startovka.pdf

OŽ Libotenice ROU 22.3.2014pá 21.3.2014 21:15
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
AOV OOB TJ Baník Ostrava (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Nováková Anežka336722AOV92510:00
 
 
BOR OK Jiskra Nový Bor (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21KKameníková Andrea2051536BOR975120:00
D35KKameníková Kateřina8441BOR7758106:00
D16Kubecová Kateřina303919BOR995914:00
HDRLamač Vítek8550BOR11000:00
HDRLamačová Barbora4124BOR07500:00
D21KStaňová Karolína2051475BOR985314:00
 
 
DCE KOB Dobřichovice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Jaroš Vladimír51973DCE540081:00
D21LJarošová Klára416316DCE795035:00
D45LMrázová Pavla7868DCE555086:00
H65Paul Josef301171DCE440153:00
P3Paulová Mirka53597DCE52500:00
H45LPavlů Jaroslav232041DCE610052:00
H35LProcházka Antonín51965DCE550072:00
D45LProcházková Miluše51966DCE545080:00
D14Rusá Vendula232737DCE015017:00
H14Tachezy Jan416159DCE01006:00
HDRVaculovič Matěj224880DCE10000:00
P3Vaculovič Radim2058524DCE75010:00
HDRVaculovičová Alžběta2050484DCE09500:00
H21LZeman Tomáš232129DCE750044:00
 
 
DKL KOB Kladno (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Beneš Jan49648DKL98005:00
H55Brumek Stanislav51343DKL520193:00
H55Cabrnoch Jiří416324DKL5400102:00
D55Cabrnochová Hana53520DKL555071:00
H35LDatel Jiří995851DKL71010:00
H65Fujan Sláva49645DKL480086:00
H35LGeisler Michal897353DKL750036:00
H10LGeisler Richard410721DKL070035:00
D14Geislerová Aneta2042535DKL015129:00
D35KGeislerová Dita888635DKL7550103:00
D14Horychová Zuzana515197DKL015043:00
H14Kohout Václav49641DKL010132:00
H14Melichna Matěj682699DKL010236:00
H12Svoboda Luděk336741DKL020033:00
D21KŠeborová Tereza52228DKL815010:00
H35LŠemelík Petr515065DKL690187:00
H18Šíma Vladislav301697DKL970010:00
H35LVinš Pavel51684DKL690012:00
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (26)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LDlouhá Hana7945000DKP945049:00
H21KHopanyuk Anatoliy682700DKP790010:00
H21LIllner Jakub515448DKP660136:00
H21LIllner Vojtěch899156DKP960078:00
D45LIllnerová Daniela231939DKP665156:00
H45LKalousek Jiří443079DKP6901112:00
D14Kalousková Marie443091DKP015125:00
H35LKlaška Pavel8650DKP650054:00
H21LKlaška Pavel1700077DKP930126:00
P3Klašková Josefina443061DKP96510:00
D45KKlašková Kateřina49806DKP675096:00
H12Lustig Adam515410DKP02021:00
T5Lustig Zdeněk436443DKP56010:00
H12Malačka Milan446345DKP021063:00
D21LMargoldová Barbora49898DKP865453:00
D21LMatějková Hana416154DKP89545:00
H21LPinkner Adam8388DKP91014:00
H21LŘada Jakub515144DKP940114:00
H45LŘada Richard515118DKP670170:00
D12Sanna Karin7200326DKP025026:00
H45LSanna Roberto9180967DKP670379:00
H16Semerád Antonín897357DKP980119:00
H16Šebek Petr9903301DKP99037:00
H35LŠubrt Antonín7201757DKP710075:00
H12Šubrt Matěj888625DKP020549:00
H10LŠubrt Vojtěch886289DKP05029:00
 
 
DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Babický Tomáš8890DLT50010:00
D45KLeníková Jana301043DLT6151114:00
P3Nedvídková Jitka5991DLT51510:00
P3Nosek Petr336778DLT69010:00
P3Reisingerová Martina236061DLT72510:00
D45KŽivcová Pavlína301543DLT6651120:00
 
 
DOB KOB Dobruška (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10LKubcová Anna7258DOB055040:00
H35LKubec Martin7259DOB700224:00
 
 
DOR OK Dobříš (30)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D12Arnoštová Veronika434596DOR045516:00
D12ms Bálková Denisa2067306DOR00506:00
H16Bambousek Jan2045301DOR98003:00
H35LBambousek Martin2045316DOR730227:00
D10LBambousková Julie2044895DOR06506:00
H12Dudla Maxmilián2045306DOR020071:00
H10Dudla Teodor2045305DOR040174:00
HDRDudlová Noemi2050485DOR09500:00
H10Janda Jakub2045308DOR040398:00
H14Janda Ondřej2045310DOR010034:00
D10LJandová Eva2045311DOR075224:00
H10LJiras Antonín2042522DOR07017:00
HDRJiras František2044893DOR09000:00
H10Jiras Jenda2042521DOR050580:00
D12Jirasová Anežka2045303DOR03502:00
D12Kastnerová Jessica2042536DOR025010:00
D16Kovalčíková Taťána2044900DOR985018:00
H12Kroc Kryštof2044883DOR020157:00
P3Krocová Ludmila2045315DOR66500:00
H12Kučera Jáchym2044898DOR030167:00
T5Kučera Pavel2044897DOR71010:00
HDRKučera Teodor2044899DOR08000:00
P3Mirčeva Lenka2044887DOR73500:00
D10LMirčeva Tereza2044891DOR075036:00
T5Nentvich Lubomír2042530DOR58000:00
D12Nentvichová Julie2045307DOR035136:00
P3Nentvichová Romana2058509DOR66510:00
D35KNová Jana2045313DOR7150109:00
H10Nový Jáchym2044888DOR050264:00
P3Pavlíčková Lenka2058515DOR72510:00
 
 
DVP TJ Sokol Praha Spořilov - (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45KMalačka Milan981822DVP604:00
D45LMalačková Jana232646DVP615183:00
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (32)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10Blaha Jiří428214EKP040196:00
H10Blaha Michal8377EKP040288:00
H21LBlaha Ondřej9700729EKP7002116:00
T5Blahová Markéta224915EKP69510:00
D14Blahová Pavla428253EKP015351:00
H10Bolehovský Daniel301375EKP050882:00
H12Bolehovský Michal301169EKP020059:00
H21LBolehovský Pavel601169EKP710350:00
D35LČečrdlová Marcela725724EKP86:00
H21LDomín Nikolas8380EKP880020:00
D21KHausmannová Klára2067248EKP865128:00
H21LHlaváč Jaroslav2067975EKP9205104:00
H10LIzák Daniel336137EKP04001:00
D10LIzáková Eva2067230EKP06510:00
D21LIzáková Ivana361968EKP745311:00
P3Kabát Jan886298EKP69120:00
H21LKalina Miroslav7201206EKP821174:00
HDRKalinová Ella515409EKP09610:00
HDRKalinová Lisa515458EKP11500:00
D21KKalinová Markéta7201195EKP825946:00
D21KKlímová Lucie8381EKP935016:00
H21LMikan Albert2031357EKP860658:00
HDROndráček Lubor52852EKP11110:00
H21LOndráček Radim2045232EKP7414108:00
D21LOndráčková Veronika2045231EKP78503:00
HDROuhrabka Vít2035145EKP10100:00
D21KOuhrabková Radka2031372EKP81516:00
H21LPidrman Milan2067264EKP831046:00
H21KRozkošný Karel51603EKP790038:00
D21KSvatošová Kateřina2061773EKP846142:00
D21KTrčková Helena8379EKP875638:00
D21LZurynková Jana515496EKP705355:00
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah (17)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBorovička Milan515097FSP610414:00
H16Borovička Tomáš888614FSP980127:00
H45LCincibus Pavel8669FSP660582:00
D45LCincibusová Ivana8668FSP6651104:00
HDRCincibusová Lenka8666FSP04500:00
H65Čadil Jan53267FSP430068:00
H21LFibír Tomáš515067FSP79018:00
HDRFibírová Lucie515173FSP07770:00
H75Hanák Milan51964FSP340014:00
D21LKarasová Jana301140FSP615343:00
H45LKrausz Milan682118FSP6700106:00
H35LKurfürst Pavel207827FSP74009:00
D35KKurfürstová Magdalena207837FSP7852136:00
HDRKurfürstová MarieFSP10500:00
T5Rydlová Eva889669FSP89890:00
H55Wald František49606FSP530063:00
H21LŽáček Martin1396842FSP680390:00
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LKettner Pavel515105HCE590046:00
D45LKettnerová Lenka232490HCE645041:00
 
 
CHT OOB SK Chrast (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LZlesák Martin52155CHT730251:00
H10LZlesák Matyáš336786CHT060125:00
D14Zlesáková Adéla206486CHT01515:00
D35LZlesáková Stáňa52154CHT735298:00
 
 
KAM SK Kamenice (51)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Albrecht Vladimír981812KAM78000:00
D21LAlbrechtová Eva515490KAM785029:00
H14Bartoň MichalKAM010714:00
H16Bartoň PavelKAM980029:00
D12Baťhová ZuzanaKAM03544:00
H14Blaha Petr2053550KAM01040:00
P3Blaha Petr2058469KAM66050:00
D21LDoležalová Monika232409KAM885119:00
H14Gajda Jan9201064KAM010526:00
H12Gajda Martin9201061KAM040575:00
D12Hankovcová Helena442879KAM035028:00
D35LHankovcová Lenka682099KAM7053110:00
H12Hankovec Hugo436446KAM020115:00
H35LHankovec Petr995898KAM710181:00
H12Hejsek Filip2050496KAM020447:00
P3Hejsek Jiří2051541KAM69000:00
H45KHlubuček Tomáš232428KAM660316:00
D21LHlubučková Kristýna7003009KAM95511:00
D45KHlubučková Šárka232398KAM6851117:00
H12Chaloupka Viktor443069KAM030135:00
D35KChaloupková Dana446323KAM7150115:00
D12Chaloupková Hana442850KAM025214:00
H21KJíra Tomáš9005139KAM980224:00
H21LKapal Tomáš232267KAM940242:00
H21LKettner Vojtěch897360KAM960180:00
H35LKovářík Tomáš51498KAM690130:00
H12Kovářík Tomáš436963KAM030051:00
D14Kováříková Marie436964KAM005015:00
H55Kudrnáč Martin301371KAM590199:00
D21KKudrnáčová Lucie301379KAM885022:00
H12Kyral MaxmiliánKAM030569:00
D14Kyralová AnnaKAM00529:00
H12Mrózek AdamKAM020943:00
H12Renda Michal446427KAM020765:00
D21LRusá Šárka331162KAM915733:00
H21LRusý Tomáš2051909KAM930132:00
D45KSemíková Eva52285KAM6950111:00
D12Semíková Lucie515426KAM025032:00
D14Škáchová Magdalena434818KAM015133:00
D21LŠkáchová Petra434803KAM705459:00
D10LŠkáchová Viktorie51366KAM065028:00
HDRŠkáchová Zuzana51550KAM06510:00
H12Škvor Adam425596KAM020239:00
H21LŠkvor Martin52267KAM670094:00
H21KŠkvor Ota981828KAM990020:00
D35LŠkvorová Zuzana52273KAM7350104:00
H12Tamaši DanielKAM031029:00
H18Valášek Jiří232403KAM97004:00
H14Valášek Václav336743KAM010044:00
D21LValášková Šárka232393KAM69519:00
H14Víšek Martin218797KAM010218:00
 
 
KAS KOB Kamenický Šenov (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KHnízdil Jan515023KAS710044:00
H12Hnízdil Matěj51382KAS030145:00
H65Nejezchleba Jiří8235KAS460065:00
D65Nejezchlebová Věra51384KAS455158:00
 
 
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBitter Aleš52264KNC880352:00
H21LHavlíček Tomáš52257KNC8700100:00
D45LHavlíčková Jindra52259KNC615074:00
H75Kalivoda Viktor52254KNC330017:00
H75Kalivoda Vladimír52260KNC380011:00
D45LKohoutová Pavla515055KNC6251107:00
D45LKomersová Jana52265KNC6550122:00
D14Novotná Šárka4776KNC015039:00
H12Novotný Marek49814KNC030219:00
H16Prkno Jonáš420401KNC990313:00
H21KŠedivý Ondřej52898KNC91034:00
D55Šilerová Zdena2023962KNC575056:00
D45KTichá Ivana51392KNC625093:00
H16Varga Ondřej420403KNC990037:00
D45LVlková Radka2023954KNC655162:00
P3Votava Petr52894KNC66020:00
P3Votavová Renata253105KNC64520:00
D12Votavová Žofie446355KNC02500:00
 
 
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vl (15)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LDobeš Václav301374KPY570161:00
H65Duda František53731KPY460050:00
D21KFreyová Michaela301394KPY605044:00
H21LKlomínský Václav2059735KPY870088:00
H35LKohl Jiří301391KPY620121:00
H21LKoldinský Jan301149KPY850698:00
H35LLiška Jindřich682077KPY670057:00
D16Lišková Hana682095KPY99516:00
P3Lišková Hana2060247KPY66500:00
H12Martínek Jaroslav2060244KPY030025:00
H21LProcházka Vít2060246KPY800038:00
D21LProcházková Zuzana8580KPY865057:00
H14Převrátil Petr515401KPY010024:00
D21KVejrostová Lenka330691KPY88534:00
H10Zelenka Vincent2060245KPY040076:00
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LHudosová Gabriela2056283KSU729983:00
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (11)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Hamáček Bohuslav411760LBE500090:00
H21KKarmazín Pavel52975LBE680036:00
H21LKolář Jakub446364LBE95012:00
D21LKřivancová Zdeňka7200131LBE945039:00
D21LMarková Anna301549LBE925025:00
H21LMezník Vladimír52971LBE64006:00
H65Nosál Stanislav8805LBE460095:00
H16Reiterman Adam515480LBE990011:00
H21LŠimon Jakub52979LBE880112:00
H35LUhlíř Patrik331179LBE700045:00
HDRUhlířová Marie218788LBE09500:00
 
 
LIT KOB Chemopetrol Litvínov (10)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKučerka David8105LIT8202102:00
H21KKučerka Jan8118LIT800248:00
H21LMacek Jiří8107LIT840176:00
H21KMoutvička Ondřej8125LIT830130:00
H21LNerad Jaroslav8108LIT900196:00
D21KNeradová Eva8115LIT895118:00
H21LPavlík Libor8124LIT760528:00
H10Pavlík Matěj8112LIT040178:00
H14Pavlík Ondřej8106LIT010138:00
D21KPavlíková Klára8111LIT74518:00
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KRyjáček Jan995826LPM800412:00
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBílý Petr51279LTP6805133:00
H45LBruner Luboš682114LTP650173:00
D10Karpíšková Kateřina682112LTP045070:00
H45LKovář Boris899153LTP671055:00
D35LLošťáková Ivana232536LTP775877:00
D10LLošťáková Sára420434LTP065020:00
H45KPavel Petr897351LTP68067:00
D14Pavlová Martina52925LTP01517:00
D35KRiby Kateřina342046LTP7252133:00
HDRRiby Philip897359LTP07020:00
D14Riby Rose7200323LTP005135:00
H12Riby Thomas897367LTP020211:00
D12Žejdlíková Eliška886252LTP035022:00
D16Žejdlíková Karolína232494LTP995012:00
 
 
ODV TJ Aero Odolena Voda (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Brázdil Petr331087ODV97002:00
D45LBrázdilová Radka331382ODV695047:00
P3Hartl Zdeněk52121ODV63000:00
D45LHartlová Blanka51356ODV635092:00
T5Kuneš Vratislav361985ODV41000:00
H16Lafek Jan428273ODV990421:00
H16Novák Aleš428285ODV980531:00
H16Ondřejček Jiří361919ODV980035:00
 
