SKOB Roudnice nad Labem - oblastní žebříček 17.10.2010ne 17.10.2010 21:12
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2008

ísto Jméno                        RN Text1      Klub                              Čas 



D10  (16)                 2.5 km  30 m   10 K     

   1 Kováříková Marie                KAM0050    KAM KAM SK Kamenice             25:04 
   2 Dolejší Kateřina                STB0199    STB STB TJ Stadion Nový Bor     27:24 
   3 Kalousková Marie                DKP0151    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       29:09 
   4 Dědková Dorotka                 TAP63      TAP TAP KOB TRETRA Praha        32:53 
   5 Jirkovská Michaela              SLA0150    SLA SLA SKOB Slaný              33:09 
   6 Pelikánová Máša                 MFP0050    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       34:31 
   7 Lejsková Barbora                TJN0051    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   34:42 
   8 Reisingerová Eliška             DLT0151    DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř   36:36 
   9 Vyhnálková Marie                MFP0151    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       44:05 
  10 Benešová Hana                   DKL0050    DKL DKL KOB Kladno              44:46 
  11 Riby Rose                       LTP0051    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   48:04 
  12 Šrámková Hana                   MFP0051    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       65:46 
  13 Mičková Markéta                 LTP0150    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   75:48 

     Srbová Kristýna                 SLA0050    SLA SLA SKOB Slaný               disk 
     Reisingerová Radka              DLT9651    DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř    disk 
     Řadová Lucie                    DKP0251    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka        disk 



D10L  (13)                2.4 km  30 m   8 K      

   1 Linková Lucie                   TUR0251    TUR TUR OOB TJ Turnov           29:10 
   2 Jirkovská Kateřina              SLA0350    SLA SLA SKOB Slaný              36:54 
   3 Pavlová Martina                 LTP0151    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   37:13 
   4 Aschermannová Tereza                       NER neregistrovaní              42:50 
   5 Turinská Magdalena              TAP0251    TAP TAP KOB TRETRA Praha        45:32 
   6 McMahon Anežka                  LBE0250    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    47:29 
   7 Pokorná Jana                    NER        NER neregistrovaní              48:47 
   8 Aschermannová Klára                        NER neregistrovaní              49:04 
   9 Melicharová Klára               ODV0150    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    57:16 
  10 Martynková Olga                 TAP        TAP TAP KOB TRETRA Praha        67:18 
  11 Dobiášová Jitka                 ROU0350    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   72:32 
  12 Hánělová Marie                  ZVO0251    ZVO ZVO OB SK Zvole             90:13 
  13 Buková Anežka                   ROU03      ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab  102:06 



D12  (28)                 2.8 km  30 m   11 K     

   1 Kohoutová Barbora               BOR9850    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      22:24 
   2 Vyhnálková Barbora              MFP9850    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       22:34 
   3 Poloprutská Lucie               VLI9950    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   25:05 
   4 Doubková Petra                  VLI9853    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   25:37 
   5 Staňová Karolína                BOR9853    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      25:48 
   6 Nováková Lucie                  BOR9854    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      26:06 
   7 Kubecová Kateřina               STB9999    STB STB TJ Stadion Nový Bor     26:52 
   8 Hrabánková Zuzana               PGP9950    PGP PGP SK Praga                26:58 
   9 Rohlíčková Anežka               MFP9951    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       27:04 
  10 Zábranská Kristýna              SLA9852    SLA SLA SKOB Slaný              27:06 
  11 Repiská Amálie                  MFP9851    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       27:48 
  12 Sušánková Hana                  SLA9855    SLA SLA SKOB Slaný              29:19 
  13 Mikulášová Martina              PGP9852    PGP PGP SK Praga                30:32 
  14 Rohlíčková Františka            MFP9952    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       31:05 
  15 Sieglová Eliška                 MFP9950    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       33:31 
  16 Pohořalá Anna                   ROU9954    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   35:07 
  17 Poláková Kateřina               TAP9854    TAP TAP KOB TRETRA Praha        35:54 
  18 Hájková Eliška                  ZVO9851    ZVO ZVO OB SK Zvole             36:11 
  19 Janoušková Lucie                BOR9954    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      37:37 
  20 Voltrová Alena                  ROZ9951    ROZ ROZ OK Roztoky              38:23 
  21 Zimmerová Kateřina              ZVO9852    ZVO ZVO OB SK Zvole             39:14 
  22 Poláková Tereza                 TAP9853    TAP TAP KOB TRETRA Praha        39:55 
  23 Žejdlíková Karolína             LTP9950    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   39:56 
  24 Tomková Jana                    BOR9950    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      46:32 
  25 Kolářová Johana                 SLA9950    SLA SLA SKOB Slaný              50:28 
  26 Kyselová Nela                   ROU9951    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   58:50 
  27 Rokůsková Eliška                ROU9950    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   79:15 
  28 Tuhá Adéla                      ROU        ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab  134:16 



D14  (16)                 3.0 km  40 m   15 K     

   1 Kožinová Zuzana                 PGP9650    PGP PGP SK Praga                23:44 
   2 Hudská Ludmila                  TUR9851    TUR TUR OOB TJ Turnov           24:11 
   3 Janovská Kateřina               PGP9850    PGP PGP SK Praga                24:53 
   4 Hrabánková Klára                PGP9654    PGP PGP SK Praga                25:30 
   5 Kameníková Andrea               BOR9751    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      26:10 
   6 Ježková Kateřina                SLA9750    SLA SLA SKOB Slaný              26:49 
   7 Kučerová Barbora                SLA9650    SLA SLA SKOB Slaný              27:21 
   8 Kohlová Monika                  TUR9756    TUR TUR OOB TJ Turnov           28:30 
   9 Linková Alena                   TUR9751    TUR TUR OOB TJ Turnov           29:32 
  10 Hejnalová Eva                   KAM9651    KAM KAM SK Kamenice             32:46 
  11 Müllerová Eva                   SLA9652    SLA SLA SKOB Slaný              32:53 
  12 Voltrová Hana                   ROZ9752    ROZ ROZ OK Roztoky              33:42 
  13 Poloprutská Klára               VLI9750    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   38:06 
  14 Veljačiková Hana                SCP9750    SCP SCP OK Sparta Praha         47:38 
  15 Jirmusová Tereza                ROU        ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   64:14 

     Klašková Josefína               DKP9651    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka        disk 



D16  (4)                  3.3 km  40 m   15 K     

   1 Čepelková Nikola                TUR9551    TUR TUR OOB TJ Turnov           25:03 
   2 Hlubučková Kristýna             KAM9551    KAM KAM SK Kamenice             25:28 
   3 Přibíková Johana                PGP9551    PGP PGP SK Praga                30:54 
   4 Roškotová Lucie                 TUR9753    TUR TUR OOB TJ Turnov           32:56 



