Penzion No.9

Penzion No.9 se rozhodl věnovat ceny pro vítěze elitních kategorií DH21L. Oba vítězová získají voucher na ubytování na 2 noci pro dvě osoby.

Penzion No.9 se nachází v krásně krajina Adršpachu. Jen pád metrů od penzionu se poběží 22.6. mistrovství republiky na krátké trati. Nabízí Vám ubytování až pro 17 lidí nejenom pro toto Mistrovství ale i pro Vaši skvělou dovolenou.

Bazény Relax

Bazény Relax jsou prodejnou bazénů v Roudnici nad Labem. Díky dnešnímu rozvoji a velikosti společnosti jsou pro Vás schopni realizovat komplexní služby od návrhu umístění bazénu ve spolupráci se zahradními architekty až po zajištění veškerých prací spojených s dodávkou bazénu, jeho zastřešení, ale i dlažeb apod.

COMPSYS

Firma se postupným rozšiřováním zaměřila na široké služby v oblasti ICT, určených malým a středním firmám. Provádí kompletní servis ICT včetně rozsáhlých počítačových sítí a systémů. Přináší zákazníkům nejnovější trendy technologií a postupů využívání počítačové techniky k jejich maximálnímu rozvoji.

Obec Libotenice

Malá obec ležící u řeky Labe mezi Roudnicí nad Labem a Terezínem. V Libotenicích můžete navštívit celoroční výstavu kraslic nebo kostel svaté Kateřiny.