20+33:03
7Longin MilošTAP KOB TRETRA PrahaTAP620169:57+33:40
8Malačka MilanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP6070:38+34:21
9De Heij MichelRIC OB ŘíčanyRIC690078:45+42:28
 
 
 
H45L (29)8,3 km 170 m18 K
místoJménoOddílId databázeČasZtráta
1Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP670055:370:00
2Kožina PetrPGP SK PragaPGP600058:59+3:22
3Červinka JaroslavOKP SK OK 24 PrahaOKP580359:36+3:59
4Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaSCP620060:41+5:04
5Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680562:47+7:10
6Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP660562:53+7:16
7Krausz MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP670063:50+8:13
8Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaTJP490064:14+8:37
9Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP690167:24+11:47
10Kettner PavelHCE TJ Sokol HostiviceHCE590068:32+12:55
11Aster VladimírSLA SKOB SlanýSLA650071:07+15:30
12Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP650171:15+15:38
13Reichl MichalMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP640274:14+18:37
14Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630177:16+21:39
15Strejc JaroslavZVO OB SK ZvoleZVO610178:37+23:00
16Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaSCP590078:46+23:09
17Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceDCE610081:36+25:59
18Šebek MartinSCP OK Sparta PrahaSCP670082:57+27:20
19Kraus OtaTJP TJ Sokol TrojaTJP570083:11+27:34
20Hájek TomášZVO OB SK ZvoleZVO640183:58+28:21
21Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaDKP670384:50+29:13
22Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671086:20+30:43
23Šimek MiroslavLME SK Los MělníkLME630092:36+36:59
24Malec JaroslavSLA SKOB SlanýSLA620097:32+41:55
25Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV5901103:34+47:57
26Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaTJP6401105:38+50:01
27Dobeš VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY5701107:40+52:03
28Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ6801114:14+58:37
29Řada RichardDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6701127:17+71:40