D18  (14)                 3.8 km  40 m   18 K     

   1 Dlouhá Hana                     DKP9450    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       25:34 
   2 Procházková Marie               KAM9554    KAM KAM SK Kamenice             25:37 
   3 Krpatová Klára                  TJN9353    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   26:57 
   4 Kozáková Zuzana                 KAM9451    KAM KAM SK Kamenice             27:05 
   5 Žuchová Nikola                  TJN9352    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   28:32 
   6 Bořánková Karolína              KAM9550    KAM KAM SK Kamenice             28:48 
   7 Pavlů Kateřina                  PGP9554    PGP PGP SK Praga                28:51 
   8 Žitná Jana                      SMB9251    SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo   29:00 
   9 Kožinová Anna                   PGP9350    PGP PGP SK Praga                30:30 
  10 Mikulášová Helena               PGP9353    PGP PGP SK Praga                30:58 
  11 Lejsková Pavlína                TJN9251    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   33:21 
  12 Mrázová Pavla                   KAM9350    KAM KAM SK Kamenice             33:30 
  13 Vlčková Klára                   LDC9250    LDC LDC KOB Děčín               33:54 
  14 Krausová Martina                TJP9350    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      35:53 



D20  (5)                  4.8 km  40 m   14 K     

   1 Dubnová Kateřina                LDC9151    LDC LDC KOB Děčín               34:35 
   2 Ježková Dominika                PGP9053    PGP PGP SK Praga                38:37 
   3 Sládková Helena                 TAP9151    TAP TAP KOB TRETRA Praha        51:58 
   4 Krausová Barbora                TJP9150    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      59:56 
   5 Prouzová Jitka                  DKP9152    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       61:33 



D21K  (8)                 4.8 km  40 m   14 K     

   1 Folbrechtová Šárka              BOR9051    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      31:48 
   2 Cincibusová Ivana               FSP6651    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   39:55 
   3 Marešová Pavlína                BOR6651    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      45:44 
   4 Pavlíková Klára                 LIT7451    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   51:27 
   5 Reitermanová Zuzana             MKP8251    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   53:09 
   6 Tvrdková Eva                    LBE5150    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    56:00 
   7 Kučerková Romana                STB8196    STB STB TJ Stadion Nový Bor     73:54 

     Voborská Jana                              NER neregistrovaní               disk 



D21L  (37)                5.5 km  60 m   14 K     

   1 Spurná Martina                  PGP8556    PGP PGP SK Praga                32:44 
   2 Hrstková Vladěna                PGP8753    PGP PGP SK Praga                33:55 
   3 Sofia Adolfsson                 PGP        PGP PGP SK Praga                35:04 
   4 Dlouhá Marie                    DKP8756    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       36:55 
   5 Gabrovská Lucie                 TAP8854    TAP TAP KOB TRETRA Praha        37:51 
   6 Krafková Ita                    BOR8156    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      38:04 
   7 Hanzlová Veronika               BOR8150    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      38:25 
   8 Jiříková Dana                   TAP9055    TAP TAP KOB TRETRA Praha        38:34 
   9 Nedbalová Jana                  MFP8050    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       38:50 
  10 Neradová Alena                  LIT8551    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   38:56 
  11 Vlažná Lucie                    BOR8753    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      39:57 
  12 Zamazalová Kateřina             TAP9053    TAP TAP KOB TRETRA Praha        40:05 
  13 Gajdová Kristina                VSP7752    VSP VSP USK Praha               40:38 
  14 Kožinová Jana                   PGP6651    PGP PGP SK Praga                41:07 
  15 Smolková Kateřina               PGP8852    PGP PGP SK Praga                41:17 
  16 Bernášková Petra                STB8297    STB STB TJ Stadion Nový Bor     43:34 
  16 Rožková Petra                   MFP7551    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       43:34 
  18 Chumová Jana                    SLP7451    SLP SLP OOB Slavia Praha        43:46 
  19 Janovská Petra                  PGP7355    PGP PGP SK Praga                44:44 
  20 Pokorná Magdalena               PGP7562    PGP PGP SK Praga                45:09 
  21 Šámalová Ludmila                PGP9252    PGP PGP SK Praga                45:33 
  22 Škáchová Petra                  SLP7051    SLP SLP OOB Slavia Praha        45:52 
  23 Vildmonová Pavla                LBE7451    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    47:10 
  24 Zelená Markéta                  PGP5850    PGP PGP SK Praga                48:03 
  25 Zoubková Jana                   ZBP8050    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         50:17 
  26 Šimková Markéta                 PVP7751    PVP PVP VSK Přírodověda - ori   51:14 
  27 Chloupková Jana                 SLP5951    SLP SLP OOB Slavia Praha        52:00 
  28 Hradecká Petra                  DOK6850    DOK DOK OK Doksy                52:18 
  29 Dienerová Petra                 DKP8159    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       52:55 
  30 Karasová Jana                   FSP6153    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   58:58 
  31 Maňásková Jitka                 KPY7951    KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt.     59:53 
  32 Krečová Kristýna                DKL8050    DKL DKL KOB Kladno              63:53 
  33 Neradová Eva                    LIT8951    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   64:12 
  34 Tloušťová Eva                   SCP6950    SCP SCP OK Sparta Praha         72:44 
  35 Maňásková Dáša                  KPY7952    KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt.     75:00 
  36 Brumková Tereza                 DKL8150    DKL DKL KOB Kladno              82:19 

     Ryšavá Magdalena                PGP7650    PGP PGP SK Praga                 disk 



D35K  (7)                 3.8 km  40 m   18 K     

   1 Přibíková Monika                PGP7256    PGP PGP SK Praga                35:40 
   2 Sieglová Dáša                   MFP7050    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       39:47 
   3 Pelikánová Lucie                MFP6950    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       42:02 
   4 Zemková Helena                  SLA7450    SLA SLA SKOB Slaný              45:40 
   5 Hlubučková Šárka                KAM6851    KAM KAM SK Kamenice             46:11 
   6 Marholdová Martina              ZVO7451    ZVO ZVO OB SK Zvole             74:49 
   7 Štrobochová Veronika            SLA        SLA SLA SKOB Slaný              87:07 



