startovka.pdf

OŽ Libotenice ROU 22.3.2014pá 21.3.2014 20:42
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
D10 (12)2,3 km 20 m8 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
72:00Beníšková Klára BarboraLME SK Los MělníkLME04508384
60:00Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaTAP04528361
66:00De Heij LauraRIC OB ŘíčanyRIC0450443070
64:00Jirkovská MagdalénaSLA SKOB SlanýSLA05502011819
70:00Karpíšková KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP0450682112
68:00Kubecová MagdalenaSTB TJ Stadion Nový BorSTB05502019212
74:00Nosková BarboraVSP USK PrahaVSP04572058488
62:00Pračková EmaRIC OB ŘíčanyRIC0451426373
80:00Vakant Vakant
82:00Vakant Vakant
78:00Vakant Vakant
76:00Vakant Vakant
 
 
D10L (30)3,6 km 20 m6 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
18:00Baldriánová EvaVSP USK PrahaVSP0751888639
6:00Bambousková JulieDOR OK DobříšDOR06502044895
10:00Buková HanaROU SKOB Roudnice nad LabemROU07502031369
4:00Čechová KláraSLA SKOB SlanýSLA0552438647
14:00Dobiášová AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU05508868
12:00Fialková SandraNNN NeregistrovaníNNN0501301001
0:00Izáková EvaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP06512067230
24:00Jandová EvaDOR OK DobříšDOR07522045311
26:00Jedličková JosefínaVSP USK PrahaVSP0651443085
32:00Kodejšová MarkétaVSP USK PrahaVSP04582021828
40:00Kubcová AnnaDOB KOB DobruškaDOB05507258
8:00Lebrová Elia MarieNNN NeregistrovaníNNN0500301050
20:00Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP0650420434
42:00Marjanková ŠtěpánkaNNN NeregistrovaníNNN301039
22:00Melicharová MarieNNN NeregistrovaníNNN0601301010
36:00Mirčeva TerezaDOR OK DobříšDOR07502044891
2:00Pastuszková LauraVSP USK PrahaVSP0654
30:00Pfefferlová AdélaNNN NeregistrovaníNNN0552301014
34:00Sedláčková EliškaNNN NeregistrovaníNNN0401301008
28:00Škáchová ViktorieKAM SK KameniceKAM065051366
16:00Šupová AdélaNNN NeregistrovaníNNN0551301012
52:00Vakant Vakant
54:00Vakant Vakant
46:00Vakant Vakant
58:00Vakant Vakant
50:00Vakant Vakant
48:00Vakant Vakant
44:00Vakant Vakant
56:00Vakant Vakant
38:00Zemková PavlínaSLA SKOB SlanýSLA0551436970
 
 
D12 (25)3,3 km 30 m8 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
16:00Arnoštová VeronikaDOR OK DobříšDOR0455434596
6:00ms Bálková DenisaDOR OK DobříšDOR00502067306
4:00Baťhová ZuzanaKAM SK KameniceKAM0354
24:00Bejvlová KarolínaLME SK Los MělníkLME02502058463
20:00Buková AnežkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU03512059753
8:00Dobiášová JitkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU03508870
28:00Hankovcová HelenaKAM SK KameniceKAM0350442879
14:00Chaloupková HanaKAM SK KameniceKAM0252442850
2:00Jirasová AnežkaDOR OK DobříšDOR03502045303
30:00Jirkovská KateřinaSLA SKOB SlanýSLA0350206417
12:00Kasalová AnetaNNN NeregistrovaníNNN0351301017
10:00Kastnerová JessicaDOR OK DobříšDOR02502042536
36:00Nentvichová JulieDOR OK DobříšDOR03512045307
38:00Nosková KláraVSP USK PrahaVSP02552058493
26:00Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaDKP02507200326
32:00Semíková LucieKAM SK KameniceKAM0250515426
18:00Sládečková BarboraRIC OB ŘíčanyRIC0250448934
44:00Vakant Vakant
48:00Vakant Vakant
46:00Vakant Vakant
42:00Vakant Vakant
40:00Vakant Vakant
0:00Votavová ŽofieKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC0250446355
34:00Vrtišková KateřinaZVO OB SK ZvoleZVO0351436408
22:00Žejdlíková EliškaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP0350886252
 
 
D14 (26)3,8 km 60 m11 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
51:00Blahová PavlaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0153428253
29:00Geislerová AnetaDKL KOB KladnoDKL01512042535
19:00Halamová BarboraTAP KOB TRETRA PrahaTAP99998364
43:00Horychová ZuzanaDKL KOB KladnoDKL0150515197
27:00Jirkovská MichaelaSLA SKOB SlanýSLA0150320292
25:00Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0151443091
15:00Kováříková MarieKAM SK KameniceKAM0050436964
9:00Kyralová AnnaKAM SK KameniceKAM0052
11:00Lebrová Thea BerenikaNNN NeregistrovaníNNN0100301027
21:00Macková ŠtěpánkaNNN NeregistrovaníNNN0101301044
31:00Machová MarieLME SK Los MělníkLME00502060278
3:00Nováková ElenNNN NeregistrovaníNNN0152301032
39:00Novotná ŠárkaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC01504776
7:00Pavlová MartinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP015152925
1:00Pelikánová MášaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0050428223
35:00Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP00517200323
23:00Rosendorfová LenkaTAP KOB TRETRA PrahaTAP01538407
17:00Rusá VendulaDCE KOB DobřichoviceDCE0150232737
13:00Sedláčková LindaROZ OK RoztokyROZ0050232535
45:00Straková VeronikaSLA SKOB SlanýSLA0051219276
33:00Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceKAM0151434818
41:00Šrámková HanaRIC OB ŘíčanyRIC00512031355
37:00Vakant Vakant
49:00Vakant Vakant
47:00Vakant Vakant
5:00Zlesáková AdélaCHT OOB SK ChrastCHT0151206486
 