 
OKP SK OK 24 Praha (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LBalusková Ida681852OKP735059:00
D45LČechmánková Helena51720OKP645089:00
H45LČervinka Jaroslav53558OKP5803124:00
H21KČervinka Jaroslav303935OKP900046:00
H21LNovák Ivo51679OKP620024:00
D18Nováková Adéla232750OKP975032:00
 
 
OLP PSK Olymp Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55John Vladimír49500OLP550272:00
H55Knotek Kamil49370OLP570178:00
H45KKubů Jaroslav49480OLP670113:00
HDRKubů Julie253109OLP06550:00
HDRKubů Matyáš232721OLP03010:00
H12Průša Jan515033OLP02019:00
P3Průša Ondřej49437OLP04010:00
D45LSvitáková Ivana515022OLP685198:00
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (20)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBlahuta Marek897349MFP730118:00
D21KBlahutová HankaMFP79532:00
HDRForst Albert218782MFP09010:00
H14Forst Antonín218851MFP010140:00
H45LForst Libor303939MFP6301100:00
D45LForstová Lenka410727MFP6850116:00
H35LHalíř Radim8073MFP700060:00
H10Král Adam51835MFP050768:00
H35LKrál Aleš887613MFP7808111:00
HDRKrál Samuel2053580MFP08010:00
D21LKrálová Michaela52139MFP795915:00
D45LMatoušková Martina53740MFP695950:00
D21LNedbalová Jana49639MFP80507:00
HDRNedbalová Klára232648MFP08500:00
H16Pelikán Lukáš2051546MFP980015:00
D45LPelikánová Lucie410387MFP695044:00
D14Pelikánová Máša428223MFP00501:00
H14Siegl Matyáš7201196MFP010316:00
H45LSiegl Roman443068MFP6700121:00
D35LSieglová Dagmar443075MFP705089:00
 
 
MKP SK Meteor Kačerov Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LGregoriades Zdeněk51653MKP54000:00
H55Koč Lumír336747MKP540160:00
H21LKoč Zdeněk51706MKP470040:00
D21KNestereva Natallia2042544MKP925040:00
H10LReichl Martin446449MKP040027:00
H45LReichl Michal51701MKP640249:00
H14Reichl Tomáš995879MKP01008:00
D35KReichlová Jana51702MKP7550130:00
 
 
PGP SK Praga (42)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Aster Tomáš442871PGP96040:00
H75Attl Vladimír682666PGP38005:00
H35LBaldrian Petr2460PGP720378:00
D18Bednářová Štěpánka889318PGP975034:00
H21LBuzek Martin51263PGP840186:00
T5Cote Michaela301413PGP88880:00
H18Čermák Adam7200334PGP97018:00
H21KDoležal Martin1400081PGP810032:00
H55Doležal Miroslav51753PGP5501111:00
D45LDoležalová Vlasta52095PGP5550101:00
H55Grivalský Michal52103PGP590096:00
D35KHaková Magda2051544PGP7651100:00
D55Haňkovská Jana51698PGP405074:00
H16Hasal Martin7201194PGP980425:00
D45LHasalová Jana232361PGP675195:00
H21LHora Vojtěch1006283PGP830160:00
D21KHorová Klára51659PGP845532:00
H10Janas Adam443090PGP040462:00
H12Janas Petr2060249PGP020017:00
D18Janovská Kateřina981838PGP985024:00
H21LJanovský Tomáš515464PGP640130:00
T5Jelínek Martin232091PGP51030:00
H18Ježek Ondřej9005134PGP970612:00
D45LJežková Regina51660PGP6352119:00
D16Kolářová Johana897346PGP995230:00
H21LKondrát Martin51840PGP650172:00
H45LKožina Petr1400084PGP6000109:00
H12Kožina Štěpán9877PGP030031:00
D21LKožinová Jana502089PGP665145:00
D18Kožinová Zuzana7003042PGP965030:00
D55Kubátová Milada53006PGP475068:00
D21LMikulášová Helena515453PGP935361:00
P3Samohýl Richard52098PGP28000:00
D18Sieglová Eliška7201197PGP995420:00
D35LSmolková Alena53567PGP6450128:00
H55Šámal Václav436401PGP5601105:00
D45LŠámalová Hana502090PGP6150125:00
D21LTichovská Martina920677PGP865821:00
H21LUhlíř Marek331157PGP940592:00
H21LVlach Martin51807PGP8605106:00
D21LZelená Markéta51862PGP585013:00
H65Zelený Vladimír51863PGP480092:00
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Silný Ondřej2032168PHK79060:00
 
 
PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Basovníková Iva8368PUL0:00
T5Cebáková Pavlína682104PUL0:00
T5Cikánová Michaela682087PUL0:00
H21KMelcher Ota2067968PLU800152:00
H65Novotný František51215PUL420080:00
P3Pullmanová Daniela8367PUL0:00
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBuk Jindřich1602625ROU930348:00
H14Buk Ondřej2031368ROU010250:00
D12Buková Anežka2059753ROU035120:00
D10LBuková Hana2031369ROU075010:00
P3Buková Zdeňka2059749ROU70510:00
HDRDobiáš Jaromír8866ROU11010:00
D10LDobiášová Anna8868ROU055014:00
HDRDobiášová Eliška8869ROU11500:00
D12Dobiášová Jitka8870ROU03508:00
D16Kyselová Nela434804ROU995132:00
D16Pohořalá Anna2023953ROU995428:00
H14Pohořalý Hugo2023957ROU010346:00
 
 
ROZ OK Roztoky (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10LJíra Filip7941ROZ050017:00
H45LSedláček Jaroslav51894ROZ6801115:00
H12Sedláček Jaroslav9982ROZ030037:00
HDRSedláček Patrik52300ROZ08000:00
D14Sedláčková Linda232535ROZ005013:00
D35LSedláčková Petra7921ROZ7050125:00
HDRSvoboda František2069049ROZ07000:00
H12Svoboda Jáchym7943ROZ020041:00
T5Svoboda Ondřej416137ROZ71000:00
D16Voltrová Alena438638ROZ99510:00
D18Voltrová Hana438639ROZ975222:00
D45LVoltrová Svatava438643ROZ615065:00
 
 
SCP OK Sparta Praha (27)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBuriánek Jaromír51562SCP4700127:00
D45KČápová Irena361964SCP6450102:00
H21KDubec Pavel51561SCP800342:00
D21KHavlínová Zuzana51574SCP815030:00
D21LHojná Silvie51554SCP795047:00
H55Hojný Oldřich52111SCP520184:00
H45LHošek Ladislav52115SCP6001118:00
H55Jahn Pavel682101SCP5500114:00
D55Jahnová Helena52760SCP555077:00
H45LKavka Jiří682630SCP590067:00
D45LKavková Dana446418SCP615059:00
H10LKuc David1007532SCP060021:00
H10Kuc Radim682668SCP040072:00
H21LLohr Ivo442853SCP6801112:00
D55Lohrová Jarmila219220SCP465062:00
H65Novák Miloš52299SCP460083:00
H21KPřeček Zdeněk500289SCP52008:00
H65Rakovec Miloš443066SCP450077:00
H65Rejpal Petr410733SCP410062:00
H75Semorád Miloš49404SCP33008:00
H45LŠebek Martin889282SCP670058:00
D45LŠebková Helena889283SCP6750110:00
D21KŠebková Jana2025359SCP925026:00
D21LTloušťová Eva52114SCP695037:00
H65Valášek Josef49813SCP450171:00
H45LVeljačik Pavel49889SCP620097:00
D55Zavadilová Naďa336750SCP545050:00
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LKettnerová Dana7201193SHK895051:00
 
 
SJP KČT Slavoj Praha (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H75Bláha Svatopluk8797SJP35012:00
D75Bláhová Blanka51148SJP365138:00
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LJanovič Ondřej51133SKV590140:00
 
 
SLA SKOB Slaný (28)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LAster Vladimír2045227SLA6500130:00
D35LAsterová Jana442858SLA7451101:00
H14Čech Richard438634SLA000142:00
D10LČechová Klára438647SLA05524:00
P3Čechová Radka436427SLA75500:00
D45KHrdličková Ludmila224894SLA6950108:00
D16Hrdličková Ludmila301621SLA985116:00
H12Husák Zdeněk2056309SLA02017:00
T5Husáková Petra426378SLA74520:00
D12Jirkovská Kateřina206417SLA035030:00
D10Jirkovská Magdaléna2011819SLA055064:00
D14Jirkovská Michaela320292SLA015027:00
H10LJirkovský Jan2011818SLA050029:00
H16Kašpar František336766SLA98001:00
D45KKašparová Irena336731SLA685299:00
H12Kolář Matyáš897393SLA030053:00
H35LKolář Tomáš887615SLA710339:00
D35LKolářová Michaela981813SLA735165:00
H45LMalec Jaroslav345950SLA620085:00
H35LStraka Lukáš8578SLA700248:00
D14Straková Veronika219276SLA005145:00
H55Švec Zdeněk8806SLA470069:00
HDRVágnerová Adéla8366SLA08500:00
D16Zábranská Kristýna420439SLA98522:00
H65Zábranský Emil420425SLA420059:00
H16Zemko Zdeněk428278SLA990033:00
D35LZemková Helena425546SLA745074:00
D10LZemková Pavlína436970SLA055138:00
 
 
SLP OOB Slavia Praha (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KFišer Jiří7111117SLP850326:00
H21KChum Jaroslav51613SLP660150:00
HDRChumová Adéla51287SLP09500:00
D21KChumová Jana51354SLP74510:00
H65Novotný Jiří51621SLP460156:00
 
 
SMR SK SNS Smržovka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KPesničák Jan8266SMR79026:00
 
 
SOB SOBSA (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LJaneček Ondřej53016SOB70013:00
H12Janeček Ondřej4188SOB02015:00
D35LJanečková Veronika53017SOB715162:00
 
 
STB TJ Stadion Nový Bor (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBernášek Jiří682354STB810140:00
D21KHanušová Petra682356STB829736:00
H21KKubec Pavel682367STB660122:00
D35KKubecová Jana206351STB7399124:00
D10Kubecová Magdalena2019212STB055068:00
 
 
SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LHromádka Miroslav8138SUL600070:00
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (29)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBeneš Filip232187TAP8701118:00
H10LBulíř Jáchym8362TAP060241:00
D10Bulířová Ema8361TAP045260:00
H10LČerný Antonín8356TAP040211:00
H10LČerný Matouš8357TAP050115:00
D14Halamová Barbora8364TAP999919:00
H14Havelka Ondřej8365TAP010828:00
H21LHodek Michal515433TAP880864:00
H18Janáč Vašek442860TAP96026:00
H14Janeček Jiří7201191TAP00002:00
T5Jirous Jiří442867TAP72010:00
H10LKabát Martin232189TAP040337:00
H14Longin Jan981814TAP010322:00
H45KLongin Miloš981847TAP62011:00
D35LLonginová Lenka981829TAP7151116:00
D16Poláková Kateřina442864TAP985420:00
D16Poláková Tereza442863TAP985310:00
H21LRansdorf Jakub442886TAP980584:00
D14Rosendorfová Lenka8407TAP015323:00
D21KSládková Helena53443TAP915112:00
D35LSladkovská Helena438630TAP675180:00
H35LSladkovský Jaromír438609TAP690184:00
H16Sladkovský Jaromír4193TAP990239:00
D18Šimůnková Gabriela442851TAP975526:00
H14Šťastný Petr8408TAP010610:00
H10LŠťastný Tomáš8358TAP04015:00
H10Tůma Šimon8353TAP0400100:00
H21LVlášek Jakub51846TAP970222:00
D21KZajícová Markéta361934TAP905424:00
 
 
TJP TJ Sokol Troja (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBazika Miroslav434809TJP640164:00
D45LBaziková Lucie434807TJP645153:00
H55Cedrych Karel446334TJP550075:00
D75Dolečková Míla51325TJP365035:00
D35LHuková Petra411756TJP735095:00
H45LKraus Ota53514TJP570076:00
H55Paukert Milan51329TJP500087:00
H45LPeterka František8861TJP490091:00
D65Provazníková Svatava53532TJP425061:00
D55Ryšavá Lubomíra53540TJP475053:00
H65Ryšavý Vít51332TJP470047:00
H21KSmolka Ondřej53502TJP940118:00
D35LWeislová Eva51326TJP675068:00
D45LWolkerová Dagmar51289TJP525068:00
 
 
TZL SKOB Zlín (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKrejčík Jiří8931TZL8301114:00
 
 
UVP Slovan Praha (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D55Beranová Vlasta7917UVP545065:00
HDRBohatá Marie7960UVP06500:00
H10LBohatý Jan7915UVP04003:00
D55Nováková Jiřina7998UVP495059:00
 
 
VLI Slavia Liberec orienteerin (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KKolaja Jan2067313VLI81000:00
D21LKolaja Ehlerová Jana1398538VLI805563:00
H35KMeier Milan7003010VLI7301129:00
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAnděl Robert887623VPM800134:00
 
 
VSP USK Praha (38)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KArnošt Kamil2044896VSP73012:00
D35LArnoštová Kateřina8857VSP7652119:00
H10Baldrián Tomáš9200730VSP040594:00
D21LBaldrianová Barbora9784VSP785027:00
D10LBaldriánová Eva888639VSP075118:00
P3Bártíková Irena8352VSP74610:00
D35LGajdová Kristina52283VSP7752131:00
HDRGajdová Michaela51730VSP07520:00
H21LHora Vladimír7200325VSP510034:00
D21LHorová Magda9782VSP545031:00
H14Javůrek Emil515064VSP010020:00
T5Javůrek Jaromír515099VSP71100:00
H12Javůrek Tomáš2032182VSP030213:00
HDRJedlička Aleš52272VSP08000:00
D10LJedličková Josefína443085VSP065126:00
D35LKlapalová Pavla51589VSP709971:00
H12Kodejš Ondřej2021827VSP020055:00
T5Kodejš Zdeněk2021822VSP72020:00
P3Kodejšová Alena2061813VSP71520:00
D10LKodejšová Markéta2021828VSP045832:00
H10LMeier David232246VSP060623:00
H10LMěstka Václav416121VSP060039:00
D35KMěstková Kateřina51746VSP7650127:00
H21LNěmeček Jan682682VSP620154:00
D45LNěmečková Jarmila796VSP665071:00
H10Nosek Daniel446366VSP0409104:00
P3Nosek Jan446367VSP69100:00
D10Nosková Barbora2058488VSP045774:00
D12Nosková Klára2058493VSP025538:00
T5Nosková Pavla2058494VSP72610:00
H21KPastuszek Jakub53399VSP750070:00
D10LPastuszková LauraVSP06542:00
H21LPíchal Jan52281VSP520268:00
H55Polák Zdeněk51740VSP5203108:00
D21LSvobodová Jitka53598VSP745023:00
H45KŠváb Jan886277VSP580110:00
D35LTrnková Dana2021823VSP7351107:00
H21KUher Petr51741VSP500116:00
 
 
XBM PELL’S MTBO TEAM (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LJanas Petr7201200XBM710366:00
P3Janasová BarboraXBM71500:00
H35KZapletal Petr416094XBM7201132:00
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LDvořák Miroslav53581ZBP760162:00
D35KJílková Radka8406ZBP7751139:00
H21LVaněk Petr995800ZBP730216:00
D21LZoubková Jana53592ZBP805017:00
 