D35L  (16)                4.8 km  40 m   14 K     

   1 Linková Iva                     TUR6850    TUR TUR OOB TJ Turnov           37:41 
   1 Dana Kavkova                    SCP6150    SCP SCP OK Sparta Praha         37:41 
   3 Kováříková Erika                KAM7252    KAM KAM SK Kamenice             38:38 
   4 Benešová Jaroslava              DKL7050    DKL DKL KOB Kladno              39:34 
   5 Forstová Lenka                  MFP6850    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       39:44 
   6 Posseltová Romana               TJN7050    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   40:57 
   7 Smolková Alena                  PGP6450    PGP PGP SK Praga                42:15 
   8 Hejnalová Hana                  PHK6151    PHK PHK OK 99 Hradec Králové    42:16 
   9 Longinová Lenka                 TAP7151    TAP TAP KOB TRETRA Praha        42:32 
  10 Asterová Jana                   SLA7451    SLA SLA SKOB Slaný              43:19 
  11 Škvorová Zuzana                 KAM7350    KAM KAM SK Kamenice             44:31 
  12 Červinková Jitka                OKP6451    OKP OKP SK OK 24 Praha          45:35 
  13 Dolejší Lenka                   STB7499    STB STB TJ Stadion Nový Bor     46:02 
  14 Ježková Regina                  MKP6350    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   50:37 
  15 Klofáčová Romana                SLP6951    SLP SLP OOB Slavia Praha        57:50 
  16 Čechmánková Helena              OKP6450    OKP OKP SK OK 24 Praha          58:00 



D40  (6)                  4.8 km  60 m   19 K     

   1 Abelová Ivana                   STB6798    STB STB TJ Stadion Nový Bor     35:44 
   2 Gabryšová Tereza                PVP6853    PVP PVP VSK Přírodověda - ori   45:45 
   3 Vlčková Jindra                  LDC6451    LDC LDC KOB Děčín               49:14 
   4 Klašková Kateřina               DKP6750    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       57:07 
   5 Lustigová Lenka                 DKP6652    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       57:43 
   6 Večeřová Ivana                  TJN6052    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   89:14 



D45K  (4)                 3.5 km  40 m   15 K     

   1 Veljačíková Markéta             SCP6451    SCP SCP OK Sparta Praha         44:29 
   2 Wagner Martina                  ZIS6450    ZIS SG Zittau-Süd               49:27 
   3 Hermannová Marta                TAP5951    TAP TAP KOB TRETRA Praha        50:36 
   4 Prouzová Zuzana                 DKP6250    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       71:24 



D45L  (22)                3.8 km  40 m   18 K     

   1 Šípová Soňa                     BOR6150    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      30:19 
   2 Šedivá Miroslava                EKP5750    EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha       31:06 
   3 Procházková Miluše              DCE5450    DCE DCE KOB Dobřichovice        31:35 
   4 Pávková Jana                    BOR6550    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      32:54 
   5 Kettnerová Lenka                HCE6450    HCE HCE TJ Sokol Hostivice      32:56 
   6 Mrázová Pavla                   DCE5550    DCE DCE KOB Dobřichovice        32:57 
   7 Soukupová Michaela              VSP5850    VSP VSP USK Praha               33:06 
   8 Havlíčková Jindra               KNC6150    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   33:28 
   9 Voltrová Svatava                ROZ6150    ROZ ROZ OK Roztoky              33:51 
  10 Jedličková Zdena                BOR6250    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      34:30 
  11 Švábková Šárka                  TUR6552    TUR TUR OOB TJ Turnov           34:51 
  12 Tihonová Jindra                 TAP6253    TAP TAP KOB TRETRA Praha        35:05 
  13 Štrossová Jiřinka               DCE5650    DCE DCE KOB Dobřichovice        35:07 
  14 Doležalová Vlasta               PGP5550    PGP PGP SK Praga                35:30 
  15 Landovská Ivana                 PGP6251    PGP PGP SK Praga                35:56 
  16 Vrabcová Jindra                 SCP6151    SCP SCP OK Sparta Praha         38:17 
  17 Wolkerová Dagmar                TJP5250    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      39:02 
  18 Hartlová Blanka                 ODV6350    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    40:05 
  19 Petrová Věra                    VLI6251    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   42:54 
  20 Řadová Jaromíra                 DKP6551    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       44:21 
  21 Jelínková Radana                PGP5851    PGP PGP SK Praga                47:41 
  22 Hrabánková Ilona                PGP6250    PGP PGP SK Praga                52:24 



D50  (7)                  3.5 km  40 m   15 K     

   1 Úlehlová Ivana                  BOR5150    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      34:11 
   2 Neradová Alena                  LIT5051    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   35:06 
   3 Mágrová Ivana                   LCV5550    LCV LCV TJ Loko Chomutov        40:46 
   4 Konopáčová Jana                 TUR5650    TUR TUR OOB TJ Turnov           41:53 
   5 Dudová Hana                     DKP5752    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       42:01 
   6 Nováková Pavla                  DOK5950    DOK DOK OK Doksy                54:48 
   7 Krákorová Iva                   ner        NER neregistrovaní              75:46 



D55  (11)                 3.3 km  40 m   18 K     

   1 Kubátová Milada                 PGP4750    PGP PGP SK Praga                32:07 
   2 Haňkovská Jana                  PGP4050    PGP PGP SK Praga                36:02 
   3 Stehnová Hana                   DKP5150    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       39:50 
   4 Brumková Vladimíra              DKL5350    DKL DKL KOB Kladno              39:53 
   5 Jůzková Jaroslava               SCP5250    SCP SCP OK Sparta Praha         39:58 
   6 Hejtmánková Alena               TAP5452    TAP TAP KOB TRETRA Praha        45:50 
   7 Dlasková Anna                   DKP5350    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       46:17 
   8 Matoušková Marie                LJN5550    LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec    48:43 
   9 Paulová Mirka                   DCE5250    DCE DCE KOB Dobřichovice        50:39 
  10 Podivínská Pavla                TAP4750    TAP TAP KOB TRETRA Praha        65:16 
  11 Zavadilová Naďa                 SCP5450    SCP SCP OK Sparta Praha         71:04 



D60  (2)                  3.3 km  40 m   18 K     

   1 Ryšavá Lubomíra                 TJP4750    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      39:59 
   2 Kubíková Hela                   LLI4851    LLI LLI TJ Loko Liberec         40:45 



D65  (6)                  2.5 km  30 m   11 K     

   1 Krausová Marie                  LLI4451    LLI LLI TJ Loko Liberec         28:02 
   2 Zmeková Míla                    SLP4451    SLP SLP OOB Slavia Praha        29:01 
   3 Nejezchlebová Věra              KAS4551    KAS KAS KOB Kamenický Šenov     33:00 
   4 Bláhová Blanka                  SJP3651    SJP SJP Slavoj Praha            36:30 
   5 Langrová Marie                  BOR3750    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      41:38 
   6 Provazníková Svatava            TJP4250    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      44:41 