 
D16 (20)5,0 km 90 m12 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
22:00Formánková AnnaRIC OB ŘíčanyRIC99502069061
8:00Hájková EliškaZVO OB SK ZvoleZVO98512031363
16:00Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýSLA9851301621
30:00Kolářová JohanaPGP SK PragaPGP9952897346
18:00Kovalčíková TaťánaDOR OK DobříšDOR98502044900
14:00Kubecová KateřinaBOR OK Jiskra Nový BorBOR9959303919
32:00Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemROU9951434804
6:00Lišková HanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY9951682095
28:00Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemROU99542023953
20:00Poláková KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaTAP9854442864
10:00Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaTAP9853442863
26:00Repiská AmálieRIC OB ŘíčanyRIC98512023817
4:00Rohlíčková FrantiškaRIC OB ŘíčanyRIC9952438645
34:00Vakant Vakant
38:00Vakant Vakant
36:00Vakant Vakant
0:00Voltrová AlenaROZ OK RoztokyROZ9951438638
2:00Zábranská KristýnaSLA SKOB SlanýSLA9852420439
24:00Zimmerová KateřinaZVO OB SK ZvoleZVO9852886274
12:00Žejdlíková KarolínaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP9950232494
 
 
D18 (10)6,6 km 100 m15 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
34:00Bednářová ŠtěpánkaPGP SK PragaPGP9750889318
24:00Janovská KateřinaPGP SK PragaPGP9850981838
30:00Kožinová ZuzanaPGP SK PragaPGP96507003042
32:00Nováková AdélaOKP SK OK 24 PrahaOKP9750232750
20:00Sieglová EliškaPGP SK PragaPGP99547201197
28:00Stehlíková AnnaRIC OB ŘíčanyRIC9750553447
36:00Šedivá MarcelaNNN NeregistrovaníNNN301022
26:00Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaTAP9755442851
38:00Vakant Vakant
22:00Voltrová HanaROZ OK RoztokyROZ9752438639
 
 
D21K (29)6,0 km 115 m18 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
34:00Alblová LucieLME SK Los MělníkLME7555420448
2:00Blahutová HankaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7953
44:00Freyová MichaelaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY6050301394
36:00Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorSTB8297682356
28:00Hausmannová KláraEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP86512067248
30:00Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaSCP815051574
32:00Horová KláraPGP SK PragaPGP845551659
0:00Chumová JanaSLP OOB Slavia PrahaSLP745151354
46:00Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP82597201195
20:00Kameníková AndreaBOR OK Jiskra Nový BorBOR97512051536
16:00Klímová LucieEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP93508381
22:00Kudrnáčová LucieKAM SK KameniceKAM8850301379
18:00Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT89518115
40:00Nestereva NatalliaMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP92502042544
6:00Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP81512031372
8:00Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT74518111
12:00Sládková HelenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP915153443
14:00Staňová KarolínaBOR OK Jiskra Nový BorBOR98532051475
42:00Svatošová KateřinaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP84612061773
26:00Šebková JanaSCP OK Sparta PrahaSCP92502025359
10:00Šeborová TerezaDKL KOB KladnoDKL815052228
38:00Trčková HelenaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP87568379
56:00Vakant Vakant
48:00Vakant Vakant
52:00Vakant Vakant
50:00Vakant Vakant
54:00Vakant Vakant
4:00Vejrostová LenkaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY8853330691
24:00Zajícová MarkétaTAP KOB TRETRA PrahaTAP9054361934
 
 
D21L (42)8,0 km 150 m19 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
29:00Albrechtová EvaKAM SK KameniceKAM7850515490
27:00Baldrianová BarboraVSP USK PrahaVSP78509784
49:00Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP94507945000
19:00Doležalová MonikaKAM SK KameniceKAM8851232409
1:00Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceKAM95517003009
47:00Hojná SilvieSCP OK Sparta PrahaSCP795051554
31:00Horová MagdaVSP USK PrahaVSP54509782
11:00Izáková IvanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP7453361968
35:00Jarošová KláraDCE KOB DobřichoviceDCE7950416316
43:00Karasová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP6153301140
51:00Kettnerová DanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéSHK89507201193
63:00Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinVLI80551398538
45:00Kožinová JanaPGP SK PragaPGP6651502089
15:00Králová MichaelaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP795952139
39:00Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE94507200131
53:00Margoldová BarboraDKP Oddíl OB KotlářkaDKP865449898
25:00Marková AnnaLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9250301549
5:00Matějková HanaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP8954416154
61:00Mikulášová HelenaPGP SK PragaPGP9353515453
7:00Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP805049639
3:00Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP78502045231
57:00Procházková ZuzanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY86508580
33:00Rusá ŠárkaKAM SK KameniceKAM9157331162
23:00Svobodová JitkaVSP USK PrahaVSP745053598
59:00Škáchová PetraKAM SK KameniceKAM7054434803
21:00Tichovská MartinaPGP SK PragaPGP8658920677
37:00Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaSCP695052114
83:00Vakant Vakant
73:00Vakant Vakant
81:00Vakant Vakant
75:00Vakant Vakant
77:00Vakant Vakant
67:00Vakant Vakant
69:00Vakant Vakant
65:00Vakant Vakant
71:00Vakant Vakant
79:00Vakant Vakant
9:00Valášková ŠárkaKAM SK KameniceKAM6951232393
41:00Vyhnálková BarboraRIC OB ŘíčanyRIC98502023812
13:00Zelená MarkétaPGP SK PragaPGP585051862
17:00Zoubková JanaZBP OOB SK ZbraslavZBP805053592
55:00Zurynková JanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP7053515496
 
 
D45L (35)6,6 km 100 m15 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
53:00Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaTJP6451434807
47:00Brázdilová RadkaODV TJ Aero Odolena VodaODV6950331382
104:00Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP66518668
89:00Čechmánková HelenaOKP SK OK 24 PrahaOKP645051720
101:00Doležalová VlastaPGP SK PragaPGP555052095
116:00Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6850410727
92:00Hartlová BlankaODV TJ Aero Odolena VodaODV635051356
95:00Hasalová JanaPGP SK PragaPGP6751232361
74:00Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615052259
56:00Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6651231939
119:00Ježková ReginaPGP SK PragaPGP635251660
59:00Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaSCP6150446418
41:00Kettnerová LenkaHCE TJ Sokol HostiviceHCE6450232490
107:00Kohoutová PavlaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC6251515055
122:00Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC655052265
113:00Machová PetraLME SK Los MělníkLME69528383
83:00Malačková JanaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP6151232646
50:00Matoušková MartinaMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP695953740
86:00Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceDCE55507868
71:00Němečková JarmilaVSP USK PrahaVSP6650796
44:00Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6950410387
80:00Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceDCE545051966
98:00Svitáková IvanaOLP PSK Olymp PrahaOLP6851515022
125:00Šámalová HanaPGP SK PragaPGP6150502090
110:00Šebková HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP6750889283
77:00Vakant VakantSCP6451
134:00Vakant Vakant
128:00Vakant Vakant
131:00Vakant Vakant
137:00Vakant Vakant
140:00Vakant Vakant
143:00Vakant Vakant
62:00Vlková RadkaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC65512023954
65:00Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyROZ6150438643
68:00Wolkerová DagmarTJP TJ Sokol TrojaTJP525051289
 