 
ZVO OB SK Zvole (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H14Brachtl Adam887903ZVO01024:00
T5Brachtl Daniel887907ZVO69020:00
HDRBrachtl Šimon446330ZVO04010:00
H45LHájek Tomáš2031360ZVO640143:00
D16Hájková Eliška2031363ZVO98518:00
H35LJonáš Radek515107ZVO690115:00
H14Marhold Ondřej2023808ZVO010112:00
H12Marhold Přemysl2023809ZVO030127:00
H10LMarhold Václav2051483ZVO050131:00
T5Marholdová Martina438635ZVO74510:00
H45LStrejc Jaroslav515124ZVO6101103:00
D12Vrtišková Kateřina436408ZVO035134:00
D16Zimmerová Kateřina886274ZVO985224:00
D45KZimmerová Lenka428220ZVO6451105:00
 
 
LME SK Los Mělník (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAlbl Miloslav420455LME760028:00
D21KAlblová Lucie420448LME755534:00
HDRAlblová Zuzana206359LME06600:00
H35LBejvl Jakub2060271LME710018:00
H10Bejvl Marek2056261LME040070:00
D12Bejvlová Karolína2058463LME025024:00
D35LBejvlová Martina2060273LME735092:00
D10Beníšková Klára Barbora8384LME045072:00
H10Duchoslav Radek8382LME040290:00
H10Hampl Jakub2056265LME050066:00
HDRHampl Jan2056272LME09000:00
H35KIzák Pavel2061860LME7102126:00
D14Machová Marie2060278LME005031:00
D45LMachová Petra8383LME6952113:00
H10Nápravník Jiří2056282LME040160:00
H45LNápravník Jiří2060243LME630188:00
H45LŠimek Miroslav2020717LME630094:00
HDRŠimková Anežka416325LME09500:00
 
 
NNN Neregistrovaní (60)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Bernard Jan301045NNN980017:00
T5Bulíř Jiří4278NNN0:00
T5Bulířová BlankaNNN0:00
HDRBulířová ŽofieNNN0:00
T5Došla JanNNN00010:00
H10LDvořák Vojtěch301035NNN040433:00
HDRFialek Petr301002NNN08010:00
D10LFialková Sandra301001NNN050112:00
H21LForejt Michal51437NNN880110:00
T5Glockner MichalNNN0:00
T5Glocknerová NNN0:00
H12Havran Dan2043618NNN77:00
P3Heller Jakub301040NNN07020:00
H10Heller Jiří301037NNN050586:00
HDRHoblík Zdeněk361969NNN05030:00
P3Hořejší Zbyněk8404NNN0:00
HDRChabada Jan8412NNN07030:00
P3Chadima Lukáš301023NNN03030:00
H10LChadima Vítek301024NNN050443:00
T5Chrz PavelNNN0:00
H65Javůrek Jaromír2067261NNN410189:00
P3Kasal Vlastimil301015NNN73010:00
D12Kasalová Aneta301017NNN035112:00
P3Kasalová Edita301016NNN73510:00
HDRKlementová Emma301018NNN08510:00
H16Krejbich Daniel8397NNN995123:00
T5Krejbichová Julie8396NNN93510:00
D45KKrejbichová Šárka8395NNN685190:00
HDRLebr Johan Benedikt301051NNN09090:00
D10LLebrová Elia Marie301050NNN05008:00
D14Lebrová Thea Berenika301027NNN010011:00
D14Macková Štěpánka301044NNN010121:00
HDRManethová Anička301007NNN10010:00
T5Manethová Jana301003NNN82010:00
H10Marjanko Jan301036NNN102:00
D10LMarjanková Štěpánka301039NNN42:00
D10LMelicharová Marie301010NNN060122:00
P3Melicharová Radka301009NNN79010:00
H55Nechyba Jiří4276NNN550166:00
D14Nováková Elen301032NNN01523:00
T5Pavlíček Lubomír8399NNN78020:00
HDRPavlíčková Hana8402NNN04060:00
HDRPecháček Jiří8403NNN0:00
HDRPěkná Eva2043619NNN0:00
D10LPfefferlová Adéla301014NNN055230:00
H10LPilný Tomáš301013NNN040213:00
HDRPocner Vít301021NNN08030:00
P3Pokorná Jana2032101NNN00520:00
D35KPokorná Lucie301025NNN7451112:00
HDRPokorná Martina301041NNN08520:00
H10LPolívka Ondřej301033NNN040319:00
H45KRočejdl Marek995804NNN22:00
T5Růžička MichalNNN0:00
T5Růžičková GabrielaNNN0:00
D10LSedláčková Eliška301008NNN040134:00
D18Šedivá Marcela301022NNN36:00
D10LŠupová Adéla301012NNN055116:00
T5Trojanová Petra232957NNN90510:00
P3Vokounová NNN0:00
T5Vykuka Lukáš8394NNN89000:00
 
 
37C Bez registrace (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Tůmová Tereza838537C87500:00
 
 
81C Cirkus Čakovice (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
HDRKubec Adam837681C09000:00
T5Mácova Martina837581C00500:00
HDRMácová Natálie837481C07500:00
HDRMácová Štěpánka837381C06500:00
HDRMarada Matěj837181C05020:00
HDRMarada Vojtěch837281C05030:00
H12Šroubek Kryštof837081C030021:00
HDRŠroubková Miriam836981C08500:00
 
 
2MC Dedecek a Babicka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Král Luděk9818312MC49000:00
 
 
RIC OB Říčany (31)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10De Heij Laura443070RIC045066:00
H45KDe Heij Michel443080RIC690019:00
HDRDe Heij Robert448936RIC08000:00
D16Formánková Anna2069061RIC995022:00
H10Hudos Václav2069064RIC050384:00
HDRHudosová Kristýna2069056RIC07500:00
H16Jiroušek Matyáš2031354RIC99019:00
H35LPecháček Libor2069067RIC760069:00
H14Pecháček Vít2069066RIC010130:00
H14Pethö Alex2069059RIC010048:00
H21LPračka Tomáš448935RIC730256:00
D10Pračková Ema426373RIC045162:00
D16Repiská Amálie2023817RIC985126:00
H35LRohlíček Jan438622RIC710133:00
D16Rohlíčková Františka438645RIC99524:00
H21LRožek David1111550RIC7403110:00
H12Rožek Vilém428211RIC03013:00
H10Rožek Vojtěch301644RIC050192:00
HDRSládeček Matěj2069068RIC05060:00
H35LSládeček Petr448937RIC770242:00
D12Sládečková Barbora448934RIC025018:00
D35KSládečková Lucie2069063RIC7450118:00
D18Stehlíková Anna553447RIC975028:00
H12Šmíd Samuel2069058RIC030073:00
H12Šrámek Jaromír2031371RIC030323:00
H35LŠrámek Petr2035144RIC69056:00
D14Šrámková Hana2031355RIC005141:00
D35LŠrámková Iva2035141RIC7251122:00
H12Votruba Jan2069065RIC020161:00
D21LVyhnálková Barbora2023812RIC985041:00
D35LVyhnálková Eva889279RIC7552113:00
 
 
4ZC HO Komorní výtah (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Popková Klára84094ZC74500:00
H21LSeverýn Otto83864ZC740082:00
 
 
51C (3)CZE
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Hřebík Pavel839351C74000:00
HDRHřebíková Markéta838951C09500:00
P3Hřebíková Radka839251C77500:00
 
 
OŽ Libotenice ROU 22.3.2014pá 21.3.2014 21:15
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
Vakant (212)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D45LVakant 77:00
D35KVakant 121:00
T5Vakant 0:00
D10Vakant 80:00
D10Vakant 82:00
D10Vakant 78:00
D10Vakant 76:00
D10LVakant 52:00
D10LVakant 54:00
D10LVakant 46:00
D10LVakant 58:00
D10LVakant 50:00
D10LVakant 48:00
D10LVakant 44:00
D10LVakant 56:00
D12Vakant 44:00
D12Vakant 48:00
D12Vakant 46:00
D12Vakant 42:00
D12Vakant 40:00
D14Vakant 37:00
D14Vakant 49:00
D14Vakant 47:00
D16Vakant 34:00
D16Vakant 38:00
D16Vakant 36:00
D18Vakant 38:00
D21KVakant 56:00
D21KVakant 48:00
D21KVakant 52:00
D21KVakant 50:00
D21KVakant 54:00
D21LVakant 83:00
D21LVakant 73:00
D21LVakant 81:00
D21LVakant 75:00
D21LVakant 77:00
D21LVakant 67:00
D21LVakant 69:00
D21LVakant 65:00
D21LVakant 71:00
D21LVakant 79:00
D45LVakant 134:00
D45LVakant 128:00
D45LVakant 131:00
D45LVakant 137:00
D45LVakant 140:00
D45LVakant 143:00
D55Vakant 80:00
D55Vakant 86:00
D55Vakant 83:00
D65Vakant 64:00
D65Vakant 67:00
D75Vakant 41:00
D75Vakant 44:00
H10Vakant 110:00
H10Vakant 108:00
H10Vakant 106:00
H10LVakant 45:00
H10LVakant 53:00
H10LVakant 55:00
H10LVakant 49:00
H10LVakant 57:00
H10LVakant 59:00
H10LVakant 47:00
H10LVakant 51:00
H12Vakant 85:00
H12Vakant 79:00
H12Vakant 89:00
H12Vakant 81:00
H12Vakant 87:00
H12Vakant 91:00
H12Vakant 83:00
H14Vakant 56:00
H14Vakant 52:00
H14Vakant 58:00
H14Vakant 54:00
H16Vakant 43:00
H16Vakant 41:00
H18Vakant 18:00
H18Vakant 16:00
H18Vakant 14:00
H21LVakant 136:00
H21LVakant 128:00
H21LVakant 130:00
H21LVakant 142:00
H21LVakant 120:00
H21LVakant 132:00
H21LVakant 146:00
H21LVakant 122:00
H21LVakant 134:00
H21LVakant 140:00
H21LVakant 144:00
H21LVakant 138:00
H21LVakant 124:00
H21LVakant 126:00
H21KVakant 74:00
H21KVakant 60:00
H21KVakant 66:00
H21KVakant 64:00
H21KVakant 56:00
H21KVakant 58:00
H21KVakant 76:00
H21KVakant 68:00
H21KVakant 72:00
H21KVakant 78:00
H35KVakant 135:00
H21KVakant 62:00
H21KVakant 54:00
H55Vakant 120:00
H55Vakant 117:00
H55Vakant 123:00
H65Vakant 101:00
H65Vakant 98:00
H65Vakant 104:00
H75Vakant 29:00
H75Vakant 26:00
H75Vakant 20:00
H75Vakant 23:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
T5Vakant 0:00
T5Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
H65Vakant 74:00
T5Vakant 0:00
H35LVakant 63:00
D35KVakant 145:00
D35KVakant 148:00
D35KVakant 151:00
D35KVakant 142:00
D35KVakant 154:00
D35LVakant 137:00
D35LVakant 140:00
D35LVakant 134:00
D45KVakant 126:00
D45KVakant 129:00
D45KVakant 132:00
D45KVakant 135:00
D45KVakant 123:00
H35KVakant 138:00
H35KVakant 147:00
H35KVakant 141:00
H35KVakant 144:00
H35LVakant 99:00
H35LVakant 66:00
H35LVakant 102:00
H35LVakant 108:00
H35LVakant 96:00
H35LVakant 93:00
H35LVakant 90:00
H35LVakant 105:00
H45KVakant 28:00
H45KVakant 31:00
H45KVakant 25:00
H45KVakant 34:00
H45LVakant 142:00
H45LVakant 136:00
H45LVakant 139:00
H45LVakant 145:00
H45LVakant 151:00
H45LVakant 148:00
 
 
AOV OOB TJ Baník Ostrava (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Nováková Anežka336722AOV92510:00
 
 
BOR OK Jiskra Nový Bor (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21KKameníková Andrea2051536BOR975120:00
D35KKameníková Kateřina8441BOR7758106:00
D16Kubecová Kateřina303919BOR995914:00
HDRLamač Vítek8550BOR11000:00
HDRLamačová Barbora4124BOR07500:00
D21KStaňová Karolína2051475BOR985314:00
 
 
DCE KOB Dobřichovice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Jaroš Vladimír51973DCE540081:00
D21LJarošová Klára416316DCE795035:00
D45LMrázová Pavla7868DCE555086:00
H65Paul Josef301171DCE440153:00
P3Paulová Mirka53597DCE52500:00
H45LPavlů Jaroslav232041DCE610052:00
H35LProcházka Antonín51965DCE550072:00
D45LProcházková Miluše51966DCE545080:00
D14Rusá Vendula232737DCE015017:00
H14Tachezy Jan416159DCE01006:00
HDRVaculovič Matěj224880DCE10000:00
P3Vaculovič Radim2058524DCE75010:00
HDRVaculovičová Alžběta2050484DCE09500:00
H21LZeman Tomáš232129DCE750044:00
 
 
DKL KOB Kladno (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Beneš Jan49648DKL98005:00
H55Brumek Stanislav51343DKL520193:00
H55Cabrnoch Jiří416324DKL5400102:00
D55Cabrnochová Hana53520DKL555071:00
H35LDatel Jiří995851DKL71010:00
H65Fujan Sláva49645DKL480086:00
H35LGeisler Michal897353DKL750036:00
H10LGeisler Richard410721DKL070035:00
D14Geislerová Aneta2042535DKL015129:00
D35KGeislerová Dita888635DKL7550103:00
D14Horychová Zuzana515197DKL015043:00
H14Kohout Václav49641DKL010132:00
H14Melichna Matěj682699DKL010236:00
H12Svoboda Luděk336741DKL020033:00
D21KŠeborová Tereza52228DKL815010:00
H35LŠemelík Petr515065DKL690187:00
H18Šíma Vladislav301697DKL970010:00
H35LVinš Pavel51684DKL690012:00
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (26)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LDlouhá Hana7945000DKP945049:00
H21KHopanyuk Anatoliy682700DKP790010:00
H21LIllner Jakub515448DKP660136:00
H21LIllner Vojtěch899156DKP960078:00
D45LIllnerová Daniela231939DKP665156:00
H45LKalousek Jiří443079DKP6901112:00
D14Kalousková Marie443091DKP015125:00
H35LKlaška Pavel8650DKP650054:00
H21LKlaška Pavel1700077DKP930126:00
P3Klašková Josefina443061DKP96510:00
D45KKlašková Kateřina49806DKP675096:00
H12Lustig Adam515410DKP02021:00
T5Lustig Zdeněk436443DKP56010:00
H12Malačka Milan446345DKP021063:00
D21LMargoldová Barbora49898DKP865453:00
D21LMatějková Hana416154DKP89545:00
H21LPinkner Adam8388DKP91014:00
H21LŘada Jakub515144DKP940114:00
H45LŘada Richard515118DKP670170:00
D12Sanna Karin7200326DKP025026:00
H45LSanna Roberto9180967DKP670379:00
H16Semerád Antonín897357DKP980119:00
H16Šebek Petr9903301DKP99037:00
H35LŠubrt Antonín7201757DKP710075:00
H12Šubrt Matěj888625DKP020549:00
H10LŠubrt Vojtěch886289DKP05029:00
 
 
DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Babický Tomáš8890DLT50010:00
D45KLeníková Jana301043DLT6151114:00
P3Nedvídková Jitka5991DLT51510:00
P3Nosek Petr336778DLT69010:00
P3Reisingerová Martina236061DLT72510:00
D45KŽivcová Pavlína301543DLT6651120:00
 
 
DOB KOB Dobruška (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10LKubcová Anna7258DOB055040:00
H35LKubec Martin7259DOB700224:00
 