H10  (24)                 2.5 km  30 m   10 K     

   1 Klaška Martin                   DKP0100    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       22:34 
   2 Lejbl Jakub                     LBE0200    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    24:34 
   3 Pohořalý Hugo                   ROU0103    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   26:59 
   4 Longin Jan                      TAP0103    TAP TAP KOB TRETRA Praha        29:48 
   5 Gabryš Lubomír                  PVP0000    PVP PVP VSK Přírodověda - ori   30:33 
   6 Čech Richard                    SLA0001    SLA SLA SKOB Slaný              31:24 
   7 Neuhöfer Jakub                  KNC0001    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   32:52 
   8 Siegl Matyáš                    MFP0103    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       34:36 
   9 Bílý Jakub                      JES        NER neregistrovaní              36:56 
  10 Aschermann Martin                          NER neregistrovaní              38:49 
  11 Vondra Vladimír                 TAP0005    TAP TAP KOB TRETRA Praha        40:17 
  12 Valášek Václav                  KAM0100    KAM KAM SK Kamenice             40:24 
  13 Buk Ondřej                      ROU0102    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   43:51 
  14 Kameník David                   BOR0003    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      44:22 
  15 Kolář Matyáš                    SLA0300    SLA SLA SKOB Slaný              48:40 
  16 Rožek Vilém                     MFP0301    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       49:01 
  17 Švarc Antonín                   DKP0203    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       50:45 
  18 Rohlíček Alois                  MFP0200    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       51:01 
  19 Janas Petr                      XBM        XBM XBM Pell's MTBO team       133:10 

     Kříž Jonáš                      KAM0001    KAM KAM SK Kamenice              disk 
     Šrámek Jaromír                  MFP0303    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha        disk 
     Gonda Václav                    TAP        TAP TAP KOB TRETRA Praha         disk 
     Kdýr Matěj                      ODV0000    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda     disk 
  ms Jirkovská Kateřina                         SLA SLA SKOB Slaný              37:42 



H10L  (12)                2.4 km  30 m   8 K      

   1 Škvor Adam                      KAM0202    KAM KAM SK Kamenice             38:35 
   2 Riegr Jakub                     ODV0201    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    39:30 
   2 Marhold Ondřej                  ZVO0101    ZVO ZVO OB SK Zvole             39:30 
   4 Kožina Štěpán                   PGP0300    PGP PGP SK Praga                40:32 
   5 Bartoň Michal                   KAM0107    KAM KAM SK Kamenice             42:30 
   6 Hejda Ondřej                    KNC9902    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   44:24 
   7 Gajda Martin                    VSP0404    VSP VSP USK Praha               47:47 
   8 Kysela Tomáš                    TAP01      TAP TAP KOB TRETRA Praha        51:43 
   9 Svoboda Jáchym                  ROZ0002    ROZ ROZ OK Roztoky              82:15 

     Shaker Adam                     ODV0101    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda     disk 
     Cimr Jaromír                    ROU01      ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab    disk 
     Hankovec Hugo                   KAM0201    KAM KAM SK Kamenice              disk 



H12  (27)                 3.0 km  40 m   15 K     

   1 Hausenblas Šimon                KAM9803    KAM KAM SK Kamenice             24:21 
   2 Ullrich Jakub                   BOR9900    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      24:22 
   3 Koštejn Vít                     DOK9800    DOK DOK OK Doksy                25:53 
   4 Pavlovec Dan                    BOR0001    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      27:09 
   5 Birnbaum Adam                   BOR9802    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      27:34 
   6 Borovička Tomáš                 FSP9801    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   27:48 
   7 Mareš Vít                       BOR0000    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      27:50 
   8 Mikeš Jan                       TAP9802    TAP TAP KOB TRETRA Praha        28:21 
   9 Gajda Jan                       VSP0100    VSP VSP USK Praha               29:42 
  10 Lejbl Ladislav                  LBE0000    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    30:53 
  11 Burýšek Miroslav                TJP9900    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      33:29 
  12 Novák Aleš                      ODV9805    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    33:45 
  13 Ransdorf Jakub                  TAP9805    TAP TAP KOB TRETRA Praha        36:07 
  14 Novotný Marek                   TJN9901    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   37:42 
  15 Janovský Tomáš                  PGP0101    PGP PGP SK Praga                39:33 
  16 Křemen Štěpán                   PGP9800    PGP PGP SK Praga                40:29 
  17 Beneš Jan                       DKL9800    DKL DKL KOB Kladno              42:51 
  18 Pelikán Lukáš                   MFP9800    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       44:28 
  19 Bartoň Pavel                    KAM9800    KAM KAM SK Kamenice             44:41 
  20 Zemko Zdeněk                    SLA9900    SLA SLA SKOB Slaný              46:16 
  21 Buk Petr                        ROU0001    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   47:22 
  22 Tobolka Tomáš                   ODV9903    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    48:09 
  23 Kosina Matouš                   BOR9901    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      50:12 
  24 Janda Benedikt                  DLT9901    DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř   61:41 
  25 Janda Kryštof                   DLT9911    DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř   65:39 

     Ludvík Matyáš                   STB9801    STB STB TJ Stadion Nový Bor      disk 
     Forst Antonín                   MFP0101    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha        disk 



H14  (17)                 3.3 km  40 m   15 K     

   1 Ježek Ondřej                    SLA9701    SLA SLA SKOB Slaný              22:41 
   2 Aster Tomáš                     SLA9602    SLA SLA SKOB Slaný              26:45 
   3 Jíra Tomáš                      ROZ9800    ROZ ROZ OK Roztoky              29:45 
   4 Škvor Ota                       KAM9900    KAM KAM SK Kamenice             30:16 
   5 Landovský Jakub                 PGP9601    PGP PGP SK Praga                30:46 
   6 Brázdil Petr                    ODV9700    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    30:54 
   7 Čermák Adam                     PGP9701    PGP PGP SK Praga                31:58 
   8 Valášek Jiří                    KAM9700    KAM KAM SK Kamenice             32:08 
   9 Svatoš Jan                      ODV9803    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    35:59 
  10 Ondřejček Jiří                  ODV9800    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    37:00 
  11 Boskovský Vojtěch               DOK9601    DOK DOK OK Doksy                39:31 
  12 Valach Marek                    TAP9703    TAP TAP KOB TRETRA Praha        43:08 
  13 Kocáb Petr                      SLA9603    SLA SLA SKOB Slaný              44:02 
  14 Hermann Jindřich                TAP9502    TAP TAP KOB TRETRA Praha        44:36 
  15 Német Michal                    BOR9705    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      47:21 
  16 Smejkal Radek                   DLT9602    DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř   47:51 
  17 Vlasák Vojtěch                  ODV9703    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    55:50 



H16  (15)                 3.8 km  40 m   18 K     

   1 Basler Ondřej                   DKP9400    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       22:10 
   2 Kettner Vojtěch                 HCE9600    HCE HCE TJ Sokol Hostivice      22:47 
   3 Řada Jakub                      DKP9401    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       24:05 
   4 Kotecký Daniel                  PGP9500    PGP PGP SK Praga                25:16 
   5 Štádlík Lukáš                   SLA9401    SLA SLA SKOB Slaný              27:49 
   6 Petr Pavel                      VLI9400    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   28:15 
   7 Posselt Martin                  TJN9501    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   28:42 
   8 Hulha Lukáš                     LTP9405    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   28:44 
   9 Lustig Matyáš                   DKP9507    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       29:42 
  10 Žaloudek Matěj                  LTP9505    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   29:48 
  11 Zamazal Tomáš                   TAP9501    TAP TAP KOB TRETRA Praha        30:08 
  12 Malec Oldřich                   SLA9400    SLA SLA SKOB Slaný              30:28 
  13 Veljačik Michal                 SCP9500    SCP SCP OK Sparta Praha         36:02 
  14 Horáček Jan                     ner        NER neregistrovaní              58:23 