 
D55 (13)5,0 km 90 m12 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
65:00Beranová VlastaUVP Slovan PrahaUVP54507917
71:00Cabrnochová HanaDKL KOB KladnoDKL555053520
74:00Haňkovská JanaPGP SK PragaPGP405051698
77:00Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaSCP555052760
68:00Kubátová MiladaPGP SK PragaPGP475053006
62:00Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaSCP4650219220
59:00Nováková JiřinaUVP Slovan PrahaUVP49507998
53:00Ryšavá LubomíraTJP TJ Sokol TrojaTJP475053540
56:00Šilerová ZdenaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC57502023962
80:00Vakant Vakant
86:00Vakant Vakant
83:00Vakant Vakant
50:00Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaSCP5450336750
 
 
D65 (4)3,9 km 60 m10 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
58:00Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455151384
61:00Provazníková SvatavaTJP TJ Sokol TrojaTJP425053532
64:00Vakant Vakant
67:00Vakant Vakant
 
 
D75 (4)3,2 km 50 m9 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
38:00Bláhová BlankaSJP KČT Slavoj PrahaSJP365151148
35:00Dolečková MílaTJP TJ Sokol TrojaTJP365051325
41:00Vakant Vakant
44:00Vakant Vakant
 
 
H10 (26)2,5 km 20 m8 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
94:00Baldrián TomášVSP USK PrahaVSP04059200730
70:00Bejvl MarekLME SK Los MělníkLME04002056261
96:00Blaha JiříEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0401428214
88:00Blaha MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP04028377
82:00Bolehovský DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0508301375
74:00Dudla TeodorDOR OK DobříšDOR04012045305
90:00Duchoslav RadekLME SK Los MělníkLME04028382
66:00Hampl JakubLME SK Los MělníkLME05002056265
86:00Heller JiříNNN NeregistrovaníNNN0505301037
84:00Hudos VáclavRIC OB ŘíčanyRIC05032069064
62:00Janas AdamPGP SK PragaPGP0404443090
98:00Janda JakubDOR OK DobříšDOR04032045308
80:00Jiras JendaDOR OK DobříšDOR05052042521
68:00Král AdamMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP050751835
72:00Kuc RadimSCP OK Sparta PrahaSCP0400682668
102:00Marjanko JanNNN NeregistrovaníNNN301036
60:00Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME04012056282
104:00Nosek DanielVSP USK PrahaVSP0409446366
64:00Nový JáchymDOR OK DobříšDOR05022044888
78:00Pavlík MatějLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT04018112
92:00Rožek VojtěchRIC OB ŘíčanyRIC0501301644
100:00Tůma ŠimonTAP KOB TRETRA PrahaTAP04008353
110:00Vakant Vakant
108:00Vakant Vakant
106:00Vakant Vakant
76:00Zelenka VincentKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY04002060245
 
 
H10L (30)3,6 km 20 m6 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
3:00Bohatý JanUVP Slovan PrahaUVP04007915
41:00Bulíř JáchymTAP KOB TRETRA PrahaTAP06028362
11:00Černý AntonínTAP KOB TRETRA PrahaTAP04028356
15:00Černý MatoušTAP KOB TRETRA PrahaTAP05018357
33:00Dvořák VojtěchNNN NeregistrovaníNNN0404301035
35:00Geisler RichardDKL KOB KladnoDKL0700410721
43:00Chadima VítekNNN NeregistrovaníNNN0504301024
1:00Izák DanielEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0400336137
17:00Jíra FilipROZ OK RoztokyROZ05007941
7:00Jiras AntonínDOR OK DobříšDOR07012042522
29:00Jirkovský JanSLA SKOB SlanýSLA05002011818
37:00Kabát MartinTAP KOB TRETRA PrahaTAP0403232189
21:00Kuc DavidSCP OK Sparta PrahaSCP06001007532
31:00Marhold VáclavZVO OB SK ZvoleZVO05012051483
23:00Meier DavidVSP USK PrahaVSP0606232246
39:00Městka VáclavVSP USK PrahaVSP0600416121
13:00Pilný TomášNNN NeregistrovaníNNN0402301013
19:00Polívka OndřejNNN NeregistrovaníNNN0403301033
27:00Reichl MartinMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP0400446449
5:00Šťastný TomášTAP KOB TRETRA PrahaTAP04018358
9:00Šubrt VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0502886289
45:00Vakant Vakant
53:00Vakant Vakant
55:00Vakant Vakant
49:00Vakant Vakant
57:00Vakant Vakant
59:00Vakant Vakant
47:00Vakant Vakant
51:00Vakant Vakant
25:00Zlesák MatyášCHT OOB SK ChrastCHT0601336786
 