 
DOR OK Dobříš (30)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D12Arnoštová Veronika434596DOR045516:00
D12ms Bálková Denisa2067306DOR00506:00
H16Bambousek Jan2045301DOR98003:00
H35LBambousek Martin2045316DOR730227:00
D10LBambousková Julie2044895DOR06506:00
H12Dudla Maxmilián2045306DOR020071:00
H10Dudla Teodor2045305DOR040174:00
HDRDudlová Noemi2050485DOR09500:00
H10Janda Jakub2045308DOR040398:00
H14Janda Ondřej2045310DOR010034:00
D10LJandová Eva2045311DOR075224:00
H10LJiras Antonín2042522DOR07017:00
HDRJiras František2044893DOR09000:00
H10Jiras Jenda2042521DOR050580:00
D12Jirasová Anežka2045303DOR03502:00
D12Kastnerová Jessica2042536DOR025010:00
D16Kovalčíková Taťána2044900DOR985018:00
H12Kroc Kryštof2044883DOR020157:00
P3Krocová Ludmila2045315DOR66500:00
H12Kučera Jáchym2044898DOR030167:00
T5Kučera Pavel2044897DOR71010:00
HDRKučera Teodor2044899DOR08000:00
P3Mirčeva Lenka2044887DOR73500:00
D10LMirčeva Tereza2044891DOR075036:00
T5Nentvich Lubomír2042530DOR58000:00
D12Nentvichová Julie2045307DOR035136:00
P3Nentvichová Romana2058509DOR66510:00
D35KNová Jana2045313DOR7150109:00
H10Nový Jáchym2044888DOR050264:00
P3Pavlíčková Lenka2058515DOR72510:00
 
 
DVP TJ Sokol Praha Spořilov - (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45KMalačka Milan981822DVP604:00
D45LMalačková Jana232646DVP615183:00
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (32)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10Blaha Jiří428214EKP040196:00
H10Blaha Michal8377EKP040288:00
H21LBlaha Ondřej9700729EKP7002116:00
T5Blahová Markéta224915EKP69510:00
D14Blahová Pavla428253EKP015351:00
H10Bolehovský Daniel301375EKP050882:00
H12Bolehovský Michal301169EKP020059:00
H21LBolehovský Pavel601169EKP710350:00
D35LČečrdlová Marcela725724EKP86:00
H21LDomín Nikolas8380EKP880020:00
D21KHausmannová Klára2067248EKP865128:00
H21LHlaváč Jaroslav2067975EKP9205104:00
H10LIzák Daniel336137EKP04001:00
D10LIzáková Eva2067230EKP06510:00
D21LIzáková Ivana361968EKP745311:00
P3Kabát Jan886298EKP69120:00
H21LKalina Miroslav7201206EKP821174:00
HDRKalinová Ella515409EKP09610:00
HDRKalinová Lisa515458EKP11500:00
D21KKalinová Markéta7201195EKP825946:00
D21KKlímová Lucie8381EKP935016:00
H21LMikan Albert2031357EKP860658:00
HDROndráček Lubor52852EKP11110:00
H21LOndráček Radim2045232EKP7414108:00
D21LOndráčková Veronika2045231EKP78503:00
HDROuhrabka Vít2035145EKP10100:00
D21KOuhrabková Radka2031372EKP81516:00
H21LPidrman Milan2067264EKP831046:00
H21KRozkošný Karel51603EKP790038:00
D21KSvatošová Kateřina2061773EKP846142:00
D21KTrčková Helena8379EKP875638:00
D21LZurynková Jana515496EKP705355:00
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah (17)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBorovička Milan515097FSP610414:00
H16Borovička Tomáš888614FSP980127:00
H45LCincibus Pavel8669FSP660582:00
D45LCincibusová Ivana8668FSP6651104:00
HDRCincibusová Lenka8666FSP04500:00
H65Čadil Jan53267FSP430068:00
H21LFibír Tomáš515067FSP79018:00
HDRFibírová Lucie515173FSP07770:00
H75Hanák Milan51964FSP340014:00
D21LKarasová Jana301140FSP615343:00
H45LKrausz Milan682118FSP6700106:00
H35LKurfürst Pavel207827FSP74009:00
D35KKurfürstová Magdalena207837FSP7852136:00
HDRKurfürstová MarieFSP10500:00
T5Rydlová Eva889669FSP89890:00
H55Wald František49606FSP530063:00
H21LŽáček Martin1396842FSP680390:00
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LKettner Pavel515105HCE590046:00
D45LKettnerová Lenka232490HCE645041:00
 
 
CHT OOB SK Chrast (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LZlesák Martin52155CHT730251:00
H10LZlesák Matyáš336786CHT060125:00
D14Zlesáková Adéla206486CHT01515:00
D35LZlesáková Stáňa52154CHT735298:00
 
 
KAM SK Kamenice (51)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Albrecht Vladimír981812KAM78000:00
D21LAlbrechtová Eva515490KAM785029:00
H14Bartoň MichalKAM010714:00
H16Bartoň PavelKAM980029:00
D12Baťhová ZuzanaKAM03544:00
H14Blaha Petr2053550KAM01040:00
P3Blaha Petr2058469KAM66050:00
D21LDoležalová Monika232409KAM885119:00
H14Gajda Jan9201064KAM010526:00
H12Gajda Martin9201061KAM040575:00
D12Hankovcová Helena442879KAM035028:00
D35LHankovcová Lenka682099KAM7053110:00
H12Hankovec Hugo436446KAM020115:00
H35LHankovec Petr995898KAM710181:00
H12Hejsek Filip2050496KAM020447:00
P3Hejsek Jiří2051541KAM69000:00
H45KHlubuček Tomáš232428KAM660316:00
D21LHlubučková Kristýna7003009KAM95511:00
D45KHlubučková Šárka232398KAM6851117:00
H12Chaloupka Viktor443069KAM030135:00
D35KChaloupková Dana446323KAM7150115:00
D12Chaloupková Hana442850KAM025214:00
H21KJíra Tomáš9005139KAM980224:00
H21LKapal Tomáš232267KAM940242:00
H21LKettner Vojtěch897360KAM960180:00
H35LKovářík Tomáš51498KAM690130:00
H12Kovářík Tomáš436963KAM030051:00
D14Kováříková Marie436964KAM005015:00
H55Kudrnáč Martin301371KAM590199:00
D21KKudrnáčová Lucie301379KAM885022:00
H12Kyral MaxmiliánKAM030569:00
D14Kyralová AnnaKAM00529:00
H12Mrózek AdamKAM020943:00
H12Renda Michal446427KAM020765:00
D21LRusá Šárka331162KAM915733:00
H21LRusý Tomáš2051909KAM930132:00
D45KSemíková Eva52285KAM6950111:00
D12Semíková Lucie515426KAM025032:00
D14Škáchová Magdalena434818KAM015133:00
D21LŠkáchová Petra434803KAM705459:00
D10LŠkáchová Viktorie51366KAM065028:00
HDRŠkáchová Zuzana51550KAM06510:00
H12Škvor Adam425596KAM020239:00
H21LŠkvor Martin52267KAM670094:00
H21KŠkvor Ota981828KAM990020:00
D35LŠkvorová Zuzana52273KAM7350104:00
H12Tamaši DanielKAM031029:00
H18Valášek Jiří232403KAM97004:00
H14Valášek Václav336743KAM010044:00
D21LValášková Šárka232393KAM69519:00
H14Víšek Martin218797KAM010218:00
 
 
KAS KOB Kamenický Šenov (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KHnízdil Jan515023KAS710044:00
H12Hnízdil Matěj51382KAS030145:00
H65Nejezchleba Jiří8235KAS460065:00
D65Nejezchlebová Věra51384KAS455158:00
 
 
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBitter Aleš52264KNC880352:00
H21LHavlíček Tomáš52257KNC8700100:00
D45LHavlíčková Jindra52259KNC615074:00
H75Kalivoda Viktor52254KNC330017:00
H75Kalivoda Vladimír52260KNC380011:00
D45LKohoutová Pavla515055KNC6251107:00
D45LKomersová Jana52265KNC6550122:00
D14Novotná Šárka4776KNC015039:00
H12Novotný Marek49814KNC030219:00
H16Prkno Jonáš420401KNC990313:00
H21KŠedivý Ondřej52898KNC91034:00
D55Šilerová Zdena2023962KNC575056:00
D45KTichá Ivana51392KNC625093:00
H16Varga Ondřej420403KNC990037:00
D45LVlková Radka2023954KNC655162:00
P3Votava Petr52894KNC66020:00
P3Votavová Renata253105KNC64520:00
D12Votavová Žofie446355KNC02500:00
 
 
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vl (15)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LDobeš Václav301374KPY570161:00
H65Duda František53731KPY460050:00
D21KFreyová Michaela301394KPY605044:00
H21LKlomínský Václav2059735KPY870088:00
H35LKohl Jiří301391KPY620121:00
H21LKoldinský Jan301149KPY850698:00
H35LLiška Jindřich682077KPY670057:00
D16Lišková Hana682095KPY99516:00
P3Lišková Hana2060247KPY66500:00
H12Martínek Jaroslav2060244KPY030025:00
H21LProcházka Vít2060246KPY800038:00
D21LProcházková Zuzana8580KPY865057:00
H14Převrátil Petr515401KPY010024:00
D21KVejrostová Lenka330691KPY88534:00
H10Zelenka Vincent2060245KPY040076:00
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LHudosová Gabriela2056283KSU729983:00
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (11)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Hamáček Bohuslav411760LBE500090:00
H21KKarmazín Pavel52975LBE680036:00
H21LKolář Jakub446364LBE95012:00
D21LKřivancová Zdeňka7200131LBE945039:00
D21LMarková Anna301549LBE925025:00
H21LMezník Vladimír52971LBE64006:00
H65Nosál Stanislav8805LBE460095:00
H16Reiterman Adam515480LBE990011:00
H21LŠimon Jakub52979LBE880112:00
H35LUhlíř Patrik331179LBE700045:00
HDRUhlířová Marie218788LBE09500:00
 
 
LIT KOB Chemopetrol Litvínov (10)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKučerka David8105LIT8202102:00
H21KKučerka Jan8118LIT800248:00
H21LMacek Jiří8107LIT840176:00
H21KMoutvička Ondřej8125LIT830130:00
H21LNerad Jaroslav8108LIT900196:00
D21KNeradová Eva8115LIT895118:00
H21LPavlík Libor8124LIT760528:00
H10Pavlík Matěj8112LIT040178:00
H14Pavlík Ondřej8106LIT010138:00
D21KPavlíková Klára8111LIT74518:00
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KRyjáček Jan995826LPM800412:00
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBílý Petr51279LTP6805133:00
H45LBruner Luboš682114LTP650173:00
D10Karpíšková Kateřina682112LTP045070:00
H45LKovář Boris899153LTP671055:00
D35LLošťáková Ivana232536LTP775877:00
D10LLošťáková Sára420434LTP065020:00
H45KPavel Petr897351LTP68067:00
D14Pavlová Martina52925LTP01517:00
D35KRiby Kateřina342046LTP7252133:00
HDRRiby Philip897359LTP07020:00
D14Riby Rose7200323LTP005135:00
H12Riby Thomas897367LTP020211:00
D12Žejdlíková Eliška886252LTP035022:00
D16Žejdlíková Karolína232494LTP995012:00
 
 
ODV TJ Aero Odolena Voda (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Brázdil Petr331087ODV97002:00
D45LBrázdilová Radka331382ODV695047:00
P3Hartl Zdeněk52121ODV63000:00
D45LHartlová Blanka51356ODV635092:00
T5Kuneš Vratislav361985ODV41000:00
H16Lafek Jan428273ODV990421:00
H16Novák Aleš428285ODV980531:00
H16Ondřejček Jiří361919ODV980035:00
 
 
OKP SK OK 24 Praha (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LBalusková Ida681852OKP735059:00
D45LČechmánková Helena51720OKP645089:00
H45LČervinka Jaroslav53558OKP5803124:00
H21KČervinka Jaroslav303935OKP900046:00
H21LNovák Ivo51679OKP620024:00
D18Nováková Adéla232750OKP975032:00
 
 
OLP PSK Olymp Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55John Vladimír49500OLP550272:00
H55Knotek Kamil49370OLP570178:00
H45KKubů Jaroslav49480OLP670113:00
HDRKubů Julie253109OLP06550:00
HDRKubů Matyáš232721OLP03010:00
H12Průša Jan515033OLP02019:00
P3Průša Ondřej49437OLP04010:00
D45LSvitáková Ivana515022OLP685198:00
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (20)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBlahuta Marek897349MFP730118:00
D21KBlahutová HankaMFP79532:00
HDRForst Albert218782MFP09010:00
H14Forst Antonín218851MFP010140:00
H45LForst Libor303939MFP6301100:00
D45LForstová Lenka410727MFP6850116:00
H35LHalíř Radim8073MFP700060:00
H10Král Adam51835MFP050768:00
H35LKrál Aleš887613MFP7808111:00
HDRKrál Samuel2053580MFP08010:00
D21LKrálová Michaela52139MFP795915:00
D45LMatoušková Martina53740MFP695950:00
D21LNedbalová Jana49639MFP80507:00
HDRNedbalová Klára232648MFP08500:00
H16Pelikán Lukáš2051546MFP980015:00
D45LPelikánová Lucie410387MFP695044:00
D14Pelikánová Máša428223MFP00501:00
H14Siegl Matyáš7201196MFP010316:00
H45LSiegl Roman443068MFP6700121:00
D35LSieglová Dagmar443075MFP705089:00
 
 
MKP SK Meteor Kačerov Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LGregoriades Zdeněk51653MKP54000:00
H55Koč Lumír336747MKP540160:00
H21LKoč Zdeněk51706MKP470040:00
D21KNestereva Natallia2042544MKP925040:00
H10LReichl Martin446449MKP040027:00
H45LReichl Michal51701MKP640249:00
H14Reichl Tomáš995879MKP01008:00
D35KReichlová Jana51702MKP7550130:00
 
 
PGP SK Praga (42)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Aster Tomáš442871PGP96040:00
H75Attl Vladimír682666PGP38005:00
H35LBaldrian Petr2460PGP720378:00
D18Bednářová Štěpánka889318PGP975034:00
H21LBuzek Martin51263PGP840186:00
T5Cote Michaela301413PGP88880:00
H18Čermák Adam7200334PGP97018:00
H21KDoležal Martin1400081PGP810032:00
H55Doležal Miroslav51753PGP5501111:00
D45LDoležalová Vlasta52095PGP5550101:00
H55Grivalský Michal52103PGP590096:00
D35KHaková Magda2051544PGP7651100:00
D55Haňkovská Jana51698PGP405074:00
H16Hasal Martin7201194PGP980425:00
D45LHasalová Jana232361PGP675195:00
H21LHora Vojtěch1006283PGP830160:00
D21KHorová Klára51659PGP845532:00
H10Janas Adam443090PGP040462:00
H12Janas Petr2060249PGP020017:00
D18Janovská Kateřina981838PGP985024:00
H21LJanovský Tomáš515464PGP640130:00
T5Jelínek Martin232091PGP51030:00
H18Ježek Ondřej9005134PGP970612:00
D45LJežková Regina51660PGP6352119:00
D16Kolářová Johana897346PGP995230:00
H21LKondrát Martin51840PGP650172:00
H45LKožina Petr1400084PGP6000109:00
H12Kožina Štěpán9877PGP030031:00
D21LKožinová Jana502089PGP665145:00
D18Kožinová Zuzana7003042PGP965030:00
D55Kubátová Milada53006PGP475068:00
D21LMikulášová Helena515453PGP935361:00
P3Samohýl Richard52098PGP28000:00
D18Sieglová Eliška7201197PGP995420:00
D35LSmolková Alena53567PGP6450128:00
H55Šámal Václav436401PGP5601105:00
D45LŠámalová Hana502090PGP6150125:00
D21LTichovská Martina920677PGP865821:00
H21LUhlíř Marek331157PGP940592:00
H21LVlach Martin51807PGP8605106:00
D21LZelená Markéta51862PGP585013:00
H65Zelený Vladimír51863PGP480092:00
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Silný Ondřej2032168PHK79060:00
 