     Šindelář Jan                    DKP        DKP DKP Oddíl OB Kotlářka        disk 



H18  (2)                  5.5 km  60 m   16 K     

   1 Valášek Jan                     KAM9400    KAM KAM SK Kamenice             36:12 
   2 Klaška Pavel                    DKP9301    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       38:33 



H21K  (23)                6.1 km  60 m   19 K     

   1 Hiskethier Manfred              NER        NER neregistrovaní              39:27 
   2 Novák Tom                       DOK5500    DOK DOK OK Doksy                40:09 
   3 Průcha Pavel                    BOR9304    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      42:56 
   4 Svoboda Jan                     BOR7200    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      43:17 
   5 Kučerka Jan                     LIT8002    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   43:32 
   6 Uhlíř Marek                     LBE9400    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    46:14 
   7 Ludvík Petr                     STB5701    STB STB TJ Stadion Nový Bor     46:19 
   8 Hrouda Martin                   FSP7612    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   46:46 
   9 Pavlík Libor                    LIT7605    LIT LIT KOB Chemopetrol Litví   47:20 
  10 Tomaščin Jaroslav               MKP5800    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   48:50 
  11 Háněl Jaromír                   ZVO6801    ZVO ZVO OB SK Zvole             50:19 
  12 Večeřa Martin                   TJN9105    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   52:06 
  13 Cincibus Pavel                  FSP6605    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   53:36 
  14 Benc Jiří                       TAP8002    TAP TAP KOB TRETRA Praha        53:41 
  15 Matoušek Petr                   EKP7503    EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha       54:02 
  16 Koštejn Pavel                   DOK7100    DOK DOK OK Doksy                54:21 
  17 Stránský Michal                 BOR8900    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      55:09 
  18 Mágr Zdeněk                     LCV5000    LCV LCV TJ Loko Chomutov        55:38 
  19 Červinka Jaroslav               PGP9001    PGP PGP SK Praga                64:02 
  20 Rulc Zdeněk                     LJN7201    LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec    71:39 
  21 Prouza Jaromír                  DKP8705    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       74:19 
  22 Pop Lukáš                       LCE8200    LCE LCE TJ Slovan Luhačovice    81:06 

     Matoušek Jan                    LJN8900    LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec     disk 



H21L  (78)                7.3 km  80 m   19 K     

   1 Šedivý Jan                      PGP8409    PGP PGP SK Praga                31:59 
   2 Dlabaja Tomáš                   ZBM8308    ZBM ZBM SK Žabovřesky Brno      35:39 
   3 Matějů Luboš                    PGP7601    PGP PGP SK Praga                35:53 
   4 Gajda Jan                       VSP6801    VSP VSP USK Praha               36:39 
   5 Procházka Jan                   DKP8201    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       36:51 
   6 Mareš Martin                    BOR6501    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      37:41 
   7 Makovský Jakub                  TAP8511    TAP TAP KOB TRETRA Praha        38:12 
   8 Fišer Jiří                      SLP8503    SLP SLP OOB Slavia Praha        38:17 
   9 Janovský Tomáš                  PGP6401    PGP PGP SK Praga                39:29 
  10 Pospíšil Ondřej                 DKP8717    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       39:30 
  11 Kořínek Tomáš                   BOR9007    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      39:50 
  12 Kobr Tomáš                      TJN8901    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   40:08 
  13 Landovský Tomáš                 PGP9103    PGP PGP SK Praga                40:30 
  14 Pachner Pavel                   VLI7503    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   40:38 
  15 Procházka Tomáš                 DKP8200    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       41:08 
  16 Pražák Jiří                     ZBP7800    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         41:19 
  17 Ludvík Vojtěch                  STB9301    STB STB TJ Stadion Nový Bor     41:45 
  18 Kalous Vladislav                EKP7702    EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha       42:55 
  19 Pavlů Ondřej                    PGP8904    PGP PGP SK Praga                43:05 
  20 Zajíc Vítězslav                 TAP8610    TAP TAP KOB TRETRA Praha        43:15 
  21 Pavlovec Jan                    BOR9503    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      43:24 
  22 Dvořák Miroslav                 ZBP7601    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         44:02 
  23 Pohl Zdeněk                     SRK7606    SRK SRK SOOB Spartak Rychnov    44:22 
  24 Novák Daniel                    BOR8702    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      44:41 
  25 Kettner Lukáš                   KAM9403    KAM KAM SK Kamenice             44:54 
  26 Nemšovský Petr                  PGP7602    PGP PGP SK Praga                45:03 
  27 Hodek Michal                    TAP8808    TAP TAP KOB TRETRA Praha        45:04 
  28 Karvánek Matouš                 BOR9006    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      45:11 
  29 Blahuta Marek                   MFP7301    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       45:34 
  30 Janas Petr                      XBM7103    XBM XBM Pell's MTBO team        45:47 
  31 Kurfürst Pavel                  FSP7400    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   46:05 
  32 Veselý Jakub                    LBE9500    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    46:32 
  33 Chum Jaroslav                   SLP6601    SLP SLP OOB Slavia Praha        46:36 
  34 Poloprutský Tomáš               VLI6205    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   46:37 
  35 Černý Martin                    TAP8902    TAP TAP KOB TRETRA Praha        46:46 
  36 Kožina Petr                     PGP6000    PGP PGP SK Praga                47:01 
  37 Červinka Jan                    PGP8902    PGP PGP SK Praga                47:22 
  38 Hanák Jan                       SLA8002    SLA SLA SKOB Slaný              47:40 
  39 Šedivý Jiří                     EKP5500    EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha       47:45 
  40 Nývlt Petr                      SNA8004    SNA SNA TJ Start Náchod         47:50 
  41 Hájek Adam                      KAM9202    KAM KAM SK Kamenice             47:54 
  42 Vančura Martin                  TJN8002    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   47:58 
  43 Pašek František                 KAM7600    KAM KAM SK Kamenice             48:12 
  44 Hradecký Jaroslav               DOK6300    DOK DOK OK Doksy                48:38 
  45 Buzek Martin                    PGP8401    PGP PGP SK Praga                49:17 
  46 Khel Richard                    SCP7500    SCP SCP OK Sparta Praha         49:26 
  47 Bořánek Petr                    VSP7000    VSP VSP USK Praha               49:40 
  48 Vaněk Petr                      ZBP7302    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         50:06 
  49 Eiselt Jan                      LTP8801    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   50:21 
  49 Kučera Petr                     MFP7602    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       50:21 
  51 Hořínek Jaroslav                VSP5000    VSP VSP USK Praha               50:23 
  52 Beneš Filip                     TAP8701    TAP TAP KOB TRETRA Praha        50:29 
  53 Laga Miroslav                   ZBP7900    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         51:06 
  54 Rakovec Michal                  SCP6901    SCP SCP OK Sparta Praha         51:57 
  55 Hnízdil Jan                     KAS7100    KAS KAS KOB Kamenický Šenov     52:01 
  56 Nitsch Karel                    FSP7611    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   52:10 
  57 Tomáš Šimek                     FSP6304    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   52:48 
  58 Pávek Petr                      BOR9008    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      52:54 
  59 Denk Štěpán                     PGP9104    PGP PGP SK Praga                53:58 
  60 Kalenský Pavel                  SUL7600    SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí   54:50 
  61 Stanovský David                 MFP7701    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       55:26 
  62 Borovička Milan                 FSP6104    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   55:34 
  63 Přeček Zdeněk                   SCP5200    SCP SCP OK Sparta Praha         58:19 
  64 Aleš Háněl                      ZBP7400    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         58:46 
  65 Koč Zdeněk                      MKP4700    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   59:35 
  66 Meduna Jan                      SUL6400    SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí   59:37 
  67 Forst Libor                     MFP6301    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       59:58 
  68 Petříček Martin                 MKP8000    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   65:08 
  69 Hromádka Miroslav               SUL6000    SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí   65:45 
  70 Semík Ondřej                    KAM9401    KAM KAM SK Kamenice             67:56 
  71 Toušek Filip                    ZBP7102    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         68:57 
  72 Duda Tonda                      TJN        TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   69:24 
  73 Kutálek Jan                     TAP8301    TAP TAP KOB TRETRA Praha        69:33 
  74 Tvrdek Vojtěch                  LBE4900    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    69:37 
  75 Zoubek Petr                     ZBP7602    ZBP ZBP SK Zbraslav OOB         74:06 
  76 Sládek Jan                      TAP8801    TAP TAP KOB TRETRA Praha        74:55 