 
H12 (46)3,4 km 35 m10 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
59:00Bolehovský MichalEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0200301169
71:00Dudla MaxmiliánDOR OK DobříšDOR02002045306
75:00Gajda MartinKAM SK KameniceKAM04059201061
15:00Hankovec HugoKAM SK KameniceKAM0201436446
77:00Havran DanNNN NeregistrovaníNNN2043618
47:00Hejsek FilipKAM SK KameniceKAM02042050496
45:00Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030151382
7:00Husák ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA02012056309
35:00Chaloupka ViktorKAM SK KameniceKAM0301443069
17:00Janas PetrPGP SK PragaPGP02002060249
5:00Janeček OndřejSOB SOBSASOB02014188
13:00Javůrek TomášVSP USK PrahaVSP03022032182
55:00Kodejš OndřejVSP USK PrahaVSP02002021827
53:00Kolář MatyášSLA SKOB SlanýSLA0300897393
51:00Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM0300436963
31:00Kožina ŠtěpánPGP SK PragaPGP03009877
57:00Kroc KryštofDOR OK DobříšDOR02012044883
67:00Kučera JáchymDOR OK DobříšDOR03012044898
69:00Kyral MaxmiliánKAM SK KameniceKAM0305
1:00Lustig AdamDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0202515410
63:00Malačka MilanDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0210446345
27:00Marhold PřemyslZVO OB SK ZvoleZVO03012023809
25:00Martínek JaroslavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY03002060244
43:00Mrózek AdamKAM SK KameniceKAM0209
19:00Novotný MarekKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC030249814
9:00Průša JanOLP PSK Olymp PrahaOLP0201515033
65:00Renda MichalKAM SK KameniceKAM0207446427
11:00Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP0202897367
3:00Rožek VilémRIC OB ŘíčanyRIC0301428211
37:00Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ03009982
41:00Svoboda JáchymROZ OK RoztokyROZ02007943
33:00Svoboda LuděkDKL KOB KladnoDKL0200336741
39:00Škvor AdamKAM SK KameniceKAM0202425596
73:00Šmíd SamuelRIC OB ŘíčanyRIC03002069058
23:00Šrámek JaromírRIC OB ŘíčanyRIC03032031371
21:00Šroubek Kryštof81C Cirkus Čakovice81C03008370
49:00Šubrt MatějDKP Oddíl OB KotlářkaDKP0205888625
29:00Tamaši DanielKAM SK KameniceKAM0310
85:00Vakant Vakant
79:00Vakant Vakant
89:00Vakant Vakant
81:00Vakant Vakant
87:00Vakant Vakant
91:00Vakant Vakant
83:00Vakant Vakant
61:00Votruba JanRIC OB ŘíčanyRIC02012069065
 
 
H14 (30)5,3 km 90 m13 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
14:00Bartoň MichalKAM SK KameniceKAM0107
0:00Blaha PetrKAM SK KameniceKAM01042053550
4:00Brachtl AdamZVO OB SK ZvoleZVO0102887903
50:00Buk OndřejROU SKOB Roudnice nad LabemROU01022031368
42:00Čech RichardSLA SKOB SlanýSLA0001438634
40:00Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0101218851
26:00Gajda JanKAM SK KameniceKAM01059201064
28:00Havelka OndřejTAP KOB TRETRA PrahaTAP01088365
34:00Janda OndřejDOR OK DobříšDOR01002045310
2:00Janeček JiříTAP KOB TRETRA PrahaTAP00007201191
20:00Javůrek EmilVSP USK PrahaVSP0100515064
32:00Kohout VáclavDKL KOB KladnoDKL010149641
22:00Longin JanTAP KOB TRETRA PrahaTAP0103981814
12:00Marhold OndřejZVO OB SK ZvoleZVO01012023808
36:00Melichna MatějDKL KOB KladnoDKL0102682699
38:00Pavlík OndřejLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT01018106
30:00Pecháček VítRIC OB ŘíčanyRIC01012069066
48:00Pethö AlexRIC OB ŘíčanyRIC01002069059
46:00Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemROU01032023957
24:00Převrátil PetrKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY0100515401
8:00Reichl TomášMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP0100995879
16:00Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP01037201196
10:00Šťastný PetrTAP KOB TRETRA PrahaTAP01068408
6:00Tachezy JanDCE KOB DobřichoviceDCE0100416159
56:00Vakant Vakant
52:00Vakant Vakant
58:00Vakant Vakant
54:00Vakant Vakant
44:00Valášek VáclavKAM SK KameniceKAM0100336743
18:00Víšek MartinKAM SK KameniceKAM0102218797
 
 
H16 (22)7,0 km 130 m17 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
3:00Bambousek JanDOR OK DobříšDOR98002045301
29:00Bartoň PavelKAM SK KameniceKAM9800
5:00Beneš JanDKL KOB KladnoDKL980049648
17:00Bernard JanNNN NeregistrovaníNNN9800301045
27:00Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP9801888614
25:00Hasal MartinPGP SK PragaPGP98047201194
9:00Jiroušek MatyášRIC OB ŘíčanyRIC99012031354
1:00Kašpar FrantišekSLA SKOB SlanýSLA9800336766
23:00Krejbich DanielNNN NeregistrovaníNNN99518397
21:00Lafek JanODV TJ Aero Odolena VodaODV9904428273
31:00Novák AlešODV TJ Aero Odolena VodaODV9805428285
35:00Ondřejček JiříODV TJ Aero Odolena VodaODV9800361919
15:00Pelikán LukášMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP98002051546
13:00Prkno JonášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC9903420401
11:00Reiterman AdamLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9900515480
19:00Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9801897357
39:00Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP99024193
7:00Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaDKP99039903301
43:00Vakant Vakant
41:00Vakant Vakant
37:00Varga OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC9900420403
33:00Zemko ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA9900428278
 
 
H18 (10)8,3 km 170 m18 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
0:00Aster TomášPGP SK PragaPGP9604442871
2:00Brázdil PetrODV TJ Aero Odolena VodaODV9700331087
8:00Čermák AdamPGP SK PragaPGP97017200334
6:00Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaTAP9602442860
12:00Ježek OndřejPGP SK PragaPGP97069005134
10:00Šíma VladislavDKL KOB KladnoDKL9700301697
18:00Vakant Vakant
16:00Vakant Vakant
14:00Vakant Vakant
4:00Valášek JiříKAM SK KameniceKAM9700232403
 