 
PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Basovníková Iva8368PUL0:00
T5Cebáková Pavlína682104PUL0:00
T5Cikánová Michaela682087PUL0:00
H21KMelcher Ota2067968PLU800152:00
H65Novotný František51215PUL420080:00
P3Pullmanová Daniela8367PUL0:00
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBuk Jindřich1602625ROU930348:00
H14Buk Ondřej2031368ROU010250:00
D12Buková Anežka2059753ROU035120:00
D10LBuková Hana2031369ROU075010:00
P3Buková Zdeňka2059749ROU70510:00
HDRDobiáš Jaromír8866ROU11010:00
D10LDobiášová Anna8868ROU055014:00
HDRDobiášová Eliška8869ROU11500:00
D12Dobiášová Jitka8870ROU03508:00
D16Kyselová Nela434804ROU995132:00
D16Pohořalá Anna2023953ROU995428:00
H14Pohořalý Hugo2023957ROU010346:00
 
 
ROZ OK Roztoky (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10LJíra Filip7941ROZ050017:00
H45LSedláček Jaroslav51894ROZ6801115:00
H12Sedláček Jaroslav9982ROZ030037:00
HDRSedláček Patrik52300ROZ08000:00
D14Sedláčková Linda232535ROZ005013:00
D35LSedláčková Petra7921ROZ7050125:00
HDRSvoboda František2069049ROZ07000:00
H12Svoboda Jáchym7943ROZ020041:00
T5Svoboda Ondřej416137ROZ71000:00
D16Voltrová Alena438638ROZ99510:00
D18Voltrová Hana438639ROZ975222:00
D45LVoltrová Svatava438643ROZ615065:00
 
 
SCP OK Sparta Praha (27)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBuriánek Jaromír51562SCP4700127:00
D45KČápová Irena361964SCP6450102:00
H21KDubec Pavel51561SCP800342:00
D21KHavlínová Zuzana51574SCP815030:00
D21LHojná Silvie51554SCP795047:00
H55Hojný Oldřich52111SCP520184:00
H45LHošek Ladislav52115SCP6001118:00
H55Jahn Pavel682101SCP5500114:00
D55Jahnová Helena52760SCP555077:00
H45LKavka Jiří682630SCP590067:00
D45LKavková Dana446418SCP615059:00
H10LKuc David1007532SCP060021:00
H10Kuc Radim682668SCP040072:00
H21LLohr Ivo442853SCP6801112:00
D55Lohrová Jarmila219220SCP465062:00
H65Novák Miloš52299SCP460083:00
H21KPřeček Zdeněk500289SCP52008:00
H65Rakovec Miloš443066SCP450077:00
H65Rejpal Petr410733SCP410062:00
H75Semorád Miloš49404SCP33008:00
H45LŠebek Martin889282SCP670058:00
D45LŠebková Helena889283SCP6750110:00
D21KŠebková Jana2025359SCP925026:00
D21LTloušťová Eva52114SCP695037:00
H65Valášek Josef49813SCP450171:00
H45LVeljačik Pavel49889SCP620097:00
D55Zavadilová Naďa336750SCP545050:00
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LKettnerová Dana7201193SHK895051:00
 
 
SJP KČT Slavoj Praha (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H75Bláha Svatopluk8797SJP35012:00
D75Bláhová Blanka51148SJP365138:00
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LJanovič Ondřej51133SKV590140:00
 
 
SLA SKOB Slaný (28)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LAster Vladimír2045227SLA6500130:00
D35LAsterová Jana442858SLA7451101:00
H14Čech Richard438634SLA000142:00
D10LČechová Klára438647SLA05524:00
P3Čechová Radka436427SLA75500:00
D45KHrdličková Ludmila224894SLA6950108:00
D16Hrdličková Ludmila301621SLA985116:00
H12Husák Zdeněk2056309SLA02017:00
T5Husáková Petra426378SLA74520:00
D12Jirkovská Kateřina206417SLA035030:00
D10Jirkovská Magdaléna2011819SLA055064:00
D14Jirkovská Michaela320292SLA015027:00
H10LJirkovský Jan2011818SLA050029:00
H16Kašpar František336766SLA98001:00
D45KKašparová Irena336731SLA685299:00
H12Kolář Matyáš897393SLA030053:00
H35LKolář Tomáš887615SLA710339:00
D35LKolářová Michaela981813SLA735165:00
H45LMalec Jaroslav345950SLA620085:00
H35LStraka Lukáš8578SLA700248:00
D14Straková Veronika219276SLA005145:00
H55Švec Zdeněk8806SLA470069:00
HDRVágnerová Adéla8366SLA08500:00
D16Zábranská Kristýna420439SLA98522:00
H65Zábranský Emil420425SLA420059:00
H16Zemko Zdeněk428278SLA990033:00
D35LZemková Helena425546SLA745074:00
D10LZemková Pavlína436970SLA055138:00
 
 
SLP OOB Slavia Praha (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KFišer Jiří7111117SLP850326:00
H21KChum Jaroslav51613SLP660150:00
HDRChumová Adéla51287SLP09500:00
D21KChumová Jana51354SLP74510:00
H65Novotný Jiří51621SLP460156:00
 
 
SMR SK SNS Smržovka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KPesničák Jan8266SMR79026:00
 
 
SOB SOBSA (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LJaneček Ondřej53016SOB70013:00
H12Janeček Ondřej4188SOB02015:00
D35LJanečková Veronika53017SOB715162:00
 
 
STB TJ Stadion Nový Bor (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBernášek Jiří682354STB810140:00
D21KHanušová Petra682356STB829736:00
H21KKubec Pavel682367STB660122:00
D35KKubecová Jana206351STB7399124:00
D10Kubecová Magdalena2019212STB055068:00
 
 
SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LHromádka Miroslav8138SUL600070:00
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (29)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBeneš Filip232187TAP8701118:00
H10LBulíř Jáchym8362TAP060241:00
D10Bulířová Ema8361TAP045260:00
H10LČerný Antonín8356TAP040211:00
H10LČerný Matouš8357TAP050115:00
D14Halamová Barbora8364TAP999919:00
H14Havelka Ondřej8365TAP010828:00
H21LHodek Michal515433TAP880864:00
H18Janáč Vašek442860TAP96026:00
H14Janeček Jiří7201191TAP00002:00
T5Jirous Jiří442867TAP72010:00
H10LKabát Martin232189TAP040337:00
H14Longin Jan981814TAP010322:00
H45KLongin Miloš981847TAP62011:00
D35LLonginová Lenka981829TAP7151116:00
D16Poláková Kateřina442864TAP985420:00
D16Poláková Tereza442863TAP985310:00
H21LRansdorf Jakub442886TAP980584:00
D14Rosendorfová Lenka8407TAP015323:00
D21KSládková Helena53443TAP915112:00
D35LSladkovská Helena438630TAP675180:00
H35LSladkovský Jaromír438609TAP690184:00
H16Sladkovský Jaromír4193TAP990239:00
D18Šimůnková Gabriela442851TAP975526:00
H14Šťastný Petr8408TAP010610:00
H10LŠťastný Tomáš8358TAP04015:00
H10Tůma Šimon8353TAP0400100:00
H21LVlášek Jakub51846TAP970222:00
D21KZajícová Markéta361934TAP905424:00
 
 
TJP TJ Sokol Troja (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBazika Miroslav434809TJP640164:00
D45LBaziková Lucie434807TJP645153:00
H55Cedrych Karel446334TJP550075:00
D75Dolečková Míla51325TJP365035:00
D35LHuková Petra411756TJP735095:00
H45LKraus Ota53514TJP570076:00
H55Paukert Milan51329TJP500087:00
H45LPeterka František8861TJP490091:00
D65Provazníková Svatava53532TJP425061:00
D55Ryšavá Lubomíra53540TJP475053:00
H65Ryšavý Vít51332TJP470047:00
H21KSmolka Ondřej53502TJP940118:00
D35LWeislová Eva51326TJP675068:00
D45LWolkerová Dagmar51289TJP525068:00
 
 
TZL SKOB Zlín (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKrejčík Jiří8931TZL8301114:00
 
 
UVP Slovan Praha (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D55Beranová Vlasta7917UVP545065:00
HDRBohatá Marie7960UVP06500:00
H10LBohatý Jan7915UVP04003:00
D55Nováková Jiřina7998UVP495059:00
 
 
VLI Slavia Liberec orienteerin (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KKolaja Jan2067313VLI81000:00
D21LKolaja Ehlerová Jana1398538VLI805563:00
H35KMeier Milan7003010VLI7301129:00
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAnděl Robert887623VPM800134:00
 
 
VSP USK Praha (38)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KArnošt Kamil2044896VSP73012:00
D35LArnoštová Kateřina8857VSP7652119:00
H10Baldrián Tomáš9200730VSP040594:00
D21LBaldrianová Barbora9784VSP785027:00
D10LBaldriánová Eva888639VSP075118:00
P3Bártíková Irena8352VSP74610:00
D35LGajdová Kristina52283VSP7752131:00
HDRGajdová Michaela51730VSP07520:00
H21LHora Vladimír7200325VSP510034:00
D21LHorová Magda9782VSP545031:00
H14Javůrek Emil515064VSP010020:00
T5Javůrek Jaromír515099VSP71100:00
H12Javůrek Tomáš2032182VSP030213:00
HDRJedlička Aleš52272VSP08000:00
D10LJedličková Josefína443085VSP065126:00
D35LKlapalová Pavla51589VSP709971:00
H12Kodejš Ondřej2021827VSP020055:00
T5Kodejš Zdeněk2021822VSP72020:00
P3Kodejšová Alena2061813VSP71520:00
D10LKodejšová Markéta2021828VSP045832:00
H10LMeier David232246VSP060623:00
H10LMěstka Václav416121VSP060039:00
D35KMěstková Kateřina51746VSP7650127:00
H21LNěmeček Jan682682VSP620154:00
D45LNěmečková Jarmila796VSP665071:00
H10Nosek Daniel446366VSP0409104:00
P3Nosek Jan446367VSP69100:00
D10Nosková Barbora2058488VSP045774:00
D12Nosková Klára2058493VSP025538:00
T5Nosková Pavla2058494VSP72610:00
H21KPastuszek Jakub53399VSP750070:00
D10LPastuszková LauraVSP06542:00
H21LPíchal Jan52281VSP520268:00
H55Polák Zdeněk51740VSP5203108:00
D21LSvobodová Jitka53598VSP745023:00
H45KŠváb Jan886277VSP580110:00
D35LTrnková Dana2021823VSP7351107:00
H21KUher Petr51741VSP500116:00
 
 
XBM PELL’S MTBO TEAM (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LJanas Petr7201200XBM710366:00
P3Janasová BarboraXBM71500:00
H35KZapletal Petr416094XBM7201132:00
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LDvořák Miroslav53581ZBP760162:00
D35KJílková Radka8406ZBP7751139:00
H21LVaněk Petr995800ZBP730216:00
D21LZoubková Jana53592ZBP805017:00
 
 
ZVO OB SK Zvole (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H14Brachtl Adam887903ZVO01024:00
T5Brachtl Daniel887907ZVO69020:00
HDRBrachtl Šimon446330ZVO04010:00
H45LHájek Tomáš2031360ZVO640143:00
D16Hájková Eliška2031363ZVO98518:00
H35LJonáš Radek515107ZVO690115:00
H14Marhold Ondřej2023808ZVO010112:00
H12Marhold Přemysl2023809ZVO030127:00
H10LMarhold Václav2051483ZVO050131:00
T5Marholdová Martina438635ZVO74510:00
H45LStrejc Jaroslav515124ZVO6101103:00
D12Vrtišková Kateřina436408ZVO035134:00
D16Zimmerová Kateřina886274ZVO985224:00
D45KZimmerová Lenka428220ZVO6451105:00
 
 
LME SK Los Mělník (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAlbl Miloslav420455LME760028:00
D21KAlblová Lucie420448LME755534:00
HDRAlblová Zuzana206359LME06600:00
H35LBejvl Jakub2060271LME710018:00
H10Bejvl Marek2056261LME040070:00
D12Bejvlová Karolína2058463LME025024:00
D35LBejvlová Martina2060273LME735092:00
D10Beníšková Klára Barbora8384LME045072:00
H10Duchoslav Radek8382LME040290:00
H10Hampl Jakub2056265LME050066:00
HDRHampl Jan2056272LME09000:00
H35KIzák Pavel2061860LME7102126:00
D14Machová Marie2060278LME005031:00
D45LMachová Petra8383LME6952113:00
H10Nápravník Jiří2056282LME040160:00
H45LNápravník Jiří2060243LME630188:00
H45LŠimek Miroslav2020717LME630094:00
HDRŠimková Anežka416325LME09500:00
 
 
NNN Neregistrovaní (60)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Bernard Jan301045NNN980017:00
T5Bulíř Jiří4278NNN0:00
T5Bulířová BlankaNNN0:00
HDRBulířová ŽofieNNN0:00
T5Došla JanNNN00010:00
H10LDvořák Vojtěch301035NNN040433:00
HDRFialek Petr301002NNN08010:00
D10LFialková Sandra301001NNN050112:00
H21LForejt Michal51437NNN880110:00
T5Glockner MichalNNN0:00
T5Glocknerová NNN0:00
H12Havran Dan2043618NNN77:00
P3Heller Jakub301040NNN07020:00
H10Heller Jiří301037NNN050586:00
HDRHoblík Zdeněk361969NNN05030:00
P3Hořejší Zbyněk8404NNN0:00
HDRChabada Jan8412NNN07030:00
P3Chadima Lukáš301023NNN03030:00
H10LChadima Vítek301024NNN050443:00
T5Chrz PavelNNN0:00
H65Javůrek Jaromír2067261NNN410189:00
P3Kasal Vlastimil301015NNN73010:00
D12Kasalová Aneta301017NNN035112:00
P3Kasalová Edita301016NNN73510:00
HDRKlementová Emma301018NNN08510:00
H16Krejbich Daniel8397NNN995123:00
T5Krejbichová Julie8396NNN93510:00
D45KKrejbichová Šárka8395NNN685190:00
HDRLebr Johan Benedikt301051NNN09090:00
D10LLebrová Elia Marie301050NNN05008:00
D14Lebrová Thea Berenika301027NNN010011:00
D14Macková Štěpánka301044NNN010121:00
HDRManethová Anička301007NNN10010:00
T5Manethová Jana301003NNN82010:00
H10Marjanko Jan301036NNN102:00
D10LMarjanková Štěpánka301039NNN42:00
D10LMelicharová Marie301010NNN060122:00
P3Melicharová Radka301009NNN79010:00
H55Nechyba Jiří4276NNN550166:00
D14Nováková Elen301032NNN01523:00
T5Pavlíček Lubomír8399NNN78020:00
HDRPavlíčková Hana8402NNN04060:00
HDRPecháček Jiří8403NNN0:00
HDRPěkná Eva2043619NNN0:00
D10LPfefferlová Adéla301014NNN055230:00
H10LPilný Tomáš301013NNN040213:00
HDRPocner Vít301021NNN08030:00
P3Pokorná Jana2032101NNN00520:00
D35KPokorná Lucie301025NNN7451112:00
HDRPokorná Martina301041NNN08520:00
H10LPolívka Ondřej301033NNN040319:00
H45KRočejdl Marek995804NNN22:00
T5Růžička MichalNNN0:00
T5Růžičková GabrielaNNN0:00
D10LSedláčková Eliška301008NNN040134:00
D18Šedivá Marcela301022NNN36:00
D10LŠupová Adéla301012NNN055116:00
T5Trojanová Petra232957NNN90510:00
P3Vokounová NNN0:00
T5Vykuka Lukáš8394NNN89000:00
 