     Škvor Martin                    KAM6700    KAM KAM SK Kamenice              disk 
  ms Buk Jindřich                               ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   46:04 



H35L  (23)                6.1 km  60 m   19 K     

   1 Kovářík Tomáš                   KAM6901    KAM KAM SK Kamenice             37:55 
   2 Šemelík Petr                    DKL6901    DKL DKL KOB Kladno              38:19 
   3 Procházka Antonín               DCE5500    DCE DCE KOB Dobřichovice        40:28 
   4 Kvapil Petr                     TUV7402    TUV TUV SOK TJ Turnov           41:31 
   5 Kolář Tomáš                     SLA7103    SLA SLA SKOB Slaný              42:02 
   6 Gálus Igor                      LDC7302    LDC LDC KOB Děčín               43:47 
   7 Novotný Dušan                   TJN7002    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   45:18 
   8 Růžička Miloslav                LBE6300    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    45:43 
   9 Siegl Roman                     MFP6700    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       47:31 
  10 Pavlů Jaroslav                  DCE6100    DCE DCE KOB Dobřichovice        49:26 
  11 JUN Drahomír                    KNC5501    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   49:48 
  12 Žitný Tomáš                     SMB6401    SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo   51:35 
  13 Posselt Martin                  TJN6802    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   54:19 
  14 Klaška Pavel                    DKP6500    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       55:27 
  15 Lejbl Ladislav                  LBE6900    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    57:10 
  16 Jirous Jiří                     TAP7201    TAP TAP KOB TRETRA Praha        57:13 
  17 Kohl Jiří                       KPY6201    KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt.     58:50 
  18 Zábranský Luboš                 SLA        SLA SLA SKOB Slaný              59:08 
  19 Hlubuček Tomáš                  KAM6603    KAM KAM SK Kamenice             61:50 
  20 Beneš Jan                       DKL6600    DKL DKL KOB Kladno              62:57 
  21 Rohlíček Jan                    MFP7101    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       71:55 
  22 Řada Richard                    DKP6701    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       80:52 
  23 Dobeš Václav                    KPY5701    KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt.     95:11 



H40  (14)                 5.5 km  60 m   16 K     

   1 Valášek Petr                    KAM6600    KAM KAM SK Kamenice             36:15 
   2 Žejdlík Michal                  LTP7001    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   36:19 
   3 Bílý Petr                       JES        NER neregistrovaní              38:14 
   4 Bruner Luboš                    LTP6501    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   38:34 
   5 Karvánek Petr                   BOR6600    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      40:56 
   6 Doležal Miloš                   BOR6601    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      43:30 
   7 Průšek Petr                     BOR7003    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      43:46 
   8 Kalousek Jiří                   DKP6901    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       44:28 
   9 Kudra Peter                     ZIS        ZIS SG Zittau-Süd               45:14 
  10 Žucha Jiří                      TJN6603    TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone   45:15 
  11 Vlček Petr                      LDC6401    LDC LDC KOB Děčín               45:17 
  12 Kubec Pavel                     STB6601    STB STB TJ Stadion Nový Bor     48:17 
  13 Fürst Aleš                      LLI6801    LLI LLI TJ Loko Liberec         49:00 
  14 Pavel Petr                      LTP6806    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   49:03 



