Novinky

Libotenice 2014

Děkujeme za účast na závodech! Doufáme, že jste byli spokojeni. Své pochvaly i výtky nám můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře. Oceníme i Vaše fotografie ze závodu, které bychom mohli dát do galerie závodu.

Omlouváme se za problémy vzniklé u některých fáborkových tratí. Mapy z prvního úseku H21L a další mapy, které jste si nevyzvedli, přivezeme na příští oblastní závody 30.3. Své postupy si můžete zakreslit a porovnat na Route gadgetu.

Prosíme, pokud znáte Kateřinu Švihlovou, poskytněte nám na ní kontakt nebo ji vzkažte, ať nás sama kontaktuje.

Velice děkujeme Radkovi Sedlákovi, Otovi Balákovi a členům litoměřického oddílu za pomoc při pořádání závodů.

Klub orientačního běhu Roudnice nad Labem ve spolupráci s Radkem Sedlákem pro Vás připravuje první závod Středočeského a Pražského žebříčku roku 2014.

Už vše pilně připravujeme, abyste si mohli závody užít bez technických komplikací.

Závod proběhne 22.března v krásném převážně jehličnatém lese u obce Libotenice. Jedná se o zkrácenou klasickou trať. Je to tedy to pravé pro rozhýbání svalů po zimě.

Závod je určen jak pro registrované závodníky, tak pro veřejnost. Přijďte si vyzkoušet orientační běh. Shromaždiště je na fotbalovém hřišti v Libotenicích. Jistě nebudete litovat. Přihlásit se do běžných kategorií můžete do 16.března. Pozdější přihlášky a přihlášky na místě jsou za zvýšený vklad. Pouze pro nejmenší děti a příchozí se vklad nezvyšuje.

Nepřehlédněte!
  • Slíbili jsme myslivcům, že jim pomůžeme při rozmazlování obyvatel lesa. Prosíme Vás proto: schraňujte tvrdé pečivo a přivezte ho s sebou.
  • Pokud přijedete na závody klubovým autobusem, nahlaste to předem, abychom Vám mohli zajistit prostor pro parkování.