 
37C Bez registrace (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Tůmová Tereza838537C87500:00
 
 
81C Cirkus Čakovice (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
HDRKubec Adam837681C09000:00
T5Mácova Martina837581C00500:00
HDRMácová Natálie837481C07500:00
HDRMácová Štěpánka837381C06500:00
HDRMarada Matěj837181C05020:00
HDRMarada Vojtěch837281C05030:00
H12Šroubek Kryštof837081C030021:00
HDRŠroubková Miriam836981C08500:00
 
 
2MC Dedecek a Babicka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Král Luděk9818312MC49000:00
 
 
RIC OB Říčany (31)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10De Heij Laura443070RIC045066:00
H45KDe Heij Michel443080RIC690019:00
HDRDe Heij Robert448936RIC08000:00
D16Formánková Anna2069061RIC995022:00
H10Hudos Václav2069064RIC050384:00
HDRHudosová Kristýna2069056RIC07500:00
H16Jiroušek Matyáš2031354RIC99019:00
H35LPecháček Libor2069067RIC760069:00
H14Pecháček Vít2069066RIC010130:00
H14Pethö Alex2069059RIC010048:00
H21LPračka Tomáš448935RIC730256:00
D10Pračková Ema426373RIC045162:00
D16Repiská Amálie2023817RIC985126:00
H35LRohlíček Jan438622RIC710133:00
D16Rohlíčková Františka438645RIC99524:00
H21LRožek David1111550RIC7403110:00
H12Rožek Vilém428211RIC03013:00
H10Rožek Vojtěch301644RIC050192:00
HDRSládeček Matěj2069068RIC05060:00
H35LSládeček Petr448937RIC770242:00
D12Sládečková Barbora448934RIC025018:00
D35KSládečková Lucie2069063RIC7450118:00
D18Stehlíková Anna553447RIC975028:00
H12Šmíd Samuel2069058RIC030073:00
H12Šrámek Jaromír2031371RIC030323:00
H35LŠrámek Petr2035144RIC69056:00
D14Šrámková Hana2031355RIC005141:00
D35LŠrámková Iva2035141RIC7251122:00
H12Votruba Jan2069065RIC020161:00
D21LVyhnálková Barbora2023812RIC985041:00
D35LVyhnálková Eva889279RIC7552113:00
 
 
4ZC HO Komorní výtah (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Popková Klára84094ZC74500:00
H21LSeverýn Otto83864ZC740082:00
 
 
51C (3)CZE
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Hřebík Pavel839351C74000:00
HDRHřebíková Markéta838951C09500:00
P3Hřebíková Radka839251C77500:00
 
 
OŽ Libotenice ROU 22.3.2014pá 21.3.2014 21:15
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
Vakant (212)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D45LVakant 77:00
D35KVakant 121:00
T5Vakant 0:00
D10Vakant 80:00
D10Vakant 82:00
D10Vakant 78:00
D10Vakant 76:00
D10LVakant 52:00
D10LVakant 54:00
D10LVakant 46:00
D10LVakant 58:00
D10LVakant 50:00
D10LVakant 48:00
D10LVakant 44:00
D10LVakant 56:00
D12Vakant 44:00
D12Vakant 48:00
D12Vakant 46:00
D12Vakant 42:00
D12Vakant 40:00
D14Vakant 37:00
D14Vakant 49:00
D14Vakant 47:00
D16Vakant 34:00
D16Vakant 38:00
D16Vakant 36:00
D18Vakant 38:00
D21KVakant 56:00
D21KVakant 48:00
D21KVakant 52:00
D21KVakant 50:00
D21KVakant 54:00
D21LVakant 83:00
D21LVakant 73:00
D21LVakant 81:00
D21LVakant 75:00
D21LVakant 77:00
D21LVakant 67:00
D21LVakant 69:00
D21LVakant 65:00
D21LVakant 71:00
D21LVakant 79:00
D45LVakant 134:00
D45LVakant 128:00
D45LVakant 131:00
D45LVakant 137:00
D45LVakant 140:00
D45LVakant 143:00
D55Vakant 80:00
D55Vakant 86:00
D55Vakant 83:00
D65Vakant 64:00
D65Vakant 67:00
D75Vakant 41:00
D75Vakant 44:00
H10Vakant 110:00
H10Vakant 108:00
H10Vakant 106:00
H10LVakant 45:00
H10LVakant 53:00
H10LVakant 55:00
H10LVakant 49:00
H10LVakant 57:00
H10LVakant 59:00
H10LVakant 47:00
H10LVakant 51:00
H12Vakant 85:00
H12Vakant 79:00
H12Vakant 89:00
H12Vakant 81:00
H12Vakant 87:00
H12Vakant 91:00
H12Vakant 83:00
H14Vakant 56:00
H14Vakant 52:00
H14Vakant 58:00
H14Vakant 54:00
H16Vakant 43:00
H16Vakant 41:00
H18Vakant 18:00
H18Vakant 16:00
H18Vakant 14:00
H21LVakant 136:00
H21LVakant 128:00
H21LVakant 130:00
H21LVakant 142:00
H21LVakant 120:00
H21LVakant 132:00
H21LVakant 146:00
H21LVakant 122:00
H21LVakant 134:00
H21LVakant 140:00
H21LVakant 144:00
H21LVakant 138:00
H21LVakant 124:00
H21LVakant 126:00
H21KVakant 74:00
H21KVakant 60:00
H21KVakant 66:00
H21KVakant 64:00
H21KVakant 56:00
H21KVakant 58:00
H21KVakant 76:00
H21KVakant 68:00
H21KVakant 72:00
H21KVakant 78:00
H35KVakant 135:00
H21KVakant 62:00
H21KVakant 54:00
H55Vakant 120:00
H55Vakant 117:00
H55Vakant 123:00
H65Vakant 101:00
H65Vakant 98:00
H65Vakant 104:00
H75Vakant 29:00
H75Vakant 26:00
H75Vakant 20:00
H75Vakant 23:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
HDRVakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
T5Vakant 0:00
T5Vakant 0:00
P3Vakant 0:00
H65Vakant 74:00
T5Vakant 0:00
H35LVakant 63:00
D35KVakant 145:00
D35KVakant 148:00
D35KVakant 151:00
D35KVakant 142:00
D35KVakant 154:00
D35LVakant 137:00
D35LVakant 140:00
D35LVakant 134:00
D45KVakant 126:00
D45KVakant 129:00
D45KVakant 132:00
D45KVakant 135:00
D45KVakant 123:00
H35KVakant 138:00
H35KVakant 147:00
H35KVakant 141:00
H35KVakant 144:00
H35LVakant 99:00
H35LVakant 66:00
H35LVakant 102:00
H35LVakant 108:00
H35LVakant 96:00
H35LVakant 93:00
H35LVakant 90:00
H35LVakant 105:00
H45KVakant 28:00
H45KVakant 31:00
H45KVakant 25:00
H45KVakant 34:00
H45LVakant 142:00
H45LVakant 136:00
H45LVakant 139:00
H45LVakant 145:00
H45LVakant 151:00
H45LVakant 148:00
 
 
AOV OOB TJ Baník Ostrava (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Nováková Anežka336722AOV92510:00
 
 
BOR OK Jiskra Nový Bor (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21KKameníková Andrea2051536BOR975120:00
D35KKameníková Kateřina8441BOR7758106:00
D16Kubecová Kateřina303919BOR995914:00
HDRLamač Vítek8550BOR11000:00
HDRLamačová Barbora4124BOR07500:00
D21KStaňová Karolína2051475BOR985314:00
 
 
DCE KOB Dobřichovice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Jaroš Vladimír51973DCE540081:00
D21LJarošová Klára416316DCE795035:00
D45LMrázová Pavla7868DCE555086:00
H65Paul Josef301171DCE440153:00
P3Paulová Mirka53597DCE52500:00
H45LPavlů Jaroslav232041DCE610052:00
H35LProcházka Antonín51965DCE550072:00
D45LProcházková Miluše51966DCE545080:00
D14Rusá Vendula232737DCE015017:00
H14Tachezy Jan416159DCE01006:00
HDRVaculovič Matěj224880DCE10000:00
P3Vaculovič Radim2058524DCE75010:00
HDRVaculovičová Alžběta2050484DCE09500:00
H21LZeman Tomáš232129DCE750044:00
 
 
DKL KOB Kladno (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Beneš Jan49648DKL98005:00
H55Brumek Stanislav51343DKL520193:00
H55Cabrnoch Jiří416324DKL5400102:00
D55Cabrnochová Hana53520DKL555071:00
H35LDatel Jiří995851DKL71010:00
H65Fujan Sláva49645DKL480086:00
H35LGeisler Michal897353DKL750036:00
H10LGeisler Richard410721DKL070035:00
D14Geislerová Aneta2042535DKL015129:00
D35KGeislerová Dita888635DKL7550103:00
D14Horychová Zuzana515197DKL015043:00
H14Kohout Václav49641DKL010132:00
H14Melichna Matěj682699DKL010236:00
H12Svoboda Luděk336741DKL020033:00
D21KŠeborová Tereza52228DKL815010:00
H35LŠemelík Petr515065DKL690187:00
H18Šíma Vladislav301697DKL970010:00
H35LVinš Pavel51684DKL690012:00
 
 
DKP Oddíl OB Kotlářka (26)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LDlouhá Hana7945000DKP945049:00
H21KHopanyuk Anatoliy682700DKP790010:00
H21LIllner Jakub515448DKP660136:00
H21LIllner Vojtěch899156DKP960078:00
D45LIllnerová Daniela231939DKP665156:00
H45LKalousek Jiří443079DKP6901112:00
D14Kalousková Marie443091DKP015125:00
H35LKlaška Pavel8650DKP650054:00
H21LKlaška Pavel1700077DKP930126:00
P3Klašková Josefina443061DKP96510:00
D45KKlašková Kateřina49806DKP675096:00
H12Lustig Adam515410DKP02021:00
T5Lustig Zdeněk436443DKP56010:00
H12Malačka Milan446345DKP021063:00
D21LMargoldová Barbora49898DKP865453:00
D21LMatějková Hana416154DKP89545:00
H21LPinkner Adam8388DKP91014:00
H21LŘada Jakub515144DKP940114:00
H45LŘada Richard515118DKP670170:00
D12Sanna Karin7200326DKP025026:00
H45LSanna Roberto9180967DKP670379:00
H16Semerád Antonín897357DKP980119:00
H16Šebek Petr9903301DKP99037:00
H35LŠubrt Antonín7201757DKP710075:00
H12Šubrt Matěj888625DKP020549:00
H10LŠubrt Vojtěch886289DKP05029:00
 
 
DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Babický Tomáš8890DLT50010:00
D45KLeníková Jana301043DLT6151114:00
P3Nedvídková Jitka5991DLT51510:00
P3Nosek Petr336778DLT69010:00
P3Reisingerová Martina236061DLT72510:00
D45KŽivcová Pavlína301543DLT6651120:00
 
 
DOB KOB Dobruška (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10LKubcová Anna7258DOB055040:00
H35LKubec Martin7259DOB700224:00
 
 
DOR OK Dobříš (30)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D12Arnoštová Veronika434596DOR045516:00
D12ms Bálková Denisa2067306DOR00506:00
H16Bambousek Jan2045301DOR98003:00
H35LBambousek Martin2045316DOR730227:00
D10LBambousková Julie2044895DOR06506:00
H12Dudla Maxmilián2045306DOR020071:00
H10Dudla Teodor2045305DOR040174:00
HDRDudlová Noemi2050485DOR09500:00
H10Janda Jakub2045308DOR040398:00
H14Janda Ondřej2045310DOR010034:00
D10LJandová Eva2045311DOR075224:00
H10LJiras Antonín2042522DOR07017:00
HDRJiras František2044893DOR09000:00
H10Jiras Jenda2042521DOR050580:00
D12Jirasová Anežka2045303DOR03502:00
D12Kastnerová Jessica2042536DOR025010:00
D16Kovalčíková Taťána2044900DOR985018:00
H12Kroc Kryštof2044883DOR020157:00
P3Krocová Ludmila2045315DOR66500:00
H12Kučera Jáchym2044898DOR030167:00
T5Kučera Pavel2044897DOR71010:00
HDRKučera Teodor2044899DOR08000:00
P3Mirčeva Lenka2044887DOR73500:00
D10LMirčeva Tereza2044891DOR075036:00
T5Nentvich Lubomír2042530DOR58000:00
D12Nentvichová Julie2045307DOR035136:00
P3Nentvichová Romana2058509DOR66510:00
D35KNová Jana2045313DOR7150109:00
H10Nový Jáchym2044888DOR050264:00
P3Pavlíčková Lenka2058515DOR72510:00
 
 
DVP TJ Sokol Praha Spořilov - (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45KMalačka Milan981822DVP604:00
D45LMalačková Jana232646DVP615183:00
 
 
EKP VŠTJ Ekonom Praha (32)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10Blaha Jiří428214EKP040196:00
H10Blaha Michal8377EKP040288:00
H21LBlaha Ondřej9700729EKP7002116:00
T5Blahová Markéta224915EKP69510:00
D14Blahová Pavla428253EKP015351:00
H10Bolehovský Daniel301375EKP050882:00
H12Bolehovský Michal301169EKP020059:00
H21LBolehovský Pavel601169EKP710350:00
D35LČečrdlová Marcela725724EKP86:00
H21LDomín Nikolas8380EKP880020:00
D21KHausmannová Klára2067248EKP865128:00
H21LHlaváč Jaroslav2067975EKP9205104:00
H10LIzák Daniel336137EKP04001:00
D10LIzáková Eva2067230EKP06510:00
D21LIzáková Ivana361968EKP745311:00
P3Kabát Jan886298EKP69120:00
H21LKalina Miroslav7201206EKP821174:00
HDRKalinová Ella515409EKP09610:00
HDRKalinová Lisa515458EKP11500:00
D21KKalinová Markéta7201195EKP825946:00
D21KKlímová Lucie8381EKP935016:00
H21LMikan Albert2031357EKP860658:00
HDROndráček Lubor52852EKP11110:00
H21LOndráček Radim2045232EKP7414108:00
D21LOndráčková Veronika2045231EKP78503:00
HDROuhrabka Vít2035145EKP10100:00
D21KOuhrabková Radka2031372EKP81516:00
H21LPidrman Milan2067264EKP831046:00
H21KRozkošný Karel51603EKP790038:00
D21KSvatošová Kateřina2061773EKP846142:00
D21KTrčková Helena8379EKP875638:00
D21LZurynková Jana515496EKP705355:00
 
 
FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah (17)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBorovička Milan515097FSP610414:00
H16Borovička Tomáš888614FSP980127:00
H45LCincibus Pavel8669FSP660582:00
D45LCincibusová Ivana8668FSP6651104:00
HDRCincibusová Lenka8666FSP04500:00
H65Čadil Jan53267FSP430068:00
H21LFibír Tomáš515067FSP79018:00
HDRFibírová Lucie515173FSP07770:00
H75Hanák Milan51964FSP340014:00
D21LKarasová Jana301140FSP615343:00
H45LKrausz Milan682118FSP6700106:00
H35LKurfürst Pavel207827FSP74009:00
D35KKurfürstová Magdalena207837FSP7852136:00
HDRKurfürstová MarieFSP10500:00
T5Rydlová Eva889669FSP89890:00
H55Wald František49606FSP530063:00
H21LŽáček Martin1396842FSP680390:00
 