H45K  (1)                 3.5 km  40 m   15 K     

   1 Soukup Václav                   VSP5600    VSP VSP USK Praha               50:40 



H45L  (34)                4.8 km  40 m   14 K     

   1 Přibík Jan                      PGP6301    PGP PGP SK Praga                31:39 
   2 Hrabánek David                  PGP6003    PGP PGP SK Praga                31:56 
   3 Petr Josef                      VLI6300    VLI VLI VSK Slavia TU Liberec   33:47 
   4 Veljačik Pavel                  SCP6200    SCP SCP OK Sparta Praha         33:56 
   5 Kettner Pavel                   HCE5900    HCE HCE TJ Sokol Hostivice      35:06 
   6 Kopečný Mojmír                  TAP6402    TAP TAP KOB TRETRA Praha        35:38 
   7 Buriánek Jaromír                SCP4700    SCP SCP OK Sparta Praha         35:55 
   8 Jiri Kavka                      SCP5900    SCP SCP OK Sparta Praha         37:04 
   9 Jaroš Vladimír                  DCE5400    DCE DCE KOB Dobřichovice        38:26 
  10 Kudrnáč Martin                  KAM5901    KAM KAM SK Kamenice             38:41 
  11 Dlouhý Jiří                     DKP5700    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       38:52 
  12 Stehno Pavel                    DKP4900    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       38:53 
  13 Hamáček Bohuslav                LBE5000    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    38:59 
  14 Šimek Miroslav                  MFP6302    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       39:09 
  15 Brumek Stanislav                DKL5201    DKL DKL KOB Kladno              40:43 
  16 Cabrnoch Jiří                   DKL5400    DKL DKL KOB Kladno              41:14 
  17 Ullrich Petr                    BOR6300    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      41:32 
  18 Pliska Miloš                    PGP6304    PGP PGP SK Praga                41:37 
  19 Hejtmánek Vladimír              TAP5802    TAP TAP KOB TRETRA Praha        41:55 
  20 Vrabec Martin                   SCP6100    SCP SCP OK Sparta Praha         42:01 
  21 Hájek Tomáš                     ZVO6401    ZVO ZVO OB SK Zvole             42:31 
  22 Hošek Ladislav                  SCP6001    SCP SCP OK Sparta Praha         43:29 
  23 Fiala Zdeněk                    TAP5501    TAP TAP KOB TRETRA Praha        46:47 
  24 Toušek Miloslav                 MKP5000    MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra   47:20 
  24 Grivalský Michal                PGP5900    PGP PGP SK Praga                47:20 
  26 Malec Jaroslav                  SLA6200    SLA SLA SKOB Slaný              47:36 
  27 Doškář Boris                    BOR6400    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      49:58 
  28 Aster Vladimír                  SLA6500    SLA SLA SKOB Slaný              51:18 
  29 Červinka Jaroslav               OKP5803    OKP OKP SK OK 24 Praha          51:44 
  30 Kraus Ota                       TJP5700    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      52:19 
  31 Fatka Ondřej                    PGP6302    PGP PGP SK Praga                55:42 
  32 Longin Miloš                    TAP6201    TAP TAP KOB TRETRA Praha        63:36 
  33 Tihon Jaroslav                  TAP6102    TAP TAP KOB TRETRA Praha        66:00 
  34 Hartl Zdeněk                    ODV6300    ODV ODV TJ AERO Odolena Voda   121:37 



H50  (7)                  4.8 km  60 m   19 K     

   1 Dikoš Pavel                     BOR6003    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      33:10 
   2 Průcha Miloslav                 BOR5800    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      34:18 
   3 Eiselt Miloš                    LTP5802    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   37:00 
   4 Konopáč Jiří                    TUR5803    TUR TUR OOB TJ Turnov           40:25 
   5 Duben Jiří                      LDC5601    LDC LDC KOB Děčín               43:00 
   6 Hulha Karel                     LTP6001    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   62:23 

     Voltr Václav                    ROZ        ROZ ROZ OK Roztoky               disk 



H55L  (12)                4.8 km  60 m   19 K     

   1 Pospíšil Jiří                   TUV4701    TUV TUV SOK TJ Turnov           41:14 
   2 Čadil Jan                       FSP4300    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   42:00 
   3 Šorm Miroslav                   DKL5200    DKL DKL KOB Kladno              42:35 
   4 Novák Miloš                     SCP4600    SCP SCP OK Sparta Praha         43:20 
   5 Dudík Petr                      LBE5500    LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun    45:01 
   6 Jakubec Jindřich                TUR4801    TUR TUR OOB TJ Turnov           46:28 
   7 Jelínek Martin                  PGP5103    PGP PGP SK Praga                47:47 
   8 Procházka Zdenko                DKP4300    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       48:32 
   9 Jedlička Miroslav               JEN5301    JEN JEN OB Jenišovice           60:31 
  10 Duda František                  KPY4600    KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt.     62:12 

     Paukert Milan                   TJP5000    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja       disk 
     Rakovec                                    NER neregistrovaní               disk 



H60  (10)                 3.6 km  40 m   18 K     

   1 Kotecký Roman                   PGP4900    PGP PGP SK Praga                29:25 
   2 Havlík Jaroslav                 SJC3601    NER neregistrovaní              34:50 
   3 Hlaváč Jaroslav                 SMB4801    SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo   35:12 
   4 Kraus Jan                       LLI4501    LLI LLI TJ Loko Liberec         37:22 
   5 Nosál Stanislav                 SLA4600    SLA SLA SKOB Slaný              39:26 
   6 Dohnal Josef                               NER neregistrovaní              39:29 
   7 Nejezchleba Jiří                KAS4600    KAS KAS KOB Kamenický Šenov     40:19 
   8 Ryšavý Vít                      TJP4700    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      42:54 
   9 Lukáš Zdeněk                    LLI4502    LLI LLI TJ Loko Liberec         45:12 
  10 Matoušek Luboš                  LJN4700    LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec    64:36 



H65  (11)                 3.6 km  40 m   18 K     

   1 Attl Vladimír                   PGP3800    PGP PGP SK Praga                32:04 
   2 Zábranský Emil                  SLA4200    SLA SLA SKOB Slaný              35:08 
   3 Semorád Miloš                   SCP3300    SCP SCP OK Sparta Praha         39:36 
   4 Rejpal Petr                     SCP4100    SCP SCP OK Sparta Praha         39:57 
   5 Paul Josef                      DCE4401    DCE DCE KOB Dobřichovice        43:06 
   6 Hlavatý Karel                   SJP4200    SJP SJP Slavoj Praha            44:00 
   7 Němec Vladimír                             SLA SLA SKOB Slaný              44:22 
   8 Vondráček Jaromír               ROU4002    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   48:15 
   9 Kalivoda Vladimír               KNC3800    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   49:58 
  10 Tahotný Urban                   TJP3701    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      50:08 
  11 Ďurčat Jozef                    DKP3800    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       50:56 



H70  (6)                  2.5 km  30 m   11 K     

   1 Úlehla Zdeněk                   BOR4001    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      23:55 
   2 Křtěnský Jaroslav               BOR3600    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      23:57 
   3 Langr Jan                       BOR3601    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      27:59 
   4 Mašek Pavel                     BOR3602    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      29:26 
   5 Burýšek Slavomír                TJP3600    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      40:50 
   6 Samohýl Richard                 PGP2800    PGP PGP SK Praga                56:19 



H75  (4)                  2.5 km  30 m   11 K     

   1 Bláha Svatopluk                 SJP3501    SJP SJP Slavoj Praha            26:07 
   2 Haufe Horst                                HSH HSH HSG Turbine Zittau      32:55 
   3 Kalivoda Viktor                 KNC3300    KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   36:01 
   4 Hanák Milan                     FSP3400    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   38:33 