 
H21L (74)11,6 km 205 m24 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
118:00Beneš FilipTAP KOB TRETRA PrahaTAP8701232187
52:00Bitter AlešKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC880352264
116:00Blaha OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP70029700729
18:00Blahuta MarekMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7301897349
50:00Bolehovský PavelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP7103601169
48:00Buk JindřichROU SKOB Roudnice nad LabemROU93031602625
86:00Buzek MartinPGP SK PragaPGP840151263
20:00Domín NikolasEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP88008380
62:00Dvořák MiroslavZBP OOB SK ZbraslavZBP760153581
8:00Fibír TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP7901515067
10:00Forejt MichalNNN NeregistrovaníNNN880151437
0:00Gregoriades ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP540051653
100:00Havlíček TomášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC870052257
104:00Hlaváč JaroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP92052067975
64:00Hodek MichalTAP KOB TRETRA PrahaTAP8808515433
34:00Hora VladimírVSP USK PrahaVSP51007200325
60:00Hora VojtěchPGP SK PragaPGP83011006283
70:00Hromádka MiroslavSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsSUL60008138
36:00Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6601515448
78:00Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9600899156
66:00Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMXBM71037201200
30:00Janovský TomášPGP SK PragaPGP6401515464
74:00Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP82117201206
42:00Kapal TomášKAM SK KameniceKAM9402232267
80:00Kettner VojtěchKAM SK KameniceKAM9601897360
26:00Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP93011700077
88:00Klomínský VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY87002059735
40:00Koč ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP470051706
2:00Kolář JakubLBE TJ Lokomotiva BerounLBE9501446364
98:00Koldinský JanKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY8506301149
72:00Kondrát MartinPGP SK PragaPGP650151840
114:00Krejčík JiříTZL SKOB ZlínTZL83018931
102:00Kučerka DavidLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT82028105
112:00Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaSCP6801442853
76:00Macek JiříLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT84018107
6:00Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounLBE640052971
58:00Mikan AlbertEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP86062031357
54:00Němeček JanVSP USK PrahaVSP6201682682
96:00Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT90018108
24:00Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaOKP620051679
108:00Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP74142045232
28:00Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT76058124
46:00Pidrman MilanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP83102067264
68:00Píchal JanVSP USK PrahaVSP520252281
4:00Pinkner AdamDKP Oddíl OB KotlářkaDKP91018388
56:00Pračka TomášRIC OB ŘíčanyRIC7302448935
38:00Procházka VítKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY80002060246
84:00Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP9805442886
110:00Rožek DavidRIC OB ŘíčanyRIC74031111550
32:00Rusý TomášKAM SK KameniceKAM93012051909
14:00Řada JakubDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9401515144
82:00Severýn Otto4ZC HO Komorní výtah4ZC74008386
12:00Šimon JakubLBE TJ Lokomotiva BerounLBE880152979
94:00Škvor MartinKAM SK KameniceKAM670052267
92:00Uhlíř MarekPGP SK PragaPGP9405331157
136:00Vakant Vakant
128:00Vakant Vakant
130:00Vakant Vakant
142:00Vakant Vakant
120:00Vakant Vakant
132:00Vakant Vakant
146:00Vakant Vakant
122:00Vakant Vakant
134:00Vakant Vakant
140:00Vakant Vakant
144:00Vakant Vakant
138:00Vakant Vakant
124:00Vakant Vakant
126:00Vakant Vakant
16:00Vaněk PetrZBP OOB SK ZbraslavZBP7302995800
106:00Vlach MartinPGP SK PragaPGP860551807
22:00Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaTAP970251846
44:00Zeman TomášDCE KOB DobřichoviceDCE7500232129
90:00Žáček MartinFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP68031396842
 
 
H21K (40)8,2 km 160 m22 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
28:00Albl MiloslavLME SK Los MělníkLME7600420455
34:00Anděl RobertVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM8001887623
2:00Arnošt KamilVSP USK PrahaVSP73012044896
40:00Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový BorSTB8101682354
14:00Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP6104515097
46:00Červinka JaroslavOKP SK OK 24 PrahaOKP9000303935
32:00Doležal MartinPGP SK PragaPGP81001400081
42:00Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaSCP800351561
26:00Fišer JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP85037111117
44:00Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovKAS7100515023
10:00Hopanyuk AnatoliyDKP Oddíl OB KotlářkaDKP7900682700
50:00Chum JaroslavSLP OOB Slavia PrahaSLP660151613
24:00Jíra TomášKAM SK KameniceKAM98029005139
36:00Karmazín PavelLBE TJ Lokomotiva BerounLBE680052975
0:00Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinVLI81002067313
22:00Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorSTB6601682367
48:00Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT80028118
52:00Melcher OtaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PLU80012067968
30:00Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT83018125
70:00Pastuszek JakubVSP USK PrahaVSP750053399
6:00Pesničák JanSMR SK SNS SmržovkaSMR79028266
8:00Přeček ZdeněkSCP OK Sparta PrahaSCP5200500289
38:00Rozkošný KarelEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP790051603
12:00Ryjáček JanLPM OK Lokomotiva PlzeňLPM8004995826
18:00Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaTJP940153502
4:00Šedivý OndřejKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC910352898
20:00Škvor OtaKAM SK KameniceKAM9900981828
16:00Uher PetrVSP USK PrahaVSP500151741
74:00Vakant Vakant
60:00Vakant Vakant
66:00Vakant Vakant
64:00Vakant Vakant
56:00Vakant Vakant
58:00Vakant Vakant
76:00Vakant Vakant
68:00Vakant Vakant
72:00Vakant Vakant
78:00Vakant Vakant
62:00Vakant Vakant
54:00Vakant Vakant
 
 
H55 (22)7,0 km 135 m17 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
93:00Brumek StanislavDKL KOB KladnoDKL520151343
102:00Cabrnoch JiříDKL KOB KladnoDKL5400416324
75:00Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaTJP5500446334
111:00Doležal MiroslavPGP SK PragaPGP550151753
96:00Grivalský MichalPGP SK PragaPGP590052103
90:00Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE5000411760
84:00Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaSCP520152111
114:00Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaSCP5500682101
81:00Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceDCE540051973
72:00John VladimírOLP PSK Olymp PrahaOLP550249500
78:00Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaOLP570149370
60:00Koč LumírMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP5401336747
99:00Kudrnáč MartinKAM SK KameniceKAM5901301371
66:00Nechyba JiříNNN NeregistrovaníNNN55014276
87:00Paukert MilanTJP TJ Sokol TrojaTJP500051329
108:00Polák ZdeněkVSP USK PrahaVSP520351740
105:00Šámal VáclavPGP SK PragaPGP5601436401
69:00Švec ZdeněkSLA SKOB SlanýSLA47008806
120:00Vakant Vakant
117:00Vakant Vakant
123:00Vakant Vakant
63:00Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530049606
 