 
HCE TJ Sokol Hostivice (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LKettner Pavel515105HCE590046:00
D45LKettnerová Lenka232490HCE645041:00
 
 
CHT OOB SK Chrast (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LZlesák Martin52155CHT730251:00
H10LZlesák Matyáš336786CHT060125:00
D14Zlesáková Adéla206486CHT01515:00
D35LZlesáková Stáňa52154CHT735298:00
 
 
KAM SK Kamenice (51)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Albrecht Vladimír981812KAM78000:00
D21LAlbrechtová Eva515490KAM785029:00
H14Bartoň MichalKAM010714:00
H16Bartoň PavelKAM980029:00
D12Baťhová ZuzanaKAM03544:00
H14Blaha Petr2053550KAM01040:00
P3Blaha Petr2058469KAM66050:00
D21LDoležalová Monika232409KAM885119:00
H14Gajda Jan9201064KAM010526:00
H12Gajda Martin9201061KAM040575:00
D12Hankovcová Helena442879KAM035028:00
D35LHankovcová Lenka682099KAM7053110:00
H12Hankovec Hugo436446KAM020115:00
H35LHankovec Petr995898KAM710181:00
H12Hejsek Filip2050496KAM020447:00
P3Hejsek Jiří2051541KAM69000:00
H45KHlubuček Tomáš232428KAM660316:00
D21LHlubučková Kristýna7003009KAM95511:00
D45KHlubučková Šárka232398KAM6851117:00
H12Chaloupka Viktor443069KAM030135:00
D35KChaloupková Dana446323KAM7150115:00
D12Chaloupková Hana442850KAM025214:00
H21KJíra Tomáš9005139KAM980224:00
H21LKapal Tomáš232267KAM940242:00
H21LKettner Vojtěch897360KAM960180:00
H35LKovářík Tomáš51498KAM690130:00
H12Kovářík Tomáš436963KAM030051:00
D14Kováříková Marie436964KAM005015:00
H55Kudrnáč Martin301371KAM590199:00
D21KKudrnáčová Lucie301379KAM885022:00
H12Kyral MaxmiliánKAM030569:00
D14Kyralová AnnaKAM00529:00
H12Mrózek AdamKAM020943:00
H12Renda Michal446427KAM020765:00
D21LRusá Šárka331162KAM915733:00
H21LRusý Tomáš2051909KAM930132:00
D45KSemíková Eva52285KAM6950111:00
D12Semíková Lucie515426KAM025032:00
D14Škáchová Magdalena434818KAM015133:00
D21LŠkáchová Petra434803KAM705459:00
D10LŠkáchová Viktorie51366KAM065028:00
HDRŠkáchová Zuzana51550KAM06510:00
H12Škvor Adam425596KAM020239:00
H21LŠkvor Martin52267KAM670094:00
H21KŠkvor Ota981828KAM990020:00
D35LŠkvorová Zuzana52273KAM7350104:00
H12Tamaši DanielKAM031029:00
H18Valášek Jiří232403KAM97004:00
H14Valášek Václav336743KAM010044:00
D21LValášková Šárka232393KAM69519:00
H14Víšek Martin218797KAM010218:00
 
 
KAS KOB Kamenický Šenov (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KHnízdil Jan515023KAS710044:00
H12Hnízdil Matěj51382KAS030145:00
H65Nejezchleba Jiří8235KAS460065:00
D65Nejezchlebová Věra51384KAS455158:00
 
 
KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBitter Aleš52264KNC880352:00
H21LHavlíček Tomáš52257KNC8700100:00
D45LHavlíčková Jindra52259KNC615074:00
H75Kalivoda Viktor52254KNC330017:00
H75Kalivoda Vladimír52260KNC380011:00
D45LKohoutová Pavla515055KNC6251107:00
D45LKomersová Jana52265KNC6550122:00
D14Novotná Šárka4776KNC015039:00
H12Novotný Marek49814KNC030219:00
H16Prkno Jonáš420401KNC990313:00
H21KŠedivý Ondřej52898KNC91034:00
D55Šilerová Zdena2023962KNC575056:00
D45KTichá Ivana51392KNC625093:00
H16Varga Ondřej420403KNC990037:00
D45LVlková Radka2023954KNC655162:00
P3Votava Petr52894KNC66020:00
P3Votavová Renata253105KNC64520:00
D12Votavová Žofie446355KNC02500:00
 
 
KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vl (15)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LDobeš Václav301374KPY570161:00
H65Duda František53731KPY460050:00
D21KFreyová Michaela301394KPY605044:00
H21LKlomínský Václav2059735KPY870088:00
H35LKohl Jiří301391KPY620121:00
H21LKoldinský Jan301149KPY850698:00
H35LLiška Jindřich682077KPY670057:00
D16Lišková Hana682095KPY99516:00
P3Lišková Hana2060247KPY66500:00
H12Martínek Jaroslav2060244KPY030025:00
H21LProcházka Vít2060246KPY800038:00
D21LProcházková Zuzana8580KPY865057:00
H14Převrátil Petr515401KPY010024:00
D21KVejrostová Lenka330691KPY88534:00
H10Zelenka Vincent2060245KPY040076:00
 
 
KSU Klub vytrvalostních sportů (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LHudosová Gabriela2056283KSU729983:00
 
 
LBE TJ Lokomotiva Beroun (11)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55Hamáček Bohuslav411760LBE500090:00
H21KKarmazín Pavel52975LBE680036:00
H21LKolář Jakub446364LBE95012:00
D21LKřivancová Zdeňka7200131LBE945039:00
D21LMarková Anna301549LBE925025:00
H21LMezník Vladimír52971LBE64006:00
H65Nosál Stanislav8805LBE460095:00
H16Reiterman Adam515480LBE990011:00
H21LŠimon Jakub52979LBE880112:00
H35LUhlíř Patrik331179LBE700045:00
HDRUhlířová Marie218788LBE09500:00
 
 
LIT KOB Chemopetrol Litvínov (10)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKučerka David8105LIT8202102:00
H21KKučerka Jan8118LIT800248:00
H21LMacek Jiří8107LIT840176:00
H21KMoutvička Ondřej8125LIT830130:00
H21LNerad Jaroslav8108LIT900196:00
D21KNeradová Eva8115LIT895118:00
H21LPavlík Libor8124LIT760528:00
H10Pavlík Matěj8112LIT040178:00
H14Pavlík Ondřej8106LIT010138:00
D21KPavlíková Klára8111LIT74518:00
 
 
LPM OK Lokomotiva Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KRyjáček Jan995826LPM800412:00
 
 
LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBílý Petr51279LTP6805133:00
H45LBruner Luboš682114LTP650173:00
D10Karpíšková Kateřina682112LTP045070:00
H45LKovář Boris899153LTP671055:00
D35LLošťáková Ivana232536LTP775877:00
D10LLošťáková Sára420434LTP065020:00
H45KPavel Petr897351LTP68067:00
D14Pavlová Martina52925LTP01517:00
D35KRiby Kateřina342046LTP7252133:00
HDRRiby Philip897359LTP07020:00
D14Riby Rose7200323LTP005135:00
H12Riby Thomas897367LTP020211:00
D12Žejdlíková Eliška886252LTP035022:00
D16Žejdlíková Karolína232494LTP995012:00
 
 
ODV TJ Aero Odolena Voda (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Brázdil Petr331087ODV97002:00
D45LBrázdilová Radka331382ODV695047:00
P3Hartl Zdeněk52121ODV63000:00
D45LHartlová Blanka51356ODV635092:00
T5Kuneš Vratislav361985ODV41000:00
H16Lafek Jan428273ODV990421:00
H16Novák Aleš428285ODV980531:00
H16Ondřejček Jiří361919ODV980035:00
 
 
OKP SK OK 24 Praha (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D35LBalusková Ida681852OKP735059:00
D45LČechmánková Helena51720OKP645089:00
H45LČervinka Jaroslav53558OKP5803124:00
H21KČervinka Jaroslav303935OKP900046:00
H21LNovák Ivo51679OKP620024:00
D18Nováková Adéla232750OKP975032:00
 
 
OLP PSK Olymp Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H55John Vladimír49500OLP550272:00
H55Knotek Kamil49370OLP570178:00
H45KKubů Jaroslav49480OLP670113:00
HDRKubů Julie253109OLP06550:00
HDRKubů Matyáš232721OLP03010:00
H12Průša Jan515033OLP02019:00
P3Průša Ondřej49437OLP04010:00
D45LSvitáková Ivana515022OLP685198:00
 
 
MFP VŠSK MFF UK Praha (20)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBlahuta Marek897349MFP730118:00
D21KBlahutová HankaMFP79532:00
HDRForst Albert218782MFP09010:00
H14Forst Antonín218851MFP010140:00
H45LForst Libor303939MFP6301100:00
D45LForstová Lenka410727MFP6850116:00
H35LHalíř Radim8073MFP700060:00
H10Král Adam51835MFP050768:00
H35LKrál Aleš887613MFP7808111:00
HDRKrál Samuel2053580MFP08010:00
D21LKrálová Michaela52139MFP795915:00
D45LMatoušková Martina53740MFP695950:00
D21LNedbalová Jana49639MFP80507:00
HDRNedbalová Klára232648MFP08500:00
H16Pelikán Lukáš2051546MFP980015:00
D45LPelikánová Lucie410387MFP695044:00
D14Pelikánová Máša428223MFP00501:00
H14Siegl Matyáš7201196MFP010316:00
H45LSiegl Roman443068MFP6700121:00
D35LSieglová Dagmar443075MFP705089:00
 
 
MKP SK Meteor Kačerov Praha (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LGregoriades Zdeněk51653MKP54000:00
H55Koč Lumír336747MKP540160:00
H21LKoč Zdeněk51706MKP470040:00
D21KNestereva Natallia2042544MKP925040:00
H10LReichl Martin446449MKP040027:00
H45LReichl Michal51701MKP640249:00
H14Reichl Tomáš995879MKP01008:00
D35KReichlová Jana51702MKP7550130:00
 
 
PGP SK Praga (42)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H18Aster Tomáš442871PGP96040:00
H75Attl Vladimír682666PGP38005:00
H35LBaldrian Petr2460PGP720378:00
D18Bednářová Štěpánka889318PGP975034:00
H21LBuzek Martin51263PGP840186:00
T5Cote Michaela301413PGP88880:00
H18Čermák Adam7200334PGP97018:00
H21KDoležal Martin1400081PGP810032:00
H55Doležal Miroslav51753PGP5501111:00
D45LDoležalová Vlasta52095PGP5550101:00
H55Grivalský Michal52103PGP590096:00
D35KHaková Magda2051544PGP7651100:00
D55Haňkovská Jana51698PGP405074:00
H16Hasal Martin7201194PGP980425:00
D45LHasalová Jana232361PGP675195:00
H21LHora Vojtěch1006283PGP830160:00
D21KHorová Klára51659PGP845532:00
H10Janas Adam443090PGP040462:00
H12Janas Petr2060249PGP020017:00
D18Janovská Kateřina981838PGP985024:00
H21LJanovský Tomáš515464PGP640130:00
T5Jelínek Martin232091PGP51030:00
H18Ježek Ondřej9005134PGP970612:00
D45LJežková Regina51660PGP6352119:00
D16Kolářová Johana897346PGP995230:00
H21LKondrát Martin51840PGP650172:00
H45LKožina Petr1400084PGP6000109:00
H12Kožina Štěpán9877PGP030031:00
D21LKožinová Jana502089PGP665145:00
D18Kožinová Zuzana7003042PGP965030:00
D55Kubátová Milada53006PGP475068:00
D21LMikulášová Helena515453PGP935361:00
P3Samohýl Richard52098PGP28000:00
D18Sieglová Eliška7201197PGP995420:00
D35LSmolková Alena53567PGP6450128:00
H55Šámal Václav436401PGP5601105:00
D45LŠámalová Hana502090PGP6150125:00
D21LTichovská Martina920677PGP865821:00
H21LUhlíř Marek331157PGP940592:00
H21LVlach Martin51807PGP8605106:00
D21LZelená Markéta51862PGP585013:00
H65Zelený Vladimír51863PGP480092:00
 
 
PHK OK 99 Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Silný Ondřej2032168PHK79060:00
 
 
PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. (6)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Basovníková Iva8368PUL0:00
T5Cebáková Pavlína682104PUL0:00
T5Cikánová Michaela682087PUL0:00
H21KMelcher Ota2067968PLU800152:00
H65Novotný František51215PUL420080:00
P3Pullmanová Daniela8367PUL0:00
 
 
ROU SKOB Roudnice nad Labem (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBuk Jindřich1602625ROU930348:00
H14Buk Ondřej2031368ROU010250:00
D12Buková Anežka2059753ROU035120:00
D10LBuková Hana2031369ROU075010:00
P3Buková Zdeňka2059749ROU70510:00
HDRDobiáš Jaromír8866ROU11010:00
D10LDobiášová Anna8868ROU055014:00
HDRDobiášová Eliška8869ROU11500:00
D12Dobiášová Jitka8870ROU03508:00
D16Kyselová Nela434804ROU995132:00
D16Pohořalá Anna2023953ROU995428:00
H14Pohořalý Hugo2023957ROU010346:00
 
 
ROZ OK Roztoky (12)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H10LJíra Filip7941ROZ050017:00
H45LSedláček Jaroslav51894ROZ6801115:00
H12Sedláček Jaroslav9982ROZ030037:00
HDRSedláček Patrik52300ROZ08000:00
D14Sedláčková Linda232535ROZ005013:00
D35LSedláčková Petra7921ROZ7050125:00
HDRSvoboda František2069049ROZ07000:00
H12Svoboda Jáchym7943ROZ020041:00
T5Svoboda Ondřej416137ROZ71000:00
D16Voltrová Alena438638ROZ99510:00
D18Voltrová Hana438639ROZ975222:00
D45LVoltrová Svatava438643ROZ615065:00
 
 
SCP OK Sparta Praha (27)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBuriánek Jaromír51562SCP4700127:00
D45KČápová Irena361964SCP6450102:00
H21KDubec Pavel51561SCP800342:00
D21KHavlínová Zuzana51574SCP815030:00
D21LHojná Silvie51554SCP795047:00
H55Hojný Oldřich52111SCP520184:00
H45LHošek Ladislav52115SCP6001118:00
H55Jahn Pavel682101SCP5500114:00
D55Jahnová Helena52760SCP555077:00
H45LKavka Jiří682630SCP590067:00
D45LKavková Dana446418SCP615059:00
H10LKuc David1007532SCP060021:00
H10Kuc Radim682668SCP040072:00
H21LLohr Ivo442853SCP6801112:00
D55Lohrová Jarmila219220SCP465062:00
H65Novák Miloš52299SCP460083:00
H21KPřeček Zdeněk500289SCP52008:00
H65Rakovec Miloš443066SCP450077:00
H65Rejpal Petr410733SCP410062:00
H75Semorád Miloš49404SCP33008:00
H45LŠebek Martin889282SCP670058:00
D45LŠebková Helena889283SCP6750110:00
D21KŠebková Jana2025359SCP925026:00
D21LTloušťová Eva52114SCP695037:00
H65Valášek Josef49813SCP450171:00
H45LVeljačik Pavel49889SCP620097:00
D55Zavadilová Naďa336750SCP545050:00
 