HDR  (48)                 2.4 km  30 m   8 K      

   1 Svobodová Tereza                BOR0150    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      20:00 
   2 Tomešová                                   NER neregistrovaní              27:11 
   3 Husák Ondra                                NER neregistrovaní              28:05 
   4 Danda Vojta                                NER neregistrovaní              30:26 
   5 Jirkovská Magdaléna             SLA0550    SLA SLA SKOB Slaný              30:43 
   6 Hnízdil Matěj                   KAS0301    KAS KAS KOB Kamenický Šenov     31:09 
   7 Ondřejíčková Tereza                        ODV ODV TJ AERO Odolena Voda    32:46 
   8 Jíra Filip                      ROZ0500    ROZ ROZ OK Roztoky              33:40 
   9 Burýšková Ivana                 TJP0000    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      33:46 
  10 Nováková Barbora                           NER neregistrovaní              34:29 
  11 Longinová Adéla                 TAP0351    TAP TAP KOB TRETRA Praha        34:56 
  12 Křížek Filip                               NER neregistrovaní              36:41 
  13 Tučková                                    NER neregistrovaní              39:06 
  14 Ježek František                 SLA0501    SLA SLA SKOB Slaný              39:08 
  15 Cincibusová Lenka               FSP0450    FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak   39:50 
  16 Bláha Vojtěch                   SJP        SJP SJP Slavoj Praha            40:23 
  17 Bláha Matyáš                    SJP        SJP SJP Slavoj Praha            40:24 
  18 Nedbalová Klára                 MFP0850    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       40:35 
  19 Ševčík Richard                  NER        NER neregistrovaní              41:02 
  20 Drbalová Jířa                              NER neregistrovaní              42:49 
  21 Mík Jakub                       ner        NER neregistrovaní              43:15 
  22 Mička Štěpán                    LTP        LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   44:16 
  23 Žejdlíková Eliška               LTP0350    LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice   45:02 
  24 Koštýnová Adéla                            NER neregistrovaní              46:27 
  25 Jirkovský Jan                   SLA0500    SLA SLA SKOB Slaný              46:30 
  26 Boskovská Tereza                           NER neregistrovaní              46:31 
  27 Čechová Klára                   SLA0552    SLA SLA SKOB Slaný              48:23 
  28 Pokorná Linda                   PGP0350    PGP PGP SK Praga                50:29 
  29 Janoušek Slávek                            BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      50:30 
  30 Ševčíková Natálie               NER        NER neregistrovaní              50:42 
  31 Marhold Václav                  ZVO0520    ZVO ZVO OB SK Zvole             51:01 
  32 Marhold Přemysl                 ZVO0301    ZVO ZVO OB SK Zvole             51:04 
  33 Dolejší Jan                     STB        STB STB TJ Stadion Nový Bor     51:41 
  34 Tuhý Kryštof                    ROU        ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   52:16 
  35 Přibíková Agáta                 PGP0651    PGP PGP SK Praga                56:45 
  36 Ulrichová Eliška                           NER neregistrovaní              60:19 
  37 Pokorná Jitka                   NER        NER neregistrovaní              63:18 
  38 Dobiášová Anna                  ROU0550    ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab   69:15 
  39 Janás Adam                                 NER neregistrovaní              70:35 
  40 Fousková Julie                  NER08      NER neregistrovaní              72:25 
  41 Ransdorf Michael                TAP0401    TAP TAP KOB TRETRA Praha        80:02 
  42 Pilný Tomáš                     NER        NER neregistrovaní              89:07 
  43 Nemšovský Filip                            PGP PGP SK Praga                91:38 
  44 Gondovi                         TAP        TAP TAP KOB TRETRA Praha       132:53 

     Danda František                            NER neregistrovaní               disk 
     Opočenská Patricie                         NER neregistrovaní               disk 
     Havel                                      NER neregistrovaní               disk 
  ms Liscová Tereza                  NER        NER neregistrovaní              63:13 



P3  (24)                  2.8 km  30 m   11 K     

   1 Plch Martin                                NER neregistrovaní              23:30 
   2 Spejchal Petr                   BOR7512    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      33:00 
   3 Kameníková Kateřina             BOR7758    BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      35:05 
   4 Zábranská Petra                            SLA SLA SKOB Slaný              35:46 
   5 Stará Eliška                               SLA SLA SKOB Slaný              38:09 
   6 Janoušková Iveta                           BOR BOR OK Jiskra Nový Bor      38:12 
   7 Šmatla Jaromír                             NER neregistrovaní              39:16 
   8 Chloupek Radek                             SLP SLP OOB Slavia Praha        40:36 
   9 Neuhöfer Jiří                   KNC        KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l   41:17 
  10 Rydlová Eva                     NER        NER neregistrovaní              44:09 
  11 Pokorná Lucie                   NER        NER neregistrovaní              45:26 
  12 Kopanica Zdeněk                            NER neregistrovaní              52:08 
  13 Krzywda Robert                             NER neregistrovaní              58:10 
  14 Šindelář Martin                 DKP        DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       64:46 
  15 Jeníková Jana                              NER neregistrovaní              65:54 
  16 Provazník Zdeněk                TJP4300    TJP TJP OOB TJ Sokol Troja      76:20 
  17 Cabalka Tonda                              NER neregistrovaní             101:22 
  18 Žák Jakub                       NER        NER neregistrovaní             112:45 
  19 Žák Pavel                       NER        NER neregistrovaní             113:07 
  20 Horová Miroslava                NER        NER neregistrovaní             113:18 
  21 Horová Petra                    NER        NER neregistrovaní             113:32 
  22 Horová Jana                     NER        NER neregistrovaní             114:11 

     Šindelář Vojtěch                           NER neregistrovaní               disk 
     Bejšák Adam                                NER neregistrovaní               disk 



T5  (17)                  5.5 km  60 m   16 K     

   1 Aschermann Jan                             NER neregistrovaní              34:23 
   2 Betlach Miroslav                DKP6300    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       43:29 
   3 Valtr Pavel                     MFP6600    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       52:32 
   4 Landovská Anna                             PGP PGP SK Praga                53:30 
   5 Adámek Alan                     NER77      NER neregistrovaní              57:56 
   6 Šváb Jan                        VSP5801    VSP VSP USK Praha               59:01 
   7 Kopáček Jiří                    NER        NER neregistrovaní              68:56 
   8 Svobodná Eva                    DKP5851    DKP DKP Oddíl OB Kotlářka       70:11 
   9 Mikeš Radovan                   TAP58      TAP TAP KOB TRETRA Praha        71:08 
  10 Schejbal Martin                            PGP PGP SK Praga                80:46 
  11 Schejbalová Alena               NER        NER neregistrovaní              80:51 
  12 Zelenková Martina               MFP6550    MFP MFP VŠSK MFF UK Praha       82:45 
  13 Svobodová Eva                   NER        NER neregistrovaní              99:17 
  14 Dudíková Kristýna               NER85      NER neregistrovaní             100:03 
  15 Kopáčková Alena                 NER        NER neregistrovaní             108:53 
  16 Žáček David                                NER neregistrovaní             114:33 

     Korčák Marián                   HAV6508    HAV HAV SKOB Baník Havířov       disk