 
H65 (20)5,5 km 85 m15 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
68:00Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP430053267
50:00Duda FrantišekKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY460053731
86:00Fujan SlávaDKL KOB KladnoDKL480049645
89:00Javůrek JaromírNNN NeregistrovaníNNN41012067261
65:00Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovKAS46008235
95:00Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounLBE46008805
83:00Novák MilošSCP OK Sparta PrahaSCP460052299
80:00Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL420051215
56:00Novotný JiříSLP OOB Slavia PrahaSLP460151621
53:00Paul JosefDCE KOB DobřichoviceDCE4401301171
77:00Rakovec MilošSCP OK Sparta PrahaSCP4500443066
62:00Rejpal PetrSCP OK Sparta PrahaSCP4100410733
47:00Ryšavý VítTJP TJ Sokol TrojaTJP470051332
101:00Vakant Vakant
98:00Vakant Vakant
104:00Vakant Vakant
74:00Vakant Vakant
71:00Valášek JosefSCP OK Sparta PrahaSCP450149813
59:00Zábranský EmilSLA SKOB SlanýSLA4200420425
92:00Zelený VladimírPGP SK PragaPGP480051863
 
 
H75 (10)4,6 km 60 m14 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
5:00Attl VladimírPGP SK PragaPGP3800682666
2:00Bláha SvatoplukSJP KČT Slavoj PrahaSJP35018797
14:00Hanák MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP340051964
17:00Kalivoda ViktorKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC330052254
11:00Kalivoda VladimírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC380052260
8:00Semorád MilošSCP OK Sparta PrahaSCP330049404
29:00Vakant Vakant
26:00Vakant Vakant
20:00Vakant Vakant
23:00Vakant Vakant
 
 
HDR (100)3,6 km 20 m6 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
0:00Alblová ZuzanaLME SK Los MělníkLME0660206359
0:00Bohatá MarieUVP Slovan PrahaUVP06507960
0:00Brachtl ŠimonZVO OB SK ZvoleZVO0401446330
0:00Bulířová ŽofieNNN NeregistrovaníNNN
0:00Cincibusová LenkaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP04508666
0:00De Heij RobertRIC OB ŘíčanyRIC0800448936
0:00Dobiáš JaromírROU SKOB Roudnice nad LabemROU11018866
0:00Dobiášová EliškaROU SKOB Roudnice nad LabemROU11508869
0:00Dudlová NoemiDOR OK DobříšDOR09502050485
0:00Fialek PetrNNN NeregistrovaníNNN0801301002
0:00Fibírová LucieFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP0777515173
0:00Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0901218782
0:00Gajdová MichaelaVSP USK PrahaVSP075251730
0:00Hampl JanLME SK Los MělníkLME09002056272
0:00Hoblík ZdeněkNNN NeregistrovaníNNN0503361969
0:00Hřebíková Markéta51C51C09508389
0:00Hudosová KristýnaRIC OB ŘíčanyRIC07502069056
0:00Chabada JanNNN NeregistrovaníNNN07038412
0:00Chumová AdélaSLP OOB Slavia PrahaSLP095051287
0:00Jedlička AlešVSP USK PrahaVSP080052272
0:00Jiras FrantišekDOR OK DobříšDOR09002044893
0:00Kalinová EllaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP0961515409
0:00Kalinová LisaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP1150515458
0:00Klementová EmmaNNN NeregistrovaníNNN0851301018
0:00Král SamuelMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP08012053580
0:00Kubec Adam81C Cirkus Čakovice81C09008376
0:00Kubů JulieOLP PSK Olymp PrahaOLP0655253109
0:00Kubů MatyášOLP PSK Olymp PrahaOLP0301232721
0:00Kučera TeodorDOR OK DobříšDOR08002044899
0:00Kurfürstová MarieFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP1050
0:00Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorBOR11008550
0:00Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorBOR07504124
0:00Lebr Johan BenediktNNN NeregistrovaníNNN0909301051
0:00Mácová Natálie81C Cirkus Čakovice81C07508374
0:00Mácová Štěpánka81C Cirkus Čakovice81C06508373
0:00Manethová AničkaNNN NeregistrovaníNNN1001301007
0:00Marada Matěj81C Cirkus Čakovice81C05028371
0:00Marada Vojtěch81C Cirkus Čakovice81C05038372
0:00Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0850232648
0:00Ondráček LuborEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP111152852
0:00Ouhrabka VítEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP10102035145
0:00Pavlíčková HanaNNN NeregistrovaníNNN04068402
0:00Pecháček JiříNNN NeregistrovaníNNN8403
0:00Pěkná EvaNNN NeregistrovaníNNN2043619
0:00Pocner VítNNN NeregistrovaníNNN0803301021
0:00Pokorná MartinaNNN NeregistrovaníNNN0852301041
0:00Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP0702897359
0:00Sedláček PatrikROZ OK RoztokyROZ080052300
0:00Sládeček MatějRIC OB ŘíčanyRIC05062069068
0:00Svoboda FrantišekROZ OK RoztokyROZ07002069049
0:00Šimková AnežkaLME SK Los MělníkLME0950416325
0:00Škáchová ZuzanaKAM SK KameniceKAM065151550
0:00Šroubková Miriam81C Cirkus Čakovice81C08508369
0:00Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounLBE0950218788
0:00Vaculovič MatějDCE KOB DobřichoviceDCE1000224880
0:00Vaculovičová AlžbětaDCE KOB DobřichoviceDCE09502050484
0:00Vágnerová AdélaSLA SKOB SlanýSLA08508366
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
 
 
P3 (50)2,5 km 25 m9 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
0:00Albrecht VladimírKAM SK KameniceKAM7800981812
0:00Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT50018890
0:00Bártíková IrenaVSP USK PrahaVSP74618352
0:00Basovníková IvaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL8368
0:00Blaha PetrKAM SK KameniceKAM66052058469
0:00Buková ZdeňkaROU SKOB Roudnice nad LabemROU70512059749
0:00Čechová RadkaSLA SKOB SlanýSLA7550436427
0:00Hartl ZdeněkODV TJ Aero Odolena VodaODV630052121
0:00Hejsek JiříKAM SK KameniceKAM69002051541
0:00Heller JakubNNN NeregistrovaníNNN0702301040
0:00Hořejší ZbyněkNNN NeregistrovaníNNN8404
0:00Hřebíková Radka51C51C77508392
0:00Chadima LukášNNN NeregistrovaníNNN0303301023
0:00Janasová BarboraXBM PELL’S MTBO TEAMXBM7150
0:00Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP6912886298
0:00Kasal VlastimilNNN NeregistrovaníNNN7301301015
0:00Kasalová EditaNNN NeregistrovaníNNN7351301016
0:00Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9651443061
0:00Kodejšová AlenaVSP USK PrahaVSP71522061813
0:00Král Luděk2MC Dedecek a Babicka2MC4900981831
0:00Krocová LudmilaDOR OK DobříšDOR66502045315
0:00Lišková HanaKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY66502060247
0:00Melicharová RadkaNNN NeregistrovaníNNN7901301009
0:00Mirčeva LenkaDOR OK DobříšDOR73502044887
0:00Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT51515991
0:00Nentvichová RomanaDOR OK DobříšDOR66512058509
0:00Nosek JanVSP USK PrahaVSP6910446367
0:00Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT6901336778
0:00Paulová MirkaDCE KOB DobřichoviceDCE525053597
0:00Pavlíčková LenkaDOR OK DobříšDOR72512058515
0:00Pokorná JanaNNN NeregistrovaníNNN00522032101
0:00Průša OndřejOLP PSK Olymp PrahaOLP040149437
0:00Pullmanová DanielaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL8367
0:00Reisingerová MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT7251236061
0:00Samohýl RichardPGP SK PragaPGP280052098
0:00Tůmová Tereza37C Bez registrace37C87508385
0:00Vaculovič RadimDCE KOB DobřichoviceDCE75012058524
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vokounová NNN NeregistrovaníNNN
0:00Votava PetrKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC660252894
0:00Votavová RenataKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC6452253105
 
 
T5 (40)4,6 km 65 m12 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
0:00Blahová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP6951224915
0:00Brachtl DanielZVO OB SK ZvoleZVO6902887907
0:00Bulíř JiříNNN NeregistrovaníNNN4278
0:00Bulířová BlankaNNN NeregistrovaníNNN
0:00Cebáková PavlínaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL682104
0:00Cikánová MichaelaPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.PUL682087
0:00Cote MichaelaPGP SK PragaPGP8888301413
0:00Došla JanNNN NeregistrovaníNNN0001
0:00Glockner MichalNNN NeregistrovaníNNN
0:00Glocknerová NNN NeregistrovaníNNN
0:00Hřebík Pavel51C8393
0:00Husáková PetraSLA SKOB SlanýSLA7452426378
0:00Chrz PavelNNN NeregistrovaníNNN
0:00Javůrek JaromírVSP USK PrahaVSP7110515099
0:00Jelínek MartinPGP SK PragaPGP5103232091
0:00Jirous JiříTAP KOB TRETRA PrahaTAP7201442867
0:00Kodejš ZdeněkVSP USK PrahaVSP72022021822
0:00Krejbichová JulieNNN NeregistrovaníNNN93518396
0:00Kučera PavelDOR OK DobříšDOR71012044897
0:00Kuneš VratislavODV TJ Aero Odolena VodaODV4100361985
0:00Lustig ZdeněkDKP Oddíl OB KotlářkaDKP5601436443
0:00Mácova Martina81C Cirkus Čakovice81C00508375
0:00Manethová JanaNNN NeregistrovaníNNN8201301003
0:00Marholdová MartinaZVO OB SK ZvoleZVO7451438635
0:00Nentvich LubomírDOR OK DobříšDOR58002042530
0:00Nosková PavlaVSP USK PrahaVSP72612058494
0:00Nováková AnežkaAOV OOB TJ Baník OstravaAOV9251336722
0:00Pavlíček LubomírNNN NeregistrovaníNNN78028399
0:00Popková Klára4ZC HO Komorní výtah4ZC74508409
0:00Růžička MichalNNN NeregistrovaníNNN
0:00Růžičková GabrielaNNN NeregistrovaníNNN
0:00Rydlová EvaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP8989889669
0:00Silný OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK79062032168
0:00Svoboda OndřejROZ OK RoztokyROZ7100416137
0:00Trojanová PetraNNN NeregistrovaníNNN9051232957
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vakant Vakant
0:00Vykuka LukášNNN NeregistrovaníNNN89008394
 
 
D35K (19)5,0 km 90 m12 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
103:00Geislerová DitaDKL KOB KladnoDKL7550888635
100:00Haková MagdaPGP SK PragaPGP76512051544
115:00Chaloupková DanaKAM SK KameniceKAM7150446323
139:00Jílková RadkaZBP OOB SK ZbraslavZBP77518406
106:00Kameníková KateřinaBOR OK Jiskra Nový BorBOR77588441
124:00Kubecová JanaSTB TJ Stadion Nový BorSTB7399206351
136:00Kurfürstová MagdalenaFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP7852207837
127:00Městková KateřinaVSP USK PrahaVSP765051746
109:00Nová JanaDOR OK DobříšDOR71502045313
112:00Pokorná LucieNNN NeregistrovaníNNN7451301025
130:00Reichlová JanaMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP755051702
133:00Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP7252342046
118:00Sládečková LucieRIC OB ŘíčanyRIC74502069063
121:00Vakant Vakant
145:00Vakant Vakant
148:00Vakant Vakant
151:00Vakant Vakant
142:00Vakant Vakant
154:00Vakant Vakant
 
 
D35L (28)7,4 km 115 m16 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
119:00Arnoštová KateřinaVSP USK PrahaVSP76528857
101:00Asterová JanaSLA SKOB SlanýSLA7451442858
59:00Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaOKP7350681852
92:00Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkLME73502060273
86:00Čečrdlová MarcelaEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP725724
131:00Gajdová KristinaVSP USK PrahaVSP775252283
110:00Hankovcová LenkaKAM SK KameniceKAM7053682099
83:00Hudosová GabrielaKSU Klub vytrvalostních sportůKSU72992056283
95:00Huková PetraTJP TJ Sokol TrojaTJP7350411756
62:00Janečková VeronikaSOB SOBSASOB715153017
71:00Klapalová PavlaVSP USK PrahaVSP709951589
65:00Kolářová MichaelaSLA SKOB SlanýSLA7351981813
116:00Longinová LenkaTAP KOB TRETRA PrahaTAP7151981829
77:00Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP7758232536
125:00Sedláčková PetraROZ OK RoztokyROZ70507921
89:00Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7050443075
80:00Sladkovská HelenaTAP KOB TRETRA PrahaTAP6751438630
128:00Smolková AlenaPGP SK PragaPGP645053567
104:00Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceKAM735052273
122:00Šrámková IvaRIC OB ŘíčanyRIC72512035141
107:00Trnková DanaVSP USK PrahaVSP73512021823
137:00Vakant Vakant
140:00Vakant Vakant
134:00Vakant Vakant
113:00Vyhnálková EvaRIC OB ŘíčanyRIC7552889279
68:00Weislová EvaTJP TJ Sokol TrojaTJP675051326
74:00Zemková HelenaSLA SKOB SlanýSLA7450425546
98:00Zlesáková StáňaCHT OOB SK ChrastCHT735252154
 
 
D45K (16)3,9 km 60 m10 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
102:00Čápová IrenaSCP OK Sparta PrahaSCP6450361964
117:00Hlubučková ŠárkaKAM SK KameniceKAM6851232398
108:00Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýSLA6950224894
99:00Kašparová IrenaSLA SKOB SlanýSLA6852336731
96:00Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675049806
90:00Krejbichová ŠárkaNNN NeregistrovaníNNN68518395
114:00Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT6151301043
111:00Semíková EvaKAM SK KameniceKAM695052285
93:00Tichá IvanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625051392
126:00Vakant Vakant
129:00Vakant Vakant
132:00Vakant Vakant
135:00Vakant Vakant
123:00Vakant Vakant
105:00Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleZVO6451428220
120:00Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT6651301543
 
 
H35K (8)7,0 km 135 m17 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
126:00Izák PavelLME SK Los MělníkLME71022061860
129:00Meier MilanVLI Slavia Liberec orienteerinVLI73017003010
135:00Vakant Vakant
138:00Vakant Vakant
147:00Vakant Vakant
141:00Vakant Vakant
144:00Vakant Vakant
132:00Zapletal PetrXBM PELL’S MTBO TEAMXBM7201416094
 
 
H35L (38)8,9 km 175 m20 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
78:00Baldrian PetrPGP SK PragaPGP72032460
27:00Bambousek MartinDOR OK DobříšDOR73022045316
18:00Bejvl JakubLME SK Los MělníkLME71002060271
0:00Datel JiříDKL KOB KladnoDKL7101995851
36:00Geisler MichalDKL KOB KladnoDKL7500897353
60:00Halíř RadimMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP70008073
81:00Hankovec PetrKAM SK KameniceKAM7101995898
3:00Janeček OndřejSOB SOBSASOB700153016
15:00Jonáš RadekZVO OB SK ZvoleZVO6901515107
54:00Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaDKP65008650
21:00Kohl JiříKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY6201301391
39:00Kolář TomášSLA SKOB SlanýSLA7103887615
30:00Kovářík TomášKAM SK KameniceKAM690151498
111:00Král AlešMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP7808887613
24:00Kubec MartinDOB KOB DobruškaDOB70027259
9:00Kurfürst PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP7400207827
57:00Liška JindřichKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY6700682077
69:00Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyRIC76002069067
72:00Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceDCE550051965
33:00Rohlíček JanRIC OB ŘíčanyRIC7101438622
42:00Sládeček PetrRIC OB ŘíčanyRIC7702448937
84:00Sladkovský JaromírTAP KOB TRETRA PrahaTAP6901438609
48:00Straka LukášSLA SKOB SlanýSLA70028578
87:00Šemelík PetrDKL KOB KladnoDKL6901515065
6:00Šrámek PetrRIC OB ŘíčanyRIC69052035144
75:00Šubrt AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaDKP71007201757
45:00Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounLBE7000331179
63:00Vakant Vakant
99:00Vakant Vakant
66:00Vakant Vakant
102:00Vakant Vakant
108:00Vakant Vakant
96:00Vakant Vakant
93:00Vakant Vakant
90:00Vakant Vakant
105:00Vakant Vakant
12:00Vinš PavelDKL KOB KladnoDKL690051684
51:00Zlesák MartinCHT OOB SK ChrastCHT730252155
 
 
H45K (12)5,5 km 85 m15 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
19:00De Heij MichelRIC OB ŘíčanyRIC6900443080
16:00Hlubuček TomášKAM SK KameniceKAM6603232428
13:00Kubů JaroslavOLP PSK Olymp PrahaOLP670149480
1:00Longin MilošTAP KOB TRETRA PrahaTAP6201981847
4:00Malačka MilanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP60981822
7:00Pavel PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP6806897351
22:00Ročejdl MarekNNN NeregistrovaníNNN995804
10:00Šváb JanVSP USK PrahaVSP5801886277
28:00Vakant Vakant
31:00Vakant Vakant
25:00Vakant Vakant
34:00Vakant Vakant
 
 
H45L (38)8,3 km 170 m18 K
StartJménoOddílReg. čísloČíslo čipu
130:00Aster VladimírSLA SKOB SlanýSLA65002045227
64:00Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaTJP6401434809
133:00Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP680551279
73:00Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP6501682114
127:00Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaSCP470051562
82:00Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP66058669
124:00Červinka JaroslavOKP SK OK 24 PrahaOKP580353558
61:00Dobeš VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlKPY5701301374
100:00Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6301303939
43:00Hájek TomášZVO OB SK ZvoleZVO64012031360
118:00Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaSCP600152115
40:00Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy VarySKV590151133
112:00Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6901443079
67:00Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaSCP5900682630
46:00Kettner PavelHCE TJ Sokol HostiviceHCE5900515105
55:00Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP6710899153
109:00Kožina PetrPGP SK PragaPGP60001400084
76:00Kraus OtaTJP TJ Sokol TrojaTJP570053514
106:00Krausz MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP6700682118
85:00Malec JaroslavSLA SKOB SlanýSLA6200345950
88:00Nápravník JiříLME SK Los MělníkLME63012060243
52:00Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceDCE6100232041
91:00Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaTJP49008861
49:00Reichl MichalMKP SK Meteor Kačerov PrahaMKP640251701
70:00Řada RichardDKP Oddíl OB KotlářkaDKP6701515118
79:00Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaDKP67039180967
115:00Sedláček JaroslavROZ OK RoztokyROZ680151894
121:00Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6700443068
103:00Strejc JaroslavZVO OB SK ZvoleZVO6101515124
58:00Šebek MartinSCP OK Sparta PrahaSCP6700889282
94:00Šimek MiroslavLME SK Los MělníkLME63002020717
142:00Vakant Vakant
136:00Vakant Vakant
139:00Vakant Vakant
145:00Vakant Vakant
151:00Vakant Vakant
148:00Vakant Vakant
97:00Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaSCP620049889