 
SHK TJ Slavia Hradec Králové (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D21LKettnerová Dana7201193SHK895051:00
 
 
SJP KČT Slavoj Praha (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H75Bláha Svatopluk8797SJP35012:00
D75Bláhová Blanka51148SJP365138:00
 
 
SKV TJ Slovan Karlovy Vary (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LJanovič Ondřej51133SKV590140:00
 
 
SLA SKOB Slaný (28)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LAster Vladimír2045227SLA6500130:00
D35LAsterová Jana442858SLA7451101:00
H14Čech Richard438634SLA000142:00
D10LČechová Klára438647SLA05524:00
P3Čechová Radka436427SLA75500:00
D45KHrdličková Ludmila224894SLA6950108:00
D16Hrdličková Ludmila301621SLA985116:00
H12Husák Zdeněk2056309SLA02017:00
T5Husáková Petra426378SLA74520:00
D12Jirkovská Kateřina206417SLA035030:00
D10Jirkovská Magdaléna2011819SLA055064:00
D14Jirkovská Michaela320292SLA015027:00
H10LJirkovský Jan2011818SLA050029:00
H16Kašpar František336766SLA98001:00
D45KKašparová Irena336731SLA685299:00
H12Kolář Matyáš897393SLA030053:00
H35LKolář Tomáš887615SLA710339:00
D35LKolářová Michaela981813SLA735165:00
H45LMalec Jaroslav345950SLA620085:00
H35LStraka Lukáš8578SLA700248:00
D14Straková Veronika219276SLA005145:00
H55Švec Zdeněk8806SLA470069:00
HDRVágnerová Adéla8366SLA08500:00
D16Zábranská Kristýna420439SLA98522:00
H65Zábranský Emil420425SLA420059:00
H16Zemko Zdeněk428278SLA990033:00
D35LZemková Helena425546SLA745074:00
D10LZemková Pavlína436970SLA055138:00
 
 
SLP OOB Slavia Praha (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KFišer Jiří7111117SLP850326:00
H21KChum Jaroslav51613SLP660150:00
HDRChumová Adéla51287SLP09500:00
D21KChumová Jana51354SLP74510:00
H65Novotný Jiří51621SLP460156:00
 
 
SMR SK SNS Smržovka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KPesničák Jan8266SMR79026:00
 
 
SOB SOBSA (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H35LJaneček Ondřej53016SOB70013:00
H12Janeček Ondřej4188SOB02015:00
D35LJanečková Veronika53017SOB715162:00
 
 
STB TJ Stadion Nový Bor (5)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KBernášek Jiří682354STB810140:00
D21KHanušová Petra682356STB829736:00
H21KKubec Pavel682367STB660122:00
D35KKubecová Jana206351STB7399124:00
D10Kubecová Magdalena2019212STB055068:00
 
 
SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LHromádka Miroslav8138SUL600070:00
 
 
TAP KOB TRETRA Praha (29)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LBeneš Filip232187TAP8701118:00
H10LBulíř Jáchym8362TAP060241:00
D10Bulířová Ema8361TAP045260:00
H10LČerný Antonín8356TAP040211:00
H10LČerný Matouš8357TAP050115:00
D14Halamová Barbora8364TAP999919:00
H14Havelka Ondřej8365TAP010828:00
H21LHodek Michal515433TAP880864:00
H18Janáč Vašek442860TAP96026:00
H14Janeček Jiří7201191TAP00002:00
T5Jirous Jiří442867TAP72010:00
H10LKabát Martin232189TAP040337:00
H14Longin Jan981814TAP010322:00
H45KLongin Miloš981847TAP62011:00
D35LLonginová Lenka981829TAP7151116:00
D16Poláková Kateřina442864TAP985420:00
D16Poláková Tereza442863TAP985310:00
H21LRansdorf Jakub442886TAP980584:00
D14Rosendorfová Lenka8407TAP015323:00
D21KSládková Helena53443TAP915112:00
D35LSladkovská Helena438630TAP675180:00
H35LSladkovský Jaromír438609TAP690184:00
H16Sladkovský Jaromír4193TAP990239:00
D18Šimůnková Gabriela442851TAP975526:00
H14Šťastný Petr8408TAP010610:00
H10LŠťastný Tomáš8358TAP04015:00
H10Tůma Šimon8353TAP0400100:00
H21LVlášek Jakub51846TAP970222:00
D21KZajícová Markéta361934TAP905424:00
 
 
TJP TJ Sokol Troja (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H45LBazika Miroslav434809TJP640164:00
D45LBaziková Lucie434807TJP645153:00
H55Cedrych Karel446334TJP550075:00
D75Dolečková Míla51325TJP365035:00
D35LHuková Petra411756TJP735095:00
H45LKraus Ota53514TJP570076:00
H55Paukert Milan51329TJP500087:00
H45LPeterka František8861TJP490091:00
D65Provazníková Svatava53532TJP425061:00
D55Ryšavá Lubomíra53540TJP475053:00
H65Ryšavý Vít51332TJP470047:00
H21KSmolka Ondřej53502TJP940118:00
D35LWeislová Eva51326TJP675068:00
D45LWolkerová Dagmar51289TJP525068:00
 
 
TZL SKOB Zlín (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LKrejčík Jiří8931TZL8301114:00
 
 
UVP Slovan Praha (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D55Beranová Vlasta7917UVP545065:00
HDRBohatá Marie7960UVP06500:00
H10LBohatý Jan7915UVP04003:00
D55Nováková Jiřina7998UVP495059:00
 
 
VLI Slavia Liberec orienteerin (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KKolaja Jan2067313VLI81000:00
D21LKolaja Ehlerová Jana1398538VLI805563:00
H35KMeier Milan7003010VLI7301129:00
 
 
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAnděl Robert887623VPM800134:00
 
 
VSP USK Praha (38)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KArnošt Kamil2044896VSP73012:00
D35LArnoštová Kateřina8857VSP7652119:00
H10Baldrián Tomáš9200730VSP040594:00
D21LBaldrianová Barbora9784VSP785027:00
D10LBaldriánová Eva888639VSP075118:00
P3Bártíková Irena8352VSP74610:00
D35LGajdová Kristina52283VSP7752131:00
HDRGajdová Michaela51730VSP07520:00
H21LHora Vladimír7200325VSP510034:00
D21LHorová Magda9782VSP545031:00
H14Javůrek Emil515064VSP010020:00
T5Javůrek Jaromír515099VSP71100:00
H12Javůrek Tomáš2032182VSP030213:00
HDRJedlička Aleš52272VSP08000:00
D10LJedličková Josefína443085VSP065126:00
D35LKlapalová Pavla51589VSP709971:00
H12Kodejš Ondřej2021827VSP020055:00
T5Kodejš Zdeněk2021822VSP72020:00
P3Kodejšová Alena2061813VSP71520:00
D10LKodejšová Markéta2021828VSP045832:00
H10LMeier David232246VSP060623:00
H10LMěstka Václav416121VSP060039:00
D35KMěstková Kateřina51746VSP7650127:00
H21LNěmeček Jan682682VSP620154:00
D45LNěmečková Jarmila796VSP665071:00
H10Nosek Daniel446366VSP0409104:00
P3Nosek Jan446367VSP69100:00
D10Nosková Barbora2058488VSP045774:00
D12Nosková Klára2058493VSP025538:00
T5Nosková Pavla2058494VSP72610:00
H21KPastuszek Jakub53399VSP750070:00
D10LPastuszková LauraVSP06542:00
H21LPíchal Jan52281VSP520268:00
H55Polák Zdeněk51740VSP5203108:00
D21LSvobodová Jitka53598VSP745023:00
H45KŠváb Jan886277VSP580110:00
D35LTrnková Dana2021823VSP7351107:00
H21KUher Petr51741VSP500116:00
 
 
XBM PELL’S MTBO TEAM (3)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LJanas Petr7201200XBM710366:00
P3Janasová BarboraXBM71500:00
H35KZapletal Petr416094XBM7201132:00
 
 
ZBP OOB SK Zbraslav (4)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21LDvořák Miroslav53581ZBP760162:00
D35KJílková Radka8406ZBP7751139:00
H21LVaněk Petr995800ZBP730216:00
D21LZoubková Jana53592ZBP805017:00
 
 
ZVO OB SK Zvole (14)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H14Brachtl Adam887903ZVO01024:00
T5Brachtl Daniel887907ZVO69020:00
HDRBrachtl Šimon446330ZVO04010:00
H45LHájek Tomáš2031360ZVO640143:00
D16Hájková Eliška2031363ZVO98518:00
H35LJonáš Radek515107ZVO690115:00
H14Marhold Ondřej2023808ZVO010112:00
H12Marhold Přemysl2023809ZVO030127:00
H10LMarhold Václav2051483ZVO050131:00
T5Marholdová Martina438635ZVO74510:00
H45LStrejc Jaroslav515124ZVO6101103:00
D12Vrtišková Kateřina436408ZVO035134:00
D16Zimmerová Kateřina886274ZVO985224:00
D45KZimmerová Lenka428220ZVO6451105:00
 
 
LME SK Los Mělník (18)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H21KAlbl Miloslav420455LME760028:00
D21KAlblová Lucie420448LME755534:00
HDRAlblová Zuzana206359LME06600:00
H35LBejvl Jakub2060271LME710018:00
H10Bejvl Marek2056261LME040070:00
D12Bejvlová Karolína2058463LME025024:00
D35LBejvlová Martina2060273LME735092:00
D10Beníšková Klára Barbora8384LME045072:00
H10Duchoslav Radek8382LME040290:00
H10Hampl Jakub2056265LME050066:00
HDRHampl Jan2056272LME09000:00
H35KIzák Pavel2061860LME7102126:00
D14Machová Marie2060278LME005031:00
D45LMachová Petra8383LME6952113:00
H10Nápravník Jiří2056282LME040160:00
H45LNápravník Jiří2060243LME630188:00
H45LŠimek Miroslav2020717LME630094:00
HDRŠimková Anežka416325LME09500:00
 
 
NNN Neregistrovaní (60)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
H16Bernard Jan301045NNN980017:00
T5Bulíř Jiří4278NNN0:00
T5Bulířová BlankaNNN0:00
HDRBulířová ŽofieNNN0:00
T5Došla JanNNN00010:00
H10LDvořák Vojtěch301035NNN040433:00
HDRFialek Petr301002NNN08010:00
D10LFialková Sandra301001NNN050112:00
H21LForejt Michal51437NNN880110:00
T5Glockner MichalNNN0:00
T5Glocknerová NNN0:00
H12Havran Dan2043618NNN77:00
P3Heller Jakub301040NNN07020:00
H10Heller Jiří301037NNN050586:00
HDRHoblík Zdeněk361969NNN05030:00
P3Hořejší Zbyněk8404NNN0:00
HDRChabada Jan8412NNN07030:00
P3Chadima Lukáš301023NNN03030:00
H10LChadima Vítek301024NNN050443:00
T5Chrz PavelNNN0:00
H65Javůrek Jaromír2067261NNN410189:00
P3Kasal Vlastimil301015NNN73010:00
D12Kasalová Aneta301017NNN035112:00
P3Kasalová Edita301016NNN73510:00
HDRKlementová Emma301018NNN08510:00
H16Krejbich Daniel8397NNN995123:00
T5Krejbichová Julie8396NNN93510:00
D45KKrejbichová Šárka8395NNN685190:00
HDRLebr Johan Benedikt301051NNN09090:00
D10LLebrová Elia Marie301050NNN05008:00
D14Lebrová Thea Berenika301027NNN010011:00
D14Macková Štěpánka301044NNN010121:00
HDRManethová Anička301007NNN10010:00
T5Manethová Jana301003NNN82010:00
H10Marjanko Jan301036NNN102:00
D10LMarjanková Štěpánka301039NNN42:00
D10LMelicharová Marie301010NNN060122:00
P3Melicharová Radka301009NNN79010:00
H55Nechyba Jiří4276NNN550166:00
D14Nováková Elen301032NNN01523:00
T5Pavlíček Lubomír8399NNN78020:00
HDRPavlíčková Hana8402NNN04060:00
HDRPecháček Jiří8403NNN0:00
HDRPěkná Eva2043619NNN0:00
D10LPfefferlová Adéla301014NNN055230:00
H10LPilný Tomáš301013NNN040213:00
HDRPocner Vít301021NNN08030:00
P3Pokorná Jana2032101NNN00520:00
D35KPokorná Lucie301025NNN7451112:00
HDRPokorná Martina301041NNN08520:00
H10LPolívka Ondřej301033NNN040319:00
H45KRočejdl Marek995804NNN22:00
T5Růžička MichalNNN0:00
T5Růžičková GabrielaNNN0:00
D10LSedláčková Eliška301008NNN040134:00
D18Šedivá Marcela301022NNN36:00
D10LŠupová Adéla301012NNN055116:00
T5Trojanová Petra232957NNN90510:00
P3Vokounová NNN0:00
T5Vykuka Lukáš8394NNN89000:00
 
 
37C Bez registrace (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Tůmová Tereza838537C87500:00
 
 
81C Cirkus Čakovice (8)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
HDRKubec Adam837681C09000:00
T5Mácova Martina837581C00500:00
HDRMácová Natálie837481C07500:00
HDRMácová Štěpánka837381C06500:00
HDRMarada Matěj837181C05020:00
HDRMarada Vojtěch837281C05030:00
H12Šroubek Kryštof837081C030021:00
HDRŠroubková Miriam836981C08500:00
 
 
2MC Dedecek a Babicka (1)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
P3Král Luděk9818312MC49000:00
 
 
RIC OB Říčany (31)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
D10De Heij Laura443070RIC045066:00
H45KDe Heij Michel443080RIC690019:00
HDRDe Heij Robert448936RIC08000:00
D16Formánková Anna2069061RIC995022:00
H10Hudos Václav2069064RIC050384:00
HDRHudosová Kristýna2069056RIC07500:00
H16Jiroušek Matyáš2031354RIC99019:00
H35LPecháček Libor2069067RIC760069:00
H14Pecháček Vít2069066RIC010130:00
H14Pethö Alex2069059RIC010048:00
H21LPračka Tomáš448935RIC730256:00
D10Pračková Ema426373RIC045162:00
D16Repiská Amálie2023817RIC985126:00
H35LRohlíček Jan438622RIC710133:00
D16Rohlíčková Františka438645RIC99524:00
H21LRožek David1111550RIC7403110:00
H12Rožek Vilém428211RIC03013:00
H10Rožek Vojtěch301644RIC050192:00
HDRSládeček Matěj2069068RIC05060:00
H35LSládeček Petr448937RIC770242:00
D12Sládečková Barbora448934RIC025018:00
D35KSládečková Lucie2069063RIC7450118:00
D18Stehlíková Anna553447RIC975028:00
H12Šmíd Samuel2069058RIC030073:00
H12Šrámek Jaromír2031371RIC030323:00
H35LŠrámek Petr2035144RIC69056:00
D14Šrámková Hana2031355RIC005141:00
D35LŠrámková Iva2035141RIC7251122:00
H12Votruba Jan2069065RIC020161:00
D21LVyhnálková Barbora2023812RIC985041:00
D35LVyhnálková Eva889279RIC7552113:00
 
 
4ZC HO Komorní výtah (2)
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Popková Klára84094ZC74500:00
H21LSeverýn Otto83864ZC740082:00
 
 
51C (3)CZE
KategorieJménoČíslo čipuId databázeStart
T5Hřebík Pavel839351C74000:00
HDRHřebíková Markéta838951C09500:00
P3Hřebíková Radka839251C